Dotaz na GIV 1.8 GTI

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Dotaz na GIV 1.8 GTI

Příspěvek od vtuni »

koženej introš ti dá na váze houby..... :roll: .. můžu mluvit z vlastní zkušenosti...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Sicco
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1365
Registrován: 02.10.2009 11:03

Re: Dotaz na GIV 1.8 GTI

Příspěvek od Sicco »

já jsem se svými tvrdými polosporty spokojený,Recara mi přijdou měkký jak pěna...váhově nevim,kdybych potřeboval lehčí tak už jedině skořepiny :)

Uživatelský avatar
martin.GTI
Závodník
Závodník
Příspěvky: 641
Registrován: 11.10.2008 12:57
Bydliště: Severní Morava(u NJ)

Re: Dotaz na GIV 1.8 GTI

Příspěvek od martin.GTI »

Ješte k té spotřebě, pak že to nejde klidná plynulá jízda a nestačil jsem se divit .... prumer 6 litru. ...a to sem nejel nijak pomalu, prostě dle předpisů :mrgreen: jinak s naftou by spotřeba byla zas jinde, ale oproti 1.4 nebo 1.6 uz je to srovnatelné
Přílohy
28022010593.jpg

Uživatelský avatar
VWMysak
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8701
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecký Kraj

Re: Dotaz na GIV 1.8 GTI

Příspěvek od VWMysak »

Nuda. :lol:
VW PERFORMANCE

MM DETAIL - Údržba automobilů REFERENCE

Uživatelský avatar
martin.GTI
Závodník
Závodník
Příspěvky: 641
Registrován: 11.10.2008 12:57
Bydliště: Severní Morava(u NJ)

Re: Dotaz na GIV 1.8 GTI

Příspěvek od martin.GTI »

v době krize se šetří všude :mrgreen: už i mě to postihlo :lol:

Uživatelský avatar
VWMysak
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8701
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecký Kraj

Re: Dotaz na GIV 1.8 GTI

Příspěvek od VWMysak »

To mě ne, já ted natankoval plnou za 1654,- Kč a tradá plnej knedlik. :mrgreen:
VW PERFORMANCE

MM DETAIL - Údržba automobilů REFERENCE

Uživatelský avatar
martin.GTI
Závodník
Závodník
Příspěvky: 641
Registrován: 11.10.2008 12:57
Bydliště: Severní Morava(u NJ)

Re: Dotaz na GIV 1.8 GTI

Příspěvek od martin.GTI »

Tak já ted jezdím hodně tak se to snažím tlačit dolů... někdy úspěšně jindy méně úspěšně :mrgreen:

Uživatelský avatar
dee-log
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Budějoviceee :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na GIV 1.8 GTI

Příspěvek od dee-log »

Norotos píše:Ten rodil je kvuli 40 galonum v kufru :D ještě mě tak napadá je nějaký rozdíl v GIVech co byli před rokem 2000?

Určitě :) 1998 rok mají kaximálku 240km/h protože mějí lankem řízený plyn, od 99 už ej to elektronicky takže padá na 220km/h
od 2000 už mají lepší turba, tlací o 0,1 baru více :))) jinak s elektorikou mají výše uvedení pánové pravdu :))

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na GIV 1.8 GTI

Příspěvek od bear »

dee-log píše:
Norotos píše:Ten rodil je kvuli 40 galonum v kufru :D ještě mě tak napadá je nějaký rozdíl v GIVech co byli před rokem 2000?

Určitě :) 1998 rok mají kaximálku 240km/h protože mějí lankem řízený plyn, od 99 už ej to elektronicky takže padá na 220km/h
od 2000 už mají lepší turba, tlací o 0,1 baru více :))) jinak s elektorikou mají výše uvedení pánové pravdu :))
el. plyn má výhodu že ten omezovač na 220 můžeš vypnout (ještě jsem to na tom vagu nenašel) :mrgreen: :mrgreen: myslím že el. plyn šel zároveň s CAN sběrnicí tudiž od 6/99.
a že tlačí o 0,1bar víc to vidím poprvé 8O to je nějakej blaf :D

Uživatelský avatar
dee-log
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Budějoviceee :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na GIV 1.8 GTI

Příspěvek od dee-log »

bear píše:
dee-log píše:
Určitě :) 1998 rok mají kaximálku 240km/h protože mějí lankem řízený plyn, od 99 už ej to elektronicky takže padá na 220km/h
od 2000 už mají lepší turba, tlací o 0,1 baru více :))) jinak s elektorikou mají výše uvedení pánové pravdu :))
el. plyn má výhodu že ten omezovač na 220 můžeš vypnout (ještě jsem to na tom vagu nenašel) :mrgreen: :mrgreen: myslím že el. plyn šel zároveň s CAN sběrnicí tudiž od 6/99.
a že tlačí o 0,1bar víc to vidím poprvé 8O to je nějakej blaf :D

Hůůů Medvídě :D to jsou papírově doložitelný fakta... až na to že už to hledat nikde nebudu, ale opravdu.. nevím přesně jaký měsíc, ale od 00 to tam prostě fučí více :)

norotos: Určitě ta turbínka je povedená, takyj sem jí chtěl, ale prostě nešla sehnat taková která by byla optimální :( tak pokud se to tobě povede, tak klobouk dolu... jenže všechny jsou bud vyhoněný ruiny a nebo předražený... ani jedno jsem prostě nezkousnul :))) i si s tím motorem můžeš značně pohrát na větší výkon :)

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Dotaz na GIV 1.8 GTI

Příspěvek od deckard »

VWMysak píše:To mě ne, já ted natankoval plnou za 1654,- Kč a tradá plnej knedlik. :mrgreen:
Ááá Benzina Verva 100? Pořád tankuješ tohle palivo,nebo jsi přešel na něco jiného?Já teď dvakrát bohužel měl tak málo v nádrži,že jsem už nemohl dojet na Benzinu vzdálenou sice "jen" 14 km,ale terén je záludný a tak jsem musel na OMV natankovat Carreru 100.Ale nějak to nepozoruju,protože čekám na výpaltu a šetřim benzínek.Zítra jedu do Prágl,ale vlakem,chci si dát taky pivko a v klídku a ne se pořád nechávat vyprovokovovávat od kamionů a fabií na dálnici... :mrgreen: pak se těžko jede do Prahy z Ústí ekonomicky,.... :twisted:

Uživatelský avatar
VWMysak
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8701
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecký Kraj

Re: Dotaz na GIV 1.8 GTI

Příspěvek od VWMysak »

Jo jo, stále Verva 100 a stále dobrý. :wink:
VW PERFORMANCE

MM DETAIL - Údržba automobilů REFERENCE

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“