Mokro v aute

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Octava
Profík
Profík
Příspěvky: 1179
Registrován: 24.02.2006 21:02

Mokro v aute

Příspěvek od Octava »

Mam problem,nekudy mi tece do auta,jedna se Passat B5,5,koukal jsem na odtoky ale voda u brzd.valce neni ani u RJ,mam mokro za spolujezdcovo sedackou,pripada mi jako by to teklo prez ofuk na nohy...jediny na co mam podezdreni je,ze to tece kolem pylovyho filtru,tam je takova ta tesnici koubicka,ta kolem dokola nasata vodou.Myslite ze to muze byt tim?jak to odstranit?Mel nekdo takovej problem?

Uživatelský avatar
Funstorm
Závodník
Závodník
Příspěvky: 538
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Mokro v aute

Příspěvek od Funstorm »

¨jj mel...akorat ze sem mel mokro pred spolujezdcem...mezi ten plast a otvorem v kastli dat silikon a nebyl problem :wink:
Fully loaded 3BG Exclusive

Uživatelský avatar
Jaryn660
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 04.03.2010 10:42

Re: Mokro v aute

Příspěvek od Jaryn660 »

Včera jsem byl na Shell-ce vystříkat auto na vabce od soli..., a taky jsem zjistil, že mám mokro za spolujezdcem, okna a dveře jsem měl zavřené :-)
... ASS

Uživatelský avatar
Dj-EXE
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Mokro v aute

Příspěvek od Dj-EXE »

Taky mám vždy po myčce za spolujezdcem mokrou podlahu.. Už mě to **** 8)
Passat TDI

Uživatelský avatar
Octava
Profík
Profík
Příspěvky: 1179
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Mokro v aute

Příspěvek od Octava »

jojo mokro tam mam no :-( ale mam podedreni ze to jde kolem toho boxu na pylovej filtr,asi to vyndam vycistim a oblepim silikonem jak radil Funstorm ;-)

Uživatelský avatar
Dj-EXE
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Mokro v aute

Příspěvek od Dj-EXE »

Octava píše:jojo mokro tam mam no :-( ale mam podedreni ze to jde kolem toho boxu na pylovej filtr,asi to vyndam vycistim a oblepim silikonem jak radil Funstorm ;-)
Tak dej potom vedět, zda-li jsi našel příčinu, protože bych se toho také rád zbavil ;) Díky
Passat TDI

Uživatelský avatar
Jaryn660
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 04.03.2010 10:42

Re: Mokro v aute

Příspěvek od Jaryn660 »

...kde udelali soudruzi z NDR chybu...:-)
... ASS

Uživatelský avatar
Dj-EXE
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Mokro v aute

Příspěvek od Dj-EXE »

Jaryn660 píše:...kde udelali soudruzi z NDR chybu...:-)
Asi nebyly myčky :D
Passat TDI

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: Mokro v aute

Příspěvek od manas1 »

podivejte se na ten plast co je pripevnenej v liste primo na okne, jsou v nem sterace. kdys ho opatrne sundate najlepe dlatem, pakou pres kostku polistirenu tak je na nem takova drazka a ta musi presne drzet v liste na okne jinak to pod ni podtejka a tece to presne do pilaku a potom do kabiny, ja jsem musel koupit novou jmenuje se to deflektor vody

mirrstein
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 25.01.2010 16:23
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute

Příspěvek od mirrstein »

manas1 píše:podivejte se na ten plast co je pripevnenej v liste primo na okne, jsou v nem sterace. kdys ho opatrne sundate najlepe dlatem, pakou pres kostku polistirenu tak je na nem takova drazka a ta musi presne drzet v liste na okne jinak to pod ni podtejka a tece to presne do pilaku a potom do kabiny, ja jsem musel koupit novou jmenuje se to deflektor vody
To mě kvůli deflektoru, kterej byl odchlíplej od okna schnila konfortka a kabeláž

Uživatelský avatar
FRENKY_BN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 26.05.2009 23:22
Bydliště: BN - SK

Re: Mokro v aute

Příspěvek od FRENKY_BN »

Prave minuly tyzden sme hladali s kamartom pricinu tiez preco stala voda za sedadlom spolujazdca vyzmikali sme po dazdi az 20l vody oditial. :cry:
Chyba bola v upchatom odtoku pod baterkou bol plny hliny, a odtoky na podloahe boli zalepene silikonom vsetko sa to vicistilo a voda tam uz nestoji. :D

Uživatelský avatar
patas1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 225
Registrován: 19.01.2008 12:13
Bydliště: Hradec Kralove

Re: Mokro v aute

Příspěvek od patas1 »

Octava píše:Mam problem,nekudy mi tece do auta,jedna se Passat B5,5,koukal jsem na odtoky ale voda u brzd.valce neni ani u RJ,mam mokro za spolujezdcovo sedackou,pripada mi jako by to teklo prez ofuk na nohy...jediny na co mam podezdreni je,ze to tece kolem pylovyho filtru,tam je takova ta tesnici koubicka,ta kolem dokola nasata vodou.Myslite ze to muze byt tim?jak to odstranit?Mel nekdo takovej problem?
bud pod filtrem a nebo pruchodem klima trubek mot.stenou....

Uživatelský avatar
lad.kaspar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 04.04.2010 20:53
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute

Příspěvek od lad.kaspar »

Taky řeším tento problém. Voda za sedadlem spolujezdce. U mě to dělá těsnění ve dveřích mezi dveřmi a plechem pro stahovačku. Sundal sem tapec a poléval dveře vodou. A hle z popod plechu proud vody, který pak stékal přes práh do auta. Originál těsnění se dá sehnat asik těžko. Tak jak už tady někdo radil nahradit to normálně gumovým těsněním na dvěře nebo okna. Jinak snad se k tomu dostanu teď o víkendu tak něco pofotím.

jartop
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 04.01.2008 20:02

Re: Mokro v aute

Příspěvek od jartop »

Octava píše:Mam problem,nekudy mi tece do auta,jedna se Passat B5,5,koukal jsem na odtoky ale voda u brzd.valce neni ani u RJ,mam mokro za spolujezdcovo sedackou,pripada mi jako by to teklo prez ofuk na nohy...jediny na co mam podezdreni je,ze to tece kolem pylovyho filtru,tam je takova ta tesnici koubicka,ta kolem dokola nasata vodou.Myslite ze to muze byt tim?jak to odstranit?Mel nekdo takovej problem?
Tekto mi tam také. Bylo to těsněním (ta houbička). Navalil jsem tam silikon a je po problému!!!

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: Mokro v aute

Příspěvek od TDI 4MOTION »

Octava píše:Mam problem,nekudy mi tece do auta,jedna se Passat B5,5,koukal jsem na odtoky ale voda u brzd.valce neni ani u RJ,mam mokro za spolujezdcovo sedackou,pripada mi jako by to teklo prez ofuk na nohy...jediny na co mam podezdreni je,ze to tece kolem pylovyho filtru,tam je takova ta tesnici koubicka,ta kolem dokola nasata vodou.Myslite ze to muze byt tim?jak to odstranit?Mel nekdo takovej problem?
Já řešil to stejné.Všechny kanálky o.k,ale po vydatném dešti zase bazén.Už sem byl hoodně zoufalý až sem zkusil jednu a poslední věc.Vzal sem torxovej klíč a posunul doraz zadních dveří cca o 1-2mm směrem dovnitř at dveře dolehnou víc k těsnící gumě a hle i přes total průtrže je už ve voze SUCHO :ura1: :ura1: :ura1: :ura1: Tak zkus tento způsob a uvidíš....
vé-šestka

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“