Samootevírací kufr

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od pásovec »

Manuálně to moc nejde, má to sice spojku, že to jde jakoby přervat, ale nedělá to tomu asi moc dobře. Já to asi nechystám, zatím mi to víc vyhovuje spíš na manuál.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
jabusko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 30.03.2010 20:15
Bydliště: Schaffhausen

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od jabusko »

Tak uz mam kufr hotovy i ja. S pomoci CENYTDI jsme to dohahli az do konce. Spokojenost 100procentni.

http://www.youtube.com/watch?v=c4NtKfKtRA8" onclick="window.open(this.href);return false;

kubas_passat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 15.10.2009 12:01

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od kubas_passat »

JEZISI JA TO CHCI!! Nechcete mi to za uplatu nekdo namontovat???????

Uživatelský avatar
jabusko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 30.03.2010 20:15
Bydliště: Schaffhausen

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od jabusko »

kubas_passat píše:JEZISI JA TO CHCI!! Nechcete mi to za uplatu nekdo namontovat???????
Je to super frajerina. Pokud zvladnes sundat tapacir strechy, tak to zvladnes sam.

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od cernytdi »

kabel ti muzu dodat a ten zbytek zvladnes sam :D

@ Jabusko - super ze to uz maka cekal jsem ze brnknes na cem to lezelo nebo napis .....

kubas_passat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 15.10.2009 12:01

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od kubas_passat »

Ja ma obavu, ze bych se tomu autu pomstil, co tady ctu tak se musi vest draty odnekud zepredu a na to si teda netrufam uz vubec..

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od cernytdi »

z uplne hotovou kabelazi odeme :D to jen pozastrkas polozis a zase zadelas oblozeni ale to muzou ostatni co muj kabel pouzili potrvdit :mrgreen:

kubas_passat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 15.10.2009 12:01

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od kubas_passat »

takze by me chybeli jen: cudlik a dva motory? zadny kodovani, nic? Zvladne to kazdej automechanik? Nechal bych si to nekde udelat, vubec nemam paru jak se sundava tapec atd.. A kolik jeste pls chces za ty kabliky? zatim kouknu na ty motory jestli neco nekde na ebay nebude..

diky

kubas_passat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 15.10.2009 12:01

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od kubas_passat »

a jeste vede se to tedy zepredu, nebo je to nekde pripojitelny zvadu, aby se nemuselo rozebirat komplet auto?

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od cernytdi »

musis do predu do pojistek a na osvetleni vypinacu vede se to prahem a vzadu v kufru musis sundat pravou stranu oblozeni a na strope tu prvni listu a D sloupek.Potrebujes Motory levej + pravej,zamek dole v kufru ,tlacitko,kabelaz a jestli nemas ty zesileny panty a par malej dilu a jeto .Zalezi na tom jak to sezenes jestli pouzite nabo nove a podle toho za kolik. :D

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od pásovec »

Neopomenout jeste panty a páky.. Cena pak letí nahoru. Nejsou to jen motory a kabeláž.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od mrmaryII »

Paky a panty kupis do 50 eur na salone. Okrem toho nie vzdy treba tie panty menit. Ja som bohuzial musel, ale islo to celkom v pohode. Najvacsi problem bolo zohnat zamok. Nakoniec som ho kupil na salone (140€). Tesnenie k motorom je za par centov a kabelaz od CernyhoTDi sedi presne. Moja bola trosku dlhsia (asi o 70cm, tak som ju stocil za poistkovku a ked mi to tam neskor bude zavadziat, tak ju skratim). Ja som ale napojil osvetlenie vypinaca k stropnemu svetlu nad batozinovym priestorom (nie na bordnetz), aby mi to svietilo len vtedy, ked je otvoreny kufor. Je to fakt super vec :)
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

kubas_passat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 15.10.2009 12:01

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od kubas_passat »

Tak muj mechanik see toho boji, rikal ze mi to rozvrta a nebudeme vedet co a jak. Asi se mu do toho nechce. Takze jak zjistim ue mam slaby panty? jde to nejak vizuelne zkontrolovat, nebo az to rozeberu tak se uvidi?

Kdyby byl nekdo ochoten samozrejme za penize mi s tim pomoct, uvitam to. Ale je mi jasny, ze se na to kazdej radsi v...e :(

Uživatelský avatar
jabusko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 30.03.2010 20:15
Bydliště: Schaffhausen

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od jabusko »

Do servisu ani nechod. Byl jsem tam, nez jsem si precetl tohle forum. Prvne se mi vsichni smali a pak jeden povida: No asi tak kolem 60 tis. Museli bychom.... atd. Tak jsem podekoval a rozloucil se.
Vrele doporucuji spolupraci s CERNYTDI. Kabelaz kterou vyrobil je na profesionalni urovni s perfektnim popisem.
Kdyz jsem se toho chytal ja, nemel jsem paru co to obnasi a co musim vsechno mit.
No ale musim konstatovat, nejvetsi stres jsem mel se stresnym tapacirem. Jinak slo vsechno hladce.

CERNYDTI- Chybu jsem mel v CAN-BUS, nejak se mi podarilo ty dva dratky mezi sebou prohodit. Musel jsem je totiz 2x nadstavovat. To uz tak u elektrikaru byva :D
Na stesti se nic nestalo, a dotahli jsme to ke zdarnemu konci. Ja ti hned na to volal. Ty jsi to nebral, tak jsem ti poslal sms.
Jinak jeste jednou moc diky.

Uživatelský avatar
jabusko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 30.03.2010 20:15
Bydliště: Schaffhausen

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od jabusko »

pásovec píše:Neopomenout jeste panty a páky.. Cena pak letí nahoru. Nejsou to jen motory a kabeláž.

Panty jsem menit musel ale jake páky?? - Ty vzduchove?

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“