Proč mi auto nevydává zvukové signály u otevřených dveří?

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
miky20
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 20.06.2009 13:50

Re: Proč mi auto nevydává zvukové signály u otevřených dveří?

Příspěvek od miky20 »

Tak dost často si zapomenu odbrzdit ručku když jedu s touaregem a začne mi to pípat z maxidotu přibližně při překročení 10-20 km za hodinu...Je probém že u V10 i když je zatažená ručka nepoznáte nějaký větší problém...jede to prostě pořád stejně :D Otevřené dveře za jízdy jsem tedy ještě neměl...mohu vysondovat..

Uživatelský avatar
PasoVWec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Velké Losiny

Re: Proč mi auto nevydává zvukové signály u otevřených dveří?

Příspěvek od PasoVWec »

miky20 píše:Tak dost často si zapomenu odbrzdit ručku když jedu s touaregem a začne mi to pípat z maxidotu přibližně při překročení 10-20 km za hodinu...Je probém že u V10 i když je zatažená ručka nepoznáte nějaký větší problém...jede to prostě pořád stejně :D Otevřené dveře za jízdy jsem tedy ještě neměl...mohu vysondovat..
to s tou zataženou ručkou máš pravdu, ten odpor tam fakt cítit není.. :D ale ty pípavý tóny má vydávat signalizace i pokud při nastartovaným motoru otevřeš dveře, nebo je nedovřeš a rozjedeš se, tak to třikrát pípne.. teda jak říkám passat mi to tak dělal..
Lepší je být mrtvej frajer než živej sráč...

miky20
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 20.06.2009 13:50

Re: Proč mi auto nevydává zvukové signály u otevřených dveří?

Příspěvek od miky20 »

Jo takhle.....no tak to u mě asi tedy nedělá to co by to mělo dělat...Schválně to teda zkusim jak na tom jsem já až někdy pojedu :D Jinak je fajn té zvukové signalizace ručky u V10 jinak bych byl schopen s tim jet delší dobu než bych si to uvědomil a to by mě pak Tonda neměl rád :D

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Proč mi auto nevydává zvukové signály u otevřených dveří?

Příspěvek od LuboR5 »

chlapi tak kde je teda problem že to takřka nikomu nefunguje , že by všem odešel pípák v budíkách ? na předchozím autě mi taky nefungoval . co to tam dávaj .

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Proč mi auto nevydává zvukové signály u otevřených dveří?

Příspěvek od koto99 »

Ja by som aj vybral tú palubku a pozrel sa kde je ten pípak, ale nemám na to čas. Ako som už písal, mne niekedy pípe, skôr škrípe, niekedy ide normálne a niekedy nejde vôbec.
A keď to nejde mi žena vždy zavolá, že čo som to kúpil za šrot, že zase nejdú blinkre. ja jej potom musím vysvetlovť, že blinkre idú, len to nevydýáva signál a že touareg není šrot a nová palubka stojí cca 800 EUR.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Proč mi auto nevydává zvukové signály u otevřených dveří?

Příspěvek od LuboR5 »

já si myslim že to bude přímo v budíkách.

Uživatelský avatar
PasoVWec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Velké Losiny

Re: Proč mi auto nevydává zvukové signály u otevřených dveří?

Příspěvek od PasoVWec »

LuboR5 píše:já si myslim že to bude přímo v budíkách.
určitě máš pravdu, že to je budíkách, ale teď zjistit tu příčinu.. asi ač nerad budu muset navštívit Šumperský VW servis a vytáhnout informace, páč už se mi stalo několikrát že si jedu hezky se zapnutým blinkrem a ti za mnou si říkají co to tam asi před nima sedí za debila..ale jestli to tak dělá tolik kusů vozů a k tomu jak jsem tak koukal mají i jiný budíky ty objemový řady, tak je to asi dosti na pytel už od výroby...škoda, že to asi ještě nikdo nekuchal a není postup..
Lepší je být mrtvej frajer než živej sráč...

miky20
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 20.06.2009 13:50

Re: Proč mi auto nevydává zvukové signály u otevřených dveří?

Příspěvek od miky20 »

tak dneska jsem zkoušel to pípání na všechny způsoby...otevřené dveře...zatažená ručka..blinkry prostě tak nějak kombinace co mě napadly a vypadá to všechno v pohodě...Takže já s tím tedy problém nemám...zkoušel jsem to v průběhu dne víckrát a je to ok..auto 4/2007 V10

Uživatelský avatar
PasoVWec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Velké Losiny

Re: Proč mi auto nevydává zvukové signály u otevřených dveří?

Příspěvek od PasoVWec »

miky20 píše:tak dneska jsem zkoušel to pípání na všechny způsoby...otevřené dveře...zatažená ručka..blinkry prostě tak nějak kombinace co mě napadly a vypadá to všechno v pohodě...Takže já s tím tedy problém nemám...zkoušel jsem to v průběhu dne víckrát a je to ok..auto 4/2007 V10

no do psí díry já ani prd.. :? auto je sice 04 ale to snad soudruzi počítali že to ještě jezdit bude.. ach jo, je to sice jen signalizace, ale právě tydle detaily pak člověk nějak postrádá.. a ještě jsem se chtěl zeptat, zda se nějak elekricky zaklápí špígly?? nebo to touareg neumí??
Lepší je být mrtvej frajer než živej sráč...

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Proč mi auto nevydává zvukové signály u otevřených dveří?

Příspěvek od Mára_VR6 »

co je to špígl?? tohle nářečí neznám :D
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
PasoVWec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Velké Losiny

Re: Proč mi auto nevydává zvukové signály u otevřených dveří?

Příspěvek od PasoVWec »

Mára_VR6 píše:co je to špígl?? tohle nářečí neznám :D

:D jáký nářečí?? vždyť to snad říká celá republika.. to jsou zpětný zrcátka.. :wink: :!: no a jsi zas o něco chytřejší.. :wink:
Lepší je být mrtvej frajer než živej sráč...

miky20
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 20.06.2009 13:50

Re: Proč mi auto nevydává zvukové signály u otevřených dveří?

Příspěvek od miky20 »

tak u mě to sklápění umí...jen otočíš tim voličem na obrázek sklopeného zrcátka..myslim,že to bude mít dost touaregů

Uživatelský avatar
PasoVWec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Velké Losiny

Re: Proč mi auto nevydává zvukové signály u otevřených dveří?

Příspěvek od PasoVWec »

miky20 píše:tak u mě to sklápění umí...jen otočíš tim voličem na obrázek sklopeného zrcátka..myslim,že to bude mít dost touaregů
až na mě :D
Lepší je být mrtvej frajer než živej sráč...

miky20
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 20.06.2009 13:50

Re: Proč mi auto nevydává zvukové signály u otevřených dveří?

Příspěvek od miky20 »

to se divim u V10 i když rok 2004 8O

Uživatelský avatar
PasoVWec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Velké Losiny

Re: Proč mi auto nevydává zvukové signály u otevřených dveří?

Příspěvek od PasoVWec »

miky20 píše:to se divim u V10 i když rok 2004 8O
a jak já :158: to jsem si myslel že z pašíka 2,5 highline udělám ještě takovej pomyslnej stupínek výš, páč jsem myslel že ty V10 jsou téměř plná polní, ale spíš udělal několik let nazpět jak to tak pozoruju :wow: :out: auto je sice nádherný, ale co je to platný, když ti to vevnitř nenabídne ai takovej nějakej standart, co od toho očekáváš..
Lepší je být mrtvej frajer než živej sráč...

Odpovědět

Zpět na „Touareg“