Nový Model

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Model

Příspěvek od vrbic »

kochta píše:zatím jsem se dostal o 14,5 procet dolu a to asi bude strop. jinak díky za snahu
To je ale myslím si u milionového auta celkem slušné číslo ;-)
Taky mně to čeká ale ještě musím minimálně tři roky počkat..Uplně nového ale asi kupovat stejně nebudu.Vidím to na nějakou předváděčku..

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nový Model

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak předváděčku bych si já osobně nekoupil, vím o čem to je - byl jsem prodejce ve VW :mrgreen: :twisted:
Kdyžtak jen něco lehce jetýho, ale od jednoho člověka.. Předváděčka je od slova předvádět a konkrétně Touareg se předvádí a zkouší v terénu, lidi s tím neumí, vyjede to od salonu se studeným motorem a věřte mi - NIKDO - nečeká 15km až se ohřeje voda natož olej a hned plnej :!:
Předváděčku nikdy!
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Model

Příspěvek od vrbic »

Jasně, nedošlo mi to.Ale třeba kámoš si nechal objednat funglovku Tiguana s tím, že to nechaj půl roku jako předváděčku a pak dostane celkem hodně vysokou slevu.Tiguan měl 19000km a cca 35% sleva.Což jsou celkem slušný peníze dolu.Samozřejmě jak říkáš motor asi dostal solidně pokouřit :-( Ale Interiér byl naprosto nedotčený, v zádu snad nikdo ani neseděl..Sedadlla ještě přikryté folíí..A při předání auto naleštěné jak fungl novej.. Do motoru ale člověk nevidí no :-(
Jedině teda hlídat něco lehce jetýho.. do těch max 35000 a čekat na dobrou výbavu.
I když mám teď dilema. Táty známej bude za rok prodávat 2005 R5 v naprosto plný palbě včetně vzduchu, chrom paketu, letních 19",zimních 17" pneu.Servis.knížka, kůže, tiptronic, první majitel a naprosto neskutečných 59000km :) V podstatě to jen leští v garáži, žádnej terén, nic takového v nádherný oceánově modrý metalíze..Mám Golfa plus rokvr.2007 a tak se mi nechce do měnit novější za starší ale tady je zase garance původu, najetých km a pocitvý servisky. Máro poraď ;-)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nový Model

Příspěvek od Mára_VR6 »

ty woe, pokud bych měl možnost takovýho auta, tak neváhám!! A řešit starší a novější? to vůbec... Já taky šel z novějšího Passata do staršího Touarega a vůbec jsem to neřešil, prostě srdcovka a je to. pokud dáš dohromady peníze tak do toho skoč!
Máš fotky?
A taky se tím hodně naučíš a pak až budeš kupovat dalšího už budeš zase chytřejší, protože každý auto je škola, taky vždycky když něco koupím, tak pak koukám po věcech, kterých jsem si pred koupí nevšimnul.
Až budu jednou kupovat facelifta, tak už budu hodně vědet a ta na tom budeš stejně.

:D :D :D :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Model

Příspěvek od vrbic »

Mára_VR6 píše:ty woe, pokud bych měl možnost takovýho auta, tak neváhám!! A řešit starší a novější? to vůbec... Já taky šel z novějšího Passata do staršího Touarega a vůbec jsem to neřešil, prostě srdcovka a je to. pokud dáš dohromady peníze tak do toho skoč!
Máš fotky?
A taky se tím hodně naučíš a pak až budeš kupovat dalšího už budeš zase chytřejší, protože každý auto je škola, taky vždycky když něco koupím, tak pak koukám po věcech, kterých jsem si pred koupí nevšimnul.
Až budu jednou kupovat facelifta, tak už budu hodně vědet a ta na tom budeš stejně.

:D :D :D :wink:
Tak asi to jsem chtěl slyšet :-) Fotky se pokusím dotlačit.. táta ho snad nějak zmanipuluje :-) jak říkám je to hlavně jasná garance původu, jasný servis jen v olfincaru v Trutnově.Žádný terén, žádný město.. Prostě jenom dálky Praha, Brno jinak jezdí služebním :-) Má to garážovaný, nebouraný.. Oj ta srdcovka :-) právě když jsem tenhle Touareg viděl poprvé, ten mě dostal :-)
Na podzim by chtěl zálohu, tu bych dokupy dal..
Jediný co to auto nemá je navigace a tu si koupím novou.. Jinak to má včetně střešního okna úplně vše.. Model Individual.Vím že za něho dával něco přez jeden a půl milionu...

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nový Model

Příspěvek od Mára_VR6 »

Aha "Individual" vysvětluje vše :wink:
Už teď ti začínám závidět 8) :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Model

Příspěvek od vrbic »

Mára_VR6 píše:Aha "Individual" vysvětluje vše :wink:
Už teď ti začínám závidět 8) :mrgreen:
Už zas tak do podrobna nevzpomínám :-) Jen vím že má v zádu pod nápisem Touareg nápis Individual..Jaký provedení sedaček má už ale nevzpomínám :-).Tuhle zimu jsem ho s tím ani neviděl :-D
Zkusím sehnat nějaké foto..

