A zase ten můj startér!!!

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Buřton
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 16.09.2009 10:07
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

A zase ten můj startér!!!

Příspěvek od Buřton »

Zdarec..
už jsem tady jednou sepisoval, jak otřesný zvuk od startéru po nastartovaní mi kazí radost z jízdy. Po tom co jste mi hoši poradili jsem ho rozebral promazal a jezdil konečně spokojeně dál.
Dneska mě ale autíčko zase nemile překvapilo.
Po té, co jsem ho umyl, jdu parkovat zpět do garáže a ejhle.. startér absolutně nic!! Baterka je plně nabitá, po otočení klíčku jen slyším, jak spíná relátko startéru.. ale ten ani neškytne:(
Je možné že se mi tam nešikovně dostala voda a startér zkratoval a je v háji? Nebo se tomu dá ještě nějak pomoct? Má někdo podobnou zkušenost?
Prosím poraďte, jestli už se mám dívat, co stojí novej :(
Dík ... H@NS

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: A zase ten můj startér!!!

Příspěvek od srotty »

A díval ses jestli se nepovolil přívod,třeba jsi to při opravě špatně dotáhl.A nebo zkus proměřit jestli jde do startéru šťáva.Já normálně umývám motor vapkou a nikdy se nic nestalo.

Uživatelský avatar
Buřton
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 16.09.2009 10:07
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: A zase ten můj startér!!!

Příspěvek od Buřton »

No.. jen tak ledabyle jsem to ohmatal. Káble vypadaj pevně uchycený.. no zítra se do toho pořádně pustím :?

Uživatelský avatar
Type-17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Re: A zase ten můj startér!!!

Příspěvek od Type-17 »

jeste zkus at ti nekdo ztartuje a poklepat ho pri tom startovani mozna naskoci. kamos mel takovy problem, tak jsme ho nakonec rozebrali vycistili a promazali silikonovou vazelinou a vse je ok. a koukni se hned na uhliky v jakem jsou stavu

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: A zase ten můj startér!!!

Příspěvek od xerxes »

Type-17 píše:jeste zkus at ti nekdo ztartuje a poklepat ho pri tom startovani mozna naskoci. kamos mel takovy problem, tak jsme ho nakonec rozebrali vycistili a promazali silikonovou vazelinou a vse je ok. a koukni se hned na uhliky v jakem jsou stavu
tak jak píše Type-17 rozebrat prošictit namazat a není boh :wink:

Uživatelský avatar
Buřton
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 16.09.2009 10:07
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: A zase ten můj startér!!!

Příspěvek od Buřton »

Přesně tak:) Vyřešeno.... zase startuju;) Tak jsem zvědavý, na jak dlouho zase.. chtělo by to repas..

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“