Hadsfree NOKIA CK600 do Tuarega

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Hadsfree NOKIA CK600 do Tuarega

Příspěvek od koto99 »

Nazdar hoši, neviete mi prosím niekto poradiť ako zapojiť NOKIA CK600 na autorádio (tuším je to S2 s navi na CD)? Problém je v tom, že táto HF sada sa v podstate vkladá medzi rádio a repráky, ale rádio nemá zapojené výstupy na repro, lebo zosík je zrejme niekde inde, teda sadu nie je kam zapojiť. Rádio ale má vstupy MUTE a zrejme aj vstup na telefón. Môže mi prosím niekto napísať ako sa to dá zapojiť aby mi to fungovalo cez autoreproduktory, alebo to budem musieť spraviť cez extra reproduktor?
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Hadsfree NOKIA CK600 do Tuarega

Příspěvek od koto99 »

už som to vyriešil. Proste som zapojil výstup na jeden reprák z HF sady na vstup telefónu na rádio a zapojil som MUTE kontakt na rádio a ide to perfektne. Netreba žiaden prevodník ani redukciu. A samozrejme ešte napájanie. Celá jednotka HF vošla pekne pod rádio, takže som sa ani moc nenarobil.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Odpovědět

Zpět na „Touareg“