motorový prostor

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

motorový prostor

Příspěvek od Hudy »

Zajímalo by mě jestli když myjete auto tak vystříkaváte i motorový prostor,pokud ano nemůže se na tom nic pokazit?Díky

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: motorový prostor

Příspěvek od Hudy »

to nikdo nemejete motor?

Adams
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: motorový prostor

Příspěvek od Adams »

Jo ale jen jednou za cas.

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: motorový prostor

Příspěvek od Hudy »

a komplet celý?Normálně sundáš všecky plasty z motoru a zaděláš altík a šprycuješ?Mám celkem obavu aby se něco nevysralo mám benzín s turbem tak aby se tomu něco nestalo.

Adams
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: motorový prostor

Příspěvek od Adams »

Plasty nesundavam, pac tam zadny nemam, normalne to omeju, odpojuji baterku a zakryvam alternator.
Je jasny ze to musis delat se studenym motorem. jeste to cistim vetsinou Arvou.

indous
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 07.06.2008 21:03

Re: motorový prostor

Příspěvek od indous »

Normálně to můžeš umýt! To si myslíš, že když prší a valíš 130 po dálnici, tak se ti tam nedostane voda? Odkud se ti asi bere ten bordel v motoru? Sice Máš kryt motoru ze spod, ale když valíš za někým, tak jen přes chladič se ti tam nasere bordelu až hanba.

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: motorový prostor

Příspěvek od ace_rimmer »

A pak tady přibude další téma "Cuká mi motor-POMOOOC!!" :-D ;-)

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: motorový prostor

Příspěvek od Hudy »

JJ právě proto mám strach,ok šprycnu to jen kolen katu a turba a hotovka,snad se nic nevysere.V sobotu dám vědět.Nezakládal bych tohle téma ale včera jak jsem vjížděl do garáže tak jsem zacítil jako by smarad ze škvařícího plastu,prosvítil jsem to baterkou ale nic jsem nenašel tak nevím z čeho by to mohlo být.

indous
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 07.06.2008 21:03

Re: motorový prostor

Příspěvek od indous »

ace_rimmer píše:A pak tady přibude další téma "Cuká mi motor-POMOOOC!!" :-D ;-)
Jó když si doma izolačkou a neodbornou prací opravuješ kdejaký prodřený nebo proklepaný kabel tak se nediv, že se ti tam dostane voda, pokud máš vše v pořádku tak se ti nic nemůže stát. Opravoval jsem několik aut po povodních, a po vyčištění sání a výfuku (jak u kterého auta) jsem normálně auto nakopl a majitel s ním bez problému jezdí do dnes, samozřejmě jsem motorový prostor vyčistil vapkou, záleží na každém jak se k opravám staví, domácí kutilstvý se u elektroinstalace nevyplácí. nemyslím si že by jsi vapem udělal víc škody než udělá taková povodeň, ovšem pokud ti vše těsní. toť můj názor

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: motorový prostor

Příspěvek od Kwapo »

Ja motor meju bezne tak 1x maximalne 2x za rok. Sundam plasty u motoru, nastrikam Arvou nebo neci podobnym (ne redidlo, ale cistic motoru), necham chvili pusobit a potom z vrchu a ze vsech stran opatrne vystrikam. Samoze tam nevalim celej ten tlak te vapky z pul metru, chce to s citem. A vse OK a motor se leskne. Jinak elektro si nechavam delat odborniky. Par kacek mi nestoji za to, aby mi jednou shorela cela elektrika. :roll:

Muj nazor. Jdi do toho, ale s citem, taky to asi v sobotu udelam :)

indous
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 07.06.2008 21:03

Re: motorový prostor

Příspěvek od indous »

Kwapo píše:Ja motor meju bezne tak 1x maximalne 2x za rok. Sundam plasty u motoru, nastrikam Arvou nebo neci podobnym (ne redidlo, ale cistic motoru), necham chvili pusobit a potom z vrchu a ze vsech stran opatrne vystrikam. Samoze tam nevalim celej ten tlak te vapky z pul metru, chce to s citem. A vse OK a motor se leskne. Jinak elektro si nechavam delat odborniky. Par kacek mi nestoji za to, aby mi jednou shorela cela elektrika. :roll:

Muj nazor. Jdi do toho, ale s citem, taky to asi v sobotu udelam :)
tak jak pravíš, ona je to potom sranda jak ti začne něco doutnat nebo hořet, to potom stojí za to, někdy i mnoho tisíc

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: motorový prostor

Příspěvek od Hudy »

děkuju všem za názory,v sobotu to šprycnu.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“