Vrzání palubky!!

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ceta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rýmařov

Vrzání palubky!!

Příspěvek od Ceta »

Zdarec,potřebuji poradit! Mám problém s vrzáním palubky,když přejíždím po malých nerovnostech na silnici ozýva se z různých částí palubky vrzání.Tento problém jsem dříve neměl a tak se ptám jestli je možné toto odstranit.Jestli se něco někde neuvolnilo? Dále se mi ozývá slabé "ťukání" z oblasti sloupku u řidiče,někde pod uchycením pásů.Díval jsem se jestli není něco povolené u dveří a vše se zdá v pořádku.Máte někdo podobnou zkušenost a jak toto popř. odstranit.Musím říct,že mě to pěkně štve a celkový dojem z jízdy je pěkně v prdeli. Díky za rady.

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Deivid »

vrzání palubky je spíše problém fábií...nemáš to třeba po raně?

Uživatelský avatar
Ceta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rýmařov

Příspěvek od Ceta »

Je patrné,že předemnou bylo bourané,ale jezdím už rok a začalo to až teprve před měsícem! Nemohlo se něco uvolnit? Vážně mi to vadí.

Uživatelský avatar
olmic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od olmic »

Mě osobně vrže kastlík jak prase a dodnes jsem to nevyřešil :( asi to budu muset podlepit filcem nebo já nevím.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

k tomu ťukání sloupku řidiče: taky mám něco podobnýho ale je to na straně spolujezdce někde okolo toho světýlka.....něco tam klepe, zaboha nevím co :roll:
na palubovce bych zkusil dotáhnout šroubky, když to nepomůže tak nějak podlepit nějakou izolační hmotou
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Ceta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rýmařov

Příspěvek od Ceta »

Zkusím se mrknout jestli nejsou nejaké šroubky povolené,ale co v tom sloupku to jsem v pasti.

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Deivid »

no jo jenže abys dotáhl šrobky na palubce tak ji musíš celou rozebrat ne?V tom sloupku to bude jednodušší

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Klepani ve sloupku muze byt napr. uvolneny pas (navijec) a klepani u lampicky spolujezdce muze byt nosnik (vypodlozeni nosniku) ve strese, taky jsem se s tim setkal.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Ceta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rýmařov

Příspěvek od Ceta »

Vypada to,že povolená není,ale zjistil jsem,že pracují hlavně ty boční plasty kolem úložného prostoru v palubce,rádia a klimatizace,jak u spolujezdce tak u řidiče.Je nějaký kvalitní sprej na palubku,který by v tomoto pomohl,možná stačí pořádně vystříkat spáry mezi plastovímy kryty?? Zkuste poradit.Dík

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

Tomm píše:Klepani ve sloupku muze byt napr. uvolneny pas (navijec) a klepani u lampicky spolujezdce muze byt nosnik (vypodlozeni nosniku) ve strese, taky jsem se s tim setkal.
no ten nosník by mohlo bejt docela ono, to je hned za lampičkou pod stropnicí?
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Toxyz píše:
Tomm píše:Klepani ve sloupku muze byt napr. uvolneny pas (navijec) a klepani u lampicky spolujezdce muze byt nosnik (vypodlozeni nosniku) ve strese, taky jsem se s tim setkal.
no ten nosník by mohlo bejt docela ono, to je hned za lampičkou pod stropnicí?
Jo, je to kousek od lampicky, ja mel mezi nosnikem a strechou kousek plechu na vypodlozeni a delal neskutecnej kraval, po obaleni kouskem molitanu to prestalo. Ted mi pro zmenu neco strasne klepe v C sloupku a nemuzu na to prijit. Nejake tipy? Pas to neni, kabely do 5. dveri taky ne, konektory nad lekarnickou taky ne...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
PeLa
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Čechy - kousek od Metropole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeLa »

Mě vrže něco za řidičem. Při přejezdu nerovností to vrže buď v B sloupku, nebo v zadních dveřích nebo v předních. Fakt netuším kde. A dělá to když je auto vychladlé přes noc.
El Rom de Cuba

http://pelack.mybrute.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

PeLa píše:Mě vrže něco za řidičem. Při přejezdu nerovností to vrže buď v B sloupku, nebo v zadních dveřích nebo v předních. Fakt netuším kde. A dělá to když je auto vychladlé přes noc.
Ty prichytky pod tapecema mas vsechny? A dobre zacvakle?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
PeLa
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Čechy - kousek od Metropole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeLa »

Ano. Dodával jsem tam chybějící. Je to divné. Chyběl mi v zadních dveřích jeden ze spodních torx šroubů, ale ten je tam už taky. Podle toho, co poslouchám se mi zdá, že to jde z toho B sloupku.
El Rom de Cuba

http://pelack.mybrute.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
bohush
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třinec

Příspěvek od bohush »

Taky mě vrzala palubka, no a když byly plasty pod volantem a kastlík před spolujezdcem dole při montáži alarmu, tak jsem je polepil 1 cm molitanem různě pod šroubky a kde se dalo, navíc jsem to před montáží postříkal WD40 a zvuky z palubky jsou pryč. V B sloupku na straně spolujezdce taky něco chrastí, zatím se mi to nechce rozdělávat.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“