!!! Úklid sekce Golf VI !!!

2008 - 2012

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
LukaSHek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 224
Registrován: 27.11.2009 21:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

!!! Úklid sekce Golf VI !!!

Příspěvek od LukaSHek »

Vážení,
vzal jsem to tu pod křídla, slibuju, že nebudu nikoho ničím prudit, ale jenom jsem cítil, že se to tady už trochu "zasí*á" a znepřehledňuje. Proto jsem tu vytvořil tradiční podtémata, kam si můžete psát dále jak je ctěná libost. :-)

Snažil jsem se to rozdělit nějak systematicky - stačí vám pár kliků do jednotlivých sekcí a určitě se hned taky zorientujete. Pokud v budoucnu nebudete tušit, kam vaše nové téma přidat, tak nikdy nic nezkazíte,když ho šoupnete do "Ostatní"... Tady toto místo si prosím nechme na domlouvání srazů a na další momentálně nespecifikovatelná témata.

V případě dotazů a připomínek mě rozhodně kontaktujte přes SZ nebo ICQ.

Díky za kooperaci! ;)
Golf VI 1.4 | Tornado Red | "Highline look" | H7+HB4 Osram CoolBlue | LED zadní RZ + přední parkovačky | RCD510 | LED interiér | GTI pedály (nějak se to zadrhlo :-))

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: !!! Úklid sekce Golf VI !!!

Příspěvek od miromen »

LukaSHek dobra prace jen bych tam přidal 2 sekce a to JAKE MATE PORUCHY-myslim že zde neni co vysvětlovat a doufam že by tato sekce byla co nejpustši a druha KVALITA SERVISU-sem by se psalo o konkretnim servise a jeho přistupu jak k opravě,garančni prohlidce,montaži origo přislušenstvi apod. Myslim že tyto 2 sekce si zaslouži byt viditelnějši.
1.2 TSI 77kw

Uživatelský avatar
LukaSHek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 224
Registrován: 27.11.2009 21:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: !!! Úklid sekce Golf VI !!!

Příspěvek od LukaSHek »

Diky za podnet... ;) Vidim to tedy na jednu sekci "Zavady a servisni sluzby" ok? ;)
Golf VI 1.4 | Tornado Red | "Highline look" | H7+HB4 Osram CoolBlue | LED zadní RZ + přední parkovačky | RCD510 | LED interiér | GTI pedály (nějak se to zadrhlo :-))

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: !!! Úklid sekce Golf VI !!!

Příspěvek od miromen »

Nebo tak proč ne :wink:
1.2 TSI 77kw

Uživatelský avatar
LukaSHek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 224
Registrován: 27.11.2009 21:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: !!! Úklid sekce Golf VI !!!

Příspěvek od LukaSHek »

Vytvořena sekce Srazy a setkání! :)
Golf VI 1.4 | Tornado Red | "Highline look" | H7+HB4 Osram CoolBlue | LED zadní RZ + přední parkovačky | RCD510 | LED interiér | GTI pedály (nějak se to zadrhlo :-))

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: !!! Úklid sekce Golf VI !!!

Příspěvek od SandrikGVI »

kdyby měl někdo zájem o promazání svého vlákna od zbytečností tak mi napište SZ :good:

Odpovědět

Zpět na „Golf VI / Jetta“