B6 Variant.... TAŽNÉ

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Smejcidlo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 15.10.2009 12:31

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od Smejcidlo »

ok, předem díky...

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od Sullaco »

Ahoj kluci,

dotaz, co je potřeba za dokumentaci k originálnímu tažnému Westfalia. Mám tu jedno vymontované z německé bouračky, má to na sobě štítek ale papíry k tomu žádné. Někdo mi říkal, že u těchto originálů dokumentace netřeba. Jak to je?

Díky moc!

Uživatelský avatar
Smejcidlo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 15.10.2009 12:31

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od Smejcidlo »

Podle mě musíš mít typový list, jinak ho už na přihlášený auto nedopíšeš... Pokud bys ho namontoval na dovoz před dovozovou technickou, tak by Ti ho do papírů při přihlášení napsat měli...

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od Sullaco »

JJ máš recht, typový list je třeba i k origu tažnému z výroby a dodělají mi ho dodatečně za poplatek 500,- Kč. Takže vyřešeno.

Uživatelský avatar
Smejcidlo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 15.10.2009 12:31

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od Smejcidlo »

Kde Ti ho udělají za 500,- Kč? :twisted:

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od Sullaco »

Našel jsem si na netu firmu co prodává Westfalii, nechtěj po mne jméno, hledal jsem to jen okrajově. Je to prý výhradní dovozce. Typový list vystavý, když jim pošleš kód ze štítku tažného a fotku kde je tažné namontováno spolu s viditelnou SPZ.

Uživatelský avatar
Smejcidlo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 15.10.2009 12:31

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od Smejcidlo »

Ok, díky za info...

Uživatelský avatar
Smejcidlo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 15.10.2009 12:31

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od Smejcidlo »

Chlapáci, ještě jeden dotaz k tažnému... Je nějaký rozdíl v tažném na limo a varianta? Myslím, co se týče rozměrů a uchycení... Bavíme se o Westfalii s odnímatelným bajonetem... Díky za info! :)

Uživatelský avatar
Kapacitak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 30.06.2008 14:54
Bydliště: kósek vod Plzňa
Kontaktovat uživatele:

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od Kapacitak »

Nazdárek, tak jsem si nechal namontovat tažné zařízení od SVC Náchod (bajonet) stalo mě to: bajonet 5261,- elektro 3091,- + 1800 práce cca 4,5 hod. Nemusí se nic kodovat, vse funguje jak ma. Naraznik se jen lehce riznul vespod. Foto dodam az se odhodlam jit cca 10m do garaze a nafotim. Sedan i Variant to mas tejne. Takze za cenu 10151,- skvele, vcetne typového listu a dalsich formalit, jen jsem to byl včera dopsat do TP za 50,- Kdyby chtel někdo kontakt tak přes SZ, nevim jestli tu muzu delat reklamu. Plzeňsko.

Uživatelský avatar
Smejcidlo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 15.10.2009 12:31

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od Smejcidlo »

Kolik Ti napsali na kouli?

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od Sullaco »

Smejcidlo píše:Kolik Ti napsali na kouli?
Předpokládám, že má na kouli to, co má v techničáku ne. :wink: Respektive, tažné co kupuju musí mít to, co má auto v TP.

Uživatelský avatar
Smejcidlo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 15.10.2009 12:31

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od Smejcidlo »

Tak to nevím, vím, že třeba u individuálních dovozů, Ti tam napíšou podle tažného... V nejbližší době budeme přihlašovat 3C 2,0 TDI CR, kam jsme dali Westfalii s bajonetem a ta má dle výrobce až 2200 kg, tak jsem zvědav, jestli to tam napíšou takhle, nebo míň... 8)

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od Sullaco »

No nevím, podle mě je směrodatný kolik utáhne auto (max. možná hodnota) a přes to nejede vlak. Tažný můžeš mít třeba na 3,5t ale pokud to neumí auto, tak máš smolíka :wink:

Proto jsou v TP kolonky max. hmotnost bžděného a nebržděného přívěsu.

Taky jsem s tim onehdá bojoval, když sem chtěl koupit Alteu XL Freetrack, je to 4x4, 125kw TDI a má to na kouli směšných 1400 kg (můj starej Passat 96kw, předohrab a 1600). Zjistil jsem to naštěstí těsně před podpisem kupní smlouvy. A neuděláš nic.

Uživatelský avatar
Smejcidlo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 15.10.2009 12:31

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od Smejcidlo »

No tak uvidíme, dám vědět, kolik se podařilo... Doufám, že to zvládne plaťák + další auto, proto jsme tam to tažný cpali... :mrgreen:

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od Sullaco »

Smejcidlo píše:No tak uvidíme, dám vědět, kolik se podařilo... Doufám, že to zvládne plaťák + další auto, proto jsme tam to tažný cpali... :mrgreen:
Na tvůj motor budeš mít 1800kg max, pokud máš 4Motion tak 2000kg. Viz http://www.volkswagen.cz/modely/passat_ ... right=5623" onclick="window.open(this.href);return false; Nic víc bohužel. :?

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“