CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
erico
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 01.11.2008 12:59

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od erico »

Lubo skouknul presne to na co by se melo divat....
Jinak vubec bych asi nepremyslel o koupi R5 za rok a pul za 550 8O .....pockej ctvrt roku a pak se podivej na ceny jak rapidne budou padat u trilitru a faceliftovanych modelu, uz tu mame prece novy model.
A jeste davat na touarega zalohu rok dopredu?? Divne, k zamysleni :lol:

Uživatelský avatar
Filap
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 19.01.2010 11:54
Bydliště: Kousek od Štatlu

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od Filap »

To já bych do toho asi zatím taky nešel.Ještě bych počkal jak spadnou ceny a poohlídl se po pěkným kousku 8) .
Passat 3C

nalim.k
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 18.11.2008 21:58
Bydliště: Kostelec nad Černými Lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od nalim.k »

jestli to dobře chápu tak by jsi to koupil podzim 2011, tak za tuhle cenu to je blbost ( leda by to bylo v plný palbě ale těch je jak šafránu i tak ale je to moc ) a druhá blbost je ta záloha, pochopím jí u novýho auta ale u tohoto ne 8O

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od koto99 »

Ja som kúpil pred rokom a pol Touarega 2004, 2,5TDI, automat, koža, mechy, chromy, drevo, xenony, motýle, keyless, navi, ťažné..... všetko okrem šíbera za 700.000 Sk (580.000 CZK). Všetko k tomu: serviska manuály, kúpené na Sk po 1. majiteľovi. Mal nové brzdy aj kotúče, po servisnej prehliadke aj s novým olejom aj brzdovkou. Bol ako nový. Cena nového bola 2.380.000 SK v roku 2004. Takže tá cena tvoja je aj podľa mňa vysoká.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od vrbic »

Jako asi jo, ta záloha mě vrtala hlavou asi uplně nejvíc.. Když jsem teď koukal v Německu, tak už teď se dá sehnat do 600.000,-Kč 2007 V6 TDi, sice ještě pořád né třeba na vzduchu ale to půjde za rok, dva prostě dolu.. A až bude nový model všude možně po salonech a na silnicích, předpokládám že spoustu majitelů unáhleně nový model koupí a starý bude prodávat pod cenou.. uvidíme :-)
Díky za názory chlapi ;-)
Přijedu se podívat do Bělé "na kukačku", mluvil jsem s managmantem :-) Tak jsem na ty vaše miláčky zvědavý..

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od vrbic »

LuboR5 píše:tak můj nazor je ten že ted hned je to prodejné za 450- 500t. a za rok tak 400t- 450 .takže je to přestřelené o 100t-150t. a ročníkově taky teda to tak odpovídá, ted verze individual je kde ? pokud jen hliníkové ozdobné prahy tak nic moc no :( ,
Pokud jsem dostal zprávné informace, individual je oranžová kůže a vykládání přístrojovky a středového panelu nějakou specialitkou.. ale to fakt nevim jistě..

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od Mára_VR6 »

Individual není jen barva kůže a už vůbec né oranžová nebo červená, tyhle barvy jsou většinou dovoz z Itálie, špageťáci si na ní potrpěj :roll:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od LuboR5 »

Individual znamená že si tam někdo navymýšlí co chce a dostane na to štempl :D , ale u nás by to mělo začínat dvoubarevnými sedačkamy kůže černá a bílá , potom na prahu dveří je hliníková lišta s nápisem , možná i jiná barva stropnice a potom venkovní spoilery předek zadek a prahy a hezký kola vesměs 20" . a výbava auta je různá prostě podle peněženky.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od Mára_VR6 »

to jo a v případě Individualu to bylo asi plus 2 kila :roll: 8O
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od vrbic »

A co tenhle mazlík ? :-) http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso ... eg/7958943" onclick="window.open(this.href);return false;
Můj a táty odhad na opravu je cca 150tis. pokud jsou v hajzlu i měchy..Ale těžko říct co všechno je hnutý..

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od Mára_VR6 »

zapomeň na bouranýho :!: :!: :!:
Touareg je neskutečně tvrdej a pokud bude hnutej, jako že je vždycky, tak to není :gey: to narovnat.
NE :!:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od LuboR5 »

tak ten je bouranej teda jako dost a zase vůbec to není žádnej Individual . bál bych se toho i na kšeft a už vůbec ne pro sebe.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od pásovec »

Cena je příliš podle mě.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od vrbic »

ok ok ok :-)
Však počkám si na toho " pravýho ". Teď si řikám nebudu na to pospíchat, mám na to dost času ale až vás všechny uvidím v sobotu na trati, budu strašně těžko odolávat :-)

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od vrbic »

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... eg/7996651" onclick="window.open(this.href);return false;
Že to ty parchanti pořád zkoušej.. :x

Odpovědět

Zpět na „Touareg“