imobilizer

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
lados350
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 10.05.2009 12:06
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

imobilizer

Příspěvek od lados350 »

Zdravim panove, mam opravdu velkej problem, ze kteryho uz zacinam byt zoufalej.Minulej tyden jsem sedl do auta, otocil klickem a auto ihned po nastartovani samo zdechlo. Zkusil sem to podruhe a vsimnul jsem si ze blika kotrolka imobilizeru a nechce zhasnout. V tu chvili uz mi docvaklo ze to bude asi v pr... takze jsem zkusil odpojit baterku ale bohuzel to nepomohlo.Tak jsem auto dotahl do servisu,kde ho zkusili pripojit na VAG zjistili ze auto nedokaze precist kod z klicku. Pise to neco se slabym signalem.Zkusili vymenit nejaky krouzek ve spinaci skrince ale nepomohlo to, moje otazka zni neumi tady nekdo v klubu vypnout ten imobilizer natvrdo ? Proste zrusit jeho funkci v aute. Predem diky za odpovedi. Je to VW Passat 1,8T r.v 1998

Uživatelský avatar
xpetryk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 29.08.2009 17:58
Bydliště: Prostějov

Re: imobilizer

Příspěvek od xpetryk »

tak zrušit imobilizér asi nejde

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: imobilizer

Příspěvek od tornado1 »

a co vymenit vedeni mezi spinackou a krouzkem.. nebo napruzit konektory u krouzku a prostriknou kontoxem..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Petr100
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 03.02.2008 20:27
Bydliště: Dolní Roveň

Re: imobilizer

Příspěvek od Petr100 »

tornado1 píše:a co vymenit vedeni mezi spinackou a krouzkem.. nebo napruzit konektory u krouzku a prostriknou kontoxem..
Mám pravděpodobně taky tento problém-cca 1-2x za půl roku nechce natočit-imobilizér!!!Může mi někdo lehce nastínit jak tohle napružení (prostříknutí) provést.Moc díky

hansdob
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 01.05.2010 06:29

Re: imobilizer

Příspěvek od hansdob »

sundat plasty pod volantem přímo do toho černého kroužku co je na spínací skřínce (ten co je vidět tam co se strká klíč) tak do něj vede malá černá svorkovnička tak v ní bylo myšleno.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“