Parkovací asistent

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Parkovací asistent

Příspěvek od koto99 »

Nazdar hoši, potreboval by som radu. Tak nejak postupne mi začal blbnúť parkovací asistent až do doby, keď úplne prestal fungovať. Na ukazovateľoch ostali svietiť v predu aj vzadu len krajné červené kontrolky. Išiel som na diagnostiku a tá ukázala vadné pravé stredné čidlo. Po výmene však diagnostika začala ukazovať problém v kabeláži a funguje len jedno predné čidlo a všetky zadné. To vymenené čidlo bolo naozaj vadné - bolo celé rozlámané. Všetky čidlá sú správne, lebo na tej funkčnej pozícii všetky pekne pulzujú a naopak to nové na žiadnej inej nefunguje.
Neviete niekto kde je umiestnená RJ jednotka toho parkovacieho asistenta, nech si premeriam kabeláž? Bude to dúfam len nejaký kontakt, lebo niekedy sa mi na chvíľu ten asistent spustí. Díky za rady.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

nalim.k
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 18.11.2008 21:58
Bydliště: Kostelec nad Černými Lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovací asistent

Příspěvek od nalim.k »

ahoj na obrázku je to pozice 19
Přílohy
N97-0552.png

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Parkovací asistent

Příspěvek od koto99 »

Díky, zajtra to premeriam.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

farkihome
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 13.02.2011 23:07

Re: Parkovací asistent

Příspěvek od farkihome »

viete mi prosim poradit, co su krabicky 15, 16, 17 a 18? 16 a 17 mam iba volne polozenu na podbehu z vrchu ked otvorim kastlik. mohol by niekto uploadnut foto ako a kde maju byt pripevnene? visia mi iba na kabloch. dakujem za pomoc.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“