Zloděj mi "rozkuchal" volant - Proč?

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Zavy22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 19.02.2010 17:20
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Zloděj mi "rozkuchal" volant - Proč?

Příspěvek od Zavy22 »

Jojo něco jako záslepky jsem myslel. Tenhle "profik" to měl snadný, zámek už vylomenej byl a nebyl problem se do toho dostat klackem :-P

Joo rezerva mě pobavila taky, mě to pobavilo celý, naštěstí nic zásadního neodnes tak sem dopad ještě dobře :)

Uživatelský avatar
BugySK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 23.02.2009 02:11
Bydliště: Pardubice

Re: Zloděj mi "rozkuchal" volant - Proč?

Příspěvek od BugySK »

Tak bude dobre zacat s pouzivanim tohto zabezpecovacieho systemu.Ani on nieje 100%ny ale pracu podobnym sr.com urcite neulahci :twisted:
Přílohy
fg_251_185042.jpg

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Zloděj mi "rozkuchal" volant - Proč?

Příspěvek od vtuni »

100% chtěli airbag.. je to celkem moda... je to poměrně drahá věc, která se dá poměrně snadno a rychle vymontovat...a na vrakáči je chtějí pořád.. protože dá se říct co tukanec to airbag venku....
když máš zamčený auto tak nejde s volantem otočit aby ho vymontili klasicky..tak to dělají takhle že si přístup k západkám prořežou ve volantu... taky se takhle kradou bagy spolujezdce takhle na hulváta zepředu....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

smecák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 08.10.2007 22:07

Re: Zloděj mi "rozkuchal" volant - Proč?

Příspěvek od smecák »

Keby ich tak niekto chytil. Takym treba prsty,ruky polámat!
Obvykle taky hajzli ani auto nemajú a nevedia asi pochopit aj tu citovú stranku,-ved ked najdes "svoje" poskodene, -to su ake nervy. Inak tie airbagy to je biznis uz dost dlhú dobu,-niekto aj kvôli poistke... Zalezi aj na tom kde bývas.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Zloděj mi "rozkuchal" volant - Proč?

Příspěvek od Goauld »

Jak sem kdysi slyšel... Auto je drahý kus našeho majetku, který necháváme jen tak stát na ulici. A to je bohužel svatá pravda.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“