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Nový Model

Příspěvek od pásovec »

Podle mě tady neni co řešit!
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Jirzi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 04.08.2009 01:22

Re: Nový Model

Příspěvek od Jirzi »

Tak jsem prijel z hor...jizda? PARADA!! sice cesta nic moc, ve smyslu ze byly zacpy a cestou do francie nas u nemecka chytla velka chumelenice a drzela se nas az do francie...jnk. ale cesta perfektni...spotreba kolem 10, coz mi prijde na box na strese, 4 lidi a kufr az po strop celkem ok...pak dam fotky jak se snehem vytunil predek... :D nicmene kdyz se udelalo tepleji tak to ve 150 zacalo odpadavat... :D jnk. jen pridam vlastni nazor na R5 2005...nevim...osobne bych tento motor nechtel...i muj 3,0 TDi podle meho chce nejaky chip na 280hp...natoz 174hp co ma R5 mi prijde na tezky touareg malo...stara verze se mi taky nelibi (ale to je vse vec nazoru) ani nahodou ti to nechci nejak kazit nebo rozmlouvat, ale ja osobne bych rekl ne...sam jsem hledal bud ojete nebo predvadecky...nakonec jsem si stejne nakonfiguroval noveho...napriklad pro mne melo vetsi hodnoutu topeni a vzduch oproti treba stresnimu oknu...vsechny sedacky vyhrejvany a v kuzi plus navi a chrom paket je rekl bych samozrejmost...atd atd...nicmene Touareg je super auto... :)

Uživatelský avatar
LukaSHek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 224
Registrován: 27.11.2009 21:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Model

Příspěvek od LukaSHek »

Trochu foteček novinky v terénu...

Jinak neuvěřitelně tichý, komfortní a dynamický auto... Všechny motory s tim cvičí spartakiádu, supr! :)

Přílohy
01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg
09.jpg
10.jpg
Golf VI 1.4 | Tornado Red | "Highline look" | H7+HB4 Osram CoolBlue | LED zadní RZ + přední parkovačky | RCD510 | LED interiér | GTI pedály (nějak se to zadrhlo :-))

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Model

Příspěvek od vrbic »

Nooo kamaráde :-) Super foto i video...Závidím tu čest ho vyzkoušet :-)

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Model

Příspěvek od vrbic »

Jirzi píše:Tak jsem prijel z hor...jizda? PARADA!! sice cesta nic moc, ve smyslu ze byly zacpy a cestou do francie nas u nemecka chytla velka chumelenice a drzela se nas az do francie...jnk. ale cesta perfektni...spotreba kolem 10, coz mi prijde na box na strese, 4 lidi a kufr az po strop celkem ok...pak dam fotky jak se snehem vytunil predek... :D nicmene kdyz se udelalo tepleji tak to ve 150 zacalo odpadavat... :D jnk. jen pridam vlastni nazor na R5 2005...nevim...osobne bych tento motor nechtel...i muj 3,0 TDi podle meho chce nejaky chip na 280hp...natoz 174hp co ma R5 mi prijde na tezky touareg malo...stara verze se mi taky nelibi (ale to je vse vec nazoru) ani nahodou ti to nechci nejak kazit nebo rozmlouvat, ale ja osobne bych rekl ne...sam jsem hledal bud ojete nebo predvadecky...nakonec jsem si stejne nakonfiguroval noveho...napriklad pro mne melo vetsi hodnoutu topeni a vzduch oproti treba stresnimu oknu...vsechny sedacky vyhrejvany a v kuzi plus navi a chrom paket je rekl bych samozrejmost...atd atd...nicmene Touareg je super auto... :)
Tak pak určitě dodej nějaký fota ;-)
K R5 2005.. jako máš v jistým smyslu pravdu..I když jem několikrát v R5 jel nepřišlo mi, že by to netáhlo.. To ne.Vzhled bych stejně předělal na Facelift, jelikož mám téměř všechny díly na vw za opravdu směšný ceny od známýho, co to nakupuje v Německu, ale zrovna tenhle má téměř vše, jak bych si to představoval osobně i já sám..Zjistil jsem, že je to 12/2004 ale model 2005 ( rozdíly nevím ??) a je to model Individual takže leskle černá palubovka a celkově je to auto opravdu ve špičkovým stavu. ) Navíc opravdu nejsem schopen dát dohromady leasing funglovky :-) Samozřejmě byl by to sen a taky bych si ho nakonfiguroval podle sebe ( třeba konkrétně kůži bych snad ani nemusel, nevim ) Ale budu rád, když dám do kupy kačky na tohodle :-)

Jirzi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 04.08.2009 01:22

Re: Nový Model

Příspěvek od Jirzi »

To ovsem...Individual je Individual... :) jnk. fotky dam jen z te vanice... :D prijdou mi nejzajimavejsi...Touarega jako takoveho jsem dam az udelam nejaky pekny fotky... :)
Přílohy
P3060003.JPG
a to zrcatka uz jsou odrbana, taky mela slusnej ledovej spoiler... xD
a to zrcatka uz jsou odrbana, taky mela slusnej ledovej spoiler... xD
celkem slusnej nanos... :D
celkem slusnej nanos... :D

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nový Model

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak ten se povedl :mrgreen: Pěkně nafoukaný :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nový Model

Příspěvek od Mára_VR6 »

vrbic píše:třeba konkrétně kůži bych snad ani nemusel, nevim
To poznáš :mrgreen: , já taky nikdy kůži nechtěl, pak jsem měl kůže-alkantara a do Touarega jsem chtěl jenom kůži a už nechci jinak. :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Touareg“