spotreba

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Fiiiila26
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 11.03.2010 14:57

spotreba

Příspěvek od Fiiiila26 »

ahoj chtel bych ze zeptat na passata 1.6i 74kw jakou ma spotrebu a co si o nem myslíte predem dík za odpoved

Uživatelský avatar
kenyacek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 26.08.2008 09:39
Bydliště: Někde na Jížní Moravě poblíž Vyškova se pohybuju

Re: spotreba

Příspěvek od kenyacek »

Na tak těžký auto je ten motor hodně slabej, spotřeba tak kolem 8 litrů
Co dělá lenochod, když hoří les? Hoří taky

Uživatelský avatar
olink
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 10.09.2008 17:01
Bydliště: Kroměříž

Re: spotreba

Příspěvek od olink »

Hojas, spotřeba není tak tragická, na dovolenou do Chorvatska, půlka cesty, půlka dálnice, spotřeba 7 litrů. Nejmenší spotřeba naměřená na delší vzdálenost 6,3. Hodně záleží na stylu jízdy. Když na to budeš šlapat a jezdit brzda plyn, tak se samozřejmě zvedne. Myslím, že průměr, popojížďky atd bude tak kolem těch 8 litrů. Hmotnost auta je 1170 kilo, asi o padesát kilo težší jak octávka s tímto motorem. Motor bezproblémovej, osmiventil, jak sis mohl všimnout na fóru je minimum otázek ohledně nějakých problémů kolem tohoto motoru. Pokud hledáš pohodlné, spolehlivé auto můžu jen doporučit. Mám najeto celkem málo km, nevím jak se chová motor třeba při 200 000km, to ti neporadim. Pokud jseš závodní jezdec, tak to nebude pro tebe. Jinak spokojenost :lol:

Uživatelský avatar
ondri
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: spotreba

Příspěvek od ondri »

Moje nejmensi spotreba byla 6,2 litru ale prevazne dalnice pri normalni jizde mam tak 7,8 litru +,- jinak zalezi taky podle toho jak je auto zatizene...

indous
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 07.06.2008 21:03

Re: spotreba

Příspěvek od indous »

ondri píše:Moje nejmensi spotreba byla 6,2 litru ale prevazne dalnice pri normalni jizde mam tak 7,8 litru +,- jinak zalezi taky podle toho jak je auto zatizene...
Tak tuto spotřebu máš ale tak při 90km rychlosti a při plynulé jízdě bez přidávání a po rovince kde nejsou žádné kopce, že?

Uživatelský avatar
olink
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 10.09.2008 17:01
Bydliště: Kroměříž

Re: spotreba

Příspěvek od olink »

Já jsem to měl jako kombinovanou na cestě na Slovensko a zpátky cca 200 km, samozřejmě jízda podle předpisů. Samozřejmě to nemusí být úplně přesný, protože nemám pal. poč., nabral jsem plnou a pak zase dotankoval.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“