dodelani lamPICEK do dveri

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od mrmaryII »

Sorry so supervagom ti nepomozem. Nemam ho a ani som ho nikdy nepouzival. Nemas pristup k VCDS?
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
koren.sl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 09.08.2009 08:49
Bydliště: Brno, Ostrava

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od koren.sl »

mrmaryII píše:Sorry so supervagom ti nepomozem. Nemam ho a ani som ho nikdy nepouzival. Nemas pristup k VCDS?
Tak dneska odpoledne asi už poslední pokus, jedu za známým který je schopen kodovat přímo a změním ten bit 18 na 3d. Jsem zvědav jak to dopadne.
Jen by mě zajímalo jestli opravdu musím měnit i kodování zadních jednotek dveří, a jestli ano tak jak (přidat +64 tak jako na předních ???) :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od re5pekt »

zkousel jsi, jestli ti po zmene kodovani na +64 na prednich dveri vse funguje? - Otvirani kufru a nadrze, automatika oken, central?

Me treba ani po zmene na +64 u ridice nefungovala automatika oken, po zmene na +254 nefungovalo otvirani kufru, nakonec to vyresilo +255:D

Uživatelský avatar
koren.sl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 09.08.2009 08:49
Bydliště: Brno, Ostrava

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od koren.sl »

re5pekt píše:zkousel jsi, jestli ti po zmene kodovani na +64 na prednich dveri vse funguje? - Otvirani kufru a nadrze, automatika oken, central?

Me treba ani po zmene na +64 u ridice nefungovala automatika oken, po zmene na +254 nefungovalo otvirani kufru, nakonec to vyresilo +255:D
Samozřejmě 255, bo původní kodování jsem měl 191 +64 = 255, to je logické :lol:
Mě jen zajímá jestli mám stejnou hodnotu přidat i u zadních jednotek když zadní lampičky ovládá komfortka to znamená moje nynější kodování zadků je 144, tedy 144+64 =208 :?: :?: :?:

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od mrmaryII »

koren.sl píše:
mrmaryII píše:Sorry so supervagom ti nepomozem. Nemam ho a ani som ho nikdy nepouzival. Nemas pristup k VCDS?
Tak dneska odpoledne asi už poslední pokus, jedu za známým který je schopen kodovat přímo a změním ten bit 18 na 3d. Jsem zvědav jak to dopadne.
Jen by mě zajímalo jestli opravdu musím měnit i kodování zadních jednotek dveří, a jestli ano tak jak (přidat +64 tak jako na předních ???) :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Ano je nutne kodovat aj jednotky zadnych dveri a presne ako si to robil u prednych.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od re5pekt »

koren.sl píše:
re5pekt píše:zkousel jsi, jestli ti po zmene kodovani na +64 na prednich dveri vse funguje? - Otvirani kufru a nadrze, automatika oken, central?

Me treba ani po zmene na +64 u ridice nefungovala automatika oken, po zmene na +254 nefungovalo otvirani kufru, nakonec to vyresilo +255:D
Samozřejmě 255, bo původní kodování jsem měl 191 +64 = 255, to je logické :lol:
Mě jen zajímá jestli mám stejnou hodnotu přidat i u zadních jednotek když zadní lampičky ovládá komfortka to znamená moje nynější kodování zadků je 144, tedy 144+64 =208 :?: :?: :?:
Aha.. Ja to kodoval 0000064 :D :D :D - ne +64 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , to som jatro

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od mrmaryII »

:D :D :D :D :D to si sa musel cudovat.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
koren.sl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 09.08.2009 08:49
Bydliště: Brno, Ostrava

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od koren.sl »

NIC, nic, nic a zase nic
Prostě odmítají svítit

Komfortku jsem nakodoval tak jak bylo psáno(bit 18 na 3d)
Zadní moduly dveří taky nakodovaný
Ale prostě ty zadky nesvítí
Už začínám věřit, že soudruzi zapoměli namontovat do mojí komfortky toho švába co tam pouští proud :!:

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od cernytdi »

musime tady trochu uklidit
pri dodelani lampicek do zadnich dveri
Vsechny passaty do 5/06 se musi jenom confortka kodovat zadna jednotka dveri nebo neco takoviho
Vsechny passaty od 5/06 se koduje dverni jednotka

Uživatelský avatar
koren.sl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 09.08.2009 08:49
Bydliště: Brno, Ostrava

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od koren.sl »

cernytdi píše:musime tady trochu uklidit
pri dodelani lampicek do zadnich dveri
Vsechny passaty do 5/06 se musi jenom confortka kodovat zadna jednotka dveri nebo neco takoviho
Vsechny passaty od 5/06 se koduje dverni jednotka
O K to co píšeš je logický, předpokládal jsem že nemá žádnej význam měnit kodování zadních jednotek dveří pokud u mýho modelu ovládá zadní světýlka komfortka.
Ale stejně po nakodování komfortky NESVÍTÍ :budo:

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od mrmaryII »

Moj je vyrobeny 1.2006 a bolo nutne kodovat aj komfortku aj dverne jednotky. To kodovanie som robil po upgrade vsetkych jednotiek vo voze vratane dvernych.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od Palko »

koren.sl píše:
cernytdi píše:musime tady trochu uklidit
pri dodelani lampicek do zadnich dveri
Vsechny passaty do 5/06 se musi jenom confortka kodovat zadna jednotka dveri nebo neco takoviho
Vsechny passaty od 5/06 se koduje dverni jednotka
O K to co píšeš je logický, předpokládal jsem že nemá žádnej význam měnit kodování zadních jednotek dveří pokud u mýho modelu ovládá zadní světýlka komfortka.
Ale stejně po nakodování komfortky NESVÍTÍ :budo:
Jak to dopadlo, už jsi to rozsvítil?
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Uživatelský avatar
koren.sl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 09.08.2009 08:49
Bydliště: Brno, Ostrava

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od koren.sl »

Palko píše:
koren.sl píše: O K to co píšeš je logický, předpokládal jsem že nemá žádnej význam měnit kodování zadních jednotek dveří pokud u mýho modelu ovládá zadní světýlka komfortka.
Ale stejně po nakodování komfortky NESVÍTÍ :budo:
Jak to dopadlo, už jsi to rozsvítil?
Špatný, nerozchodil jsem to, ale už s tím skoro umím žít :-)
nicméně jestli máš nějaký nápad ?

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od Palko »

já se budu teprv pouštět do montáže tak jsem chtěl pochytat co nejvíce info, aby to se mnou nevypeklo...mám pašíka vyrobeného 4.5. 2006 takže teoreticky vzato bych měl spadat do obou akcí které tady psal cernytdi, ale uvidí se až při samotné montáži a kódování jednotek která varianta je pro mě ta správná.
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od Palko »

Úspěšně namontováno a svítí, předky pohodka, se zadníma trochu víc práce, roztrhnul jsem gumovou průchodku mezi sloupkem a dveřma, naštěstí jsem měl druhou tak jsem se trochu zdržel při montáži a následné výměně průchodky. Na první fotce je vidět pin č.9 ve štekru B sloupku který je osazen z výroby ke kterému se připojí káblík k lampičce, na druhé kódování komfortky, já jsem v byte 17 změnil 3C na 3D.
tekr B sloupek.jpg
kódování komfortky.jpg
kabeláž do sloupku.jpg
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“