Start po ránu

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
raduzzz
Profík
Profík
Příspěvky: 1003
Registrován: 13.12.2008 09:26
Bydliště: u Hostýnských vrchů

Re: Start po ránu

Příspěvek od raduzzz »

nová někdy neznamená dobrá :)
zkus a uvidíš, vyvaruj se turecku a podobným "větnamcům" teď jsem jedno měl, vydrželo 5km jízdy, pak va Vagu skočilo -40°C a kaputt. Odpor mezi vývody byl cca 2Mohmy.
Pásovec 81 kW

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Start po ránu

Příspěvek od Radim_23 »

Radek19_ae píše:nová někdy neznamená dobrá :)
zkus a uvidíš, vyvaruj se turecku a podobným "větnamcům" teď jsem jedno měl, vydrželo 5km jízdy, pak va Vagu skočilo -40°C a kaputt. Odpor mezi vývody byl cca 2Mohmy.
Klapka je origo a je plne funkcni, to jsme taky zkousely... spis to cidlo
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

NightRider
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.12.2008 04:54
Bydliště: Ireland

Re: Start po ránu

Příspěvek od NightRider »

Ahojte kluci,
u me je to: nastartuje a zhasne, kdyz ho drzim pod plynem a motor se trochu zahreje, tak uz je to v pohode.
Je to ve skrtici klapce, podle VAGu.
Moje otazka zni, mate nejake doporuceni, kde se to da levne sehnat. (nejaky link by se taky hodil) Protoze nektere ty smejdy opravdu vydrzi jen par km, jak uz to tady nekdo psal.
Dik moc, za odpoved.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Start po ránu

Příspěvek od xerxes »

NightRider píše:Ahojte kluci,
u me je to: nastartuje a zhasne, kdyz ho drzim pod plynem a motor se trochu zahreje, tak uz je to v pohode.
Je to ve skrtici klapce, podle VAGu.
Moje otazka zni, mate nejake doporuceni, kde se to da levne sehnat. (nejaky link by se taky hodil) Protoze nektere ty smejdy opravdu vydrzi jen par km, jak uz to tady nekdo psal.
Dik moc, za odpoved.
čistil jsi ji a dělal základní nastavení?jak to nepomohlo tak bud si od někoho pujč na zkoušku nebo zkus tady na clubu poptávku :wink:

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Start po ránu

Příspěvek od bifur »

Podla toho co pise to vyzera na odideny krokovaci motorcek, takze zakladne mu neurobi. Takto isto sa to spravalo mne. Treba novu, rozhodne vsak origo. Repliky som mal dve a uz nikdy viac..
NightRider: jedna mudra veta vravi: vsetko je na webe. Ako pisal Luki - skus tu na fore, alebo poznam jednu velmi dobru stranku: http://www.google.cz" onclick="window.open(this.href);return false; a das hladat iba v CZ.. Bud si pozri kod priamo na klapke, alebo mi posli VIN a pozriem ti presne aka tam je.
Edit: respektive staci kod motora, nemusis VIN..

NightRider
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.12.2008 04:54
Bydliště: Ireland

Re: Start po ránu

Příspěvek od NightRider »

bifur: dik za ochotu. Momentalne zjistuju ceny, jezdim po prodejnach a navstevuju vrakace...
dik za link, ktery je mi k nicemu... hledam totiz celosvetove. Jestli jsis vsiml, tak jsem z Irska a mel jsem na mysli, treba link na kvalitni internetovy obchod, se kterym mas dobre zkusenosti. Asi ti nemusim vysvetlovat proc.

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Start po ránu

Příspěvek od bifur »

Hop, priznam sa ze som si nevsimol bydlisko.. Ja som kupoval prevazne u nas v BA v kamennych obchodoch, alebo v jednom internetovom obchode. Sice cinu a nakoniec som im to vratil, ale boli ustretovi: http://www.autosuciastky.sk/iss/" onclick="window.open(this.href);return false; Je to ale u nas v Martine.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“