vypada to ze me cekaji predni ramena jakou kvalitni sadu dav

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
fery.bee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 401
Registrován: 07.09.2008 13:42
Bydliště: Zlínsko

Re: vypada to ze me cekaji predni ramena jakou kvalitni sadu dav

Příspěvek od fery.bee »

roman77 píše:čau, neznáte někdo kontakt na meggyho kvůli prodeji ramen?
Pošli mu SZ.

Szabitch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 17.10.2009 14:43
Bydliště: u Liberecka

Re: vypada to ze me cekaji predni ramena jakou kvalitni sadu dav

Příspěvek od Szabitch »

Mario02 píše:Ja zase jdu do těch Master sport, které tady nahoře už dával kipo. U nás je jde sehnat na aukru za 4600Kč, ja jsem ji dovezl za 4000Kč. Na cizich fórech jsou i trochu chválené, samozřejmě že se nevyrovnají Swagům a podobně ale při mém nájezdum 7000Km/rok prostě nebudu kupovat sadu za 10 000Kč. Jsem se dočetl že ty ramena vydrží nějakých 50 000Km to mám na 7 let a to už pašík pujde určitě z domu, už to bude taky 20 letý dědek :-). Samozřejmě že jak někdo ročně najede 20tKm a více tak nepujde do takové sady ale připlatí si za něco lepšího.

Ty jsi už master sporty jezdil?jak je to s opravdovou výdrží?Kdyby to bylo opravdu 50 000 km bylo by to ucházející

Uživatelský avatar
Mario02
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 17.06.2008 18:25
Bydliště: Třinec

Re: vypada to ze me cekaji predni ramena jakou kvalitni sadu dav

Příspěvek od Mario02 »

Nene, dneska jsem montoval jednu stranu a v neděli budu dělat druhou tak že nemůžu sloužit, ale sanžím se to dělat přesně jak se to má to znamená, utahovací momenty dodržuju.
A co je asi hlavní tak musiš dát horní ramena pod správným úhlem a spodní dotahnou zatížená. Tak že ode mě žádne poznatky nečekej, protože než najedu těch 50tKm tak to bude chvilku trvat :-) viz můj příspěvek.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“