Zaslepení zámků.

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: Zaslepení zámků.

Příspěvek od alean »

molczik píše:Kluci záslepky v laku se koupit nedaj, že? Jenom černý a připravený pro lak. Je to tak?

..předem dík
setkal jsem se s tím že v pár servisech mají záslepky i nastříkané v běžných barvách,vždycky když lakujou auto tak nechají stříknout i pár záslepek a dávají to za cenu záslepky.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Zaslepení zámků.

Příspěvek od molczik »

alean píše:
molczik píše:Kluci záslepky v laku se koupit nedaj, že? Jenom černý a připravený pro lak. Je to tak?

..předem dík
setkal jsem se s tím že v pár servisech mají záslepky i nastříkané v běžných barvách,vždycky když lakujou auto tak nechají stříknout i pár záslepek a dávají to za cenu záslepky.
To zní zajímavě. Ale jsem si téměř jistej, že "modrá-antracit" je tak málo vidět, že tu zrovna mít nebudou. Dneska jsem se o tom bavil s otcem, starej lakýrník a tvrdil, že to nastříká sám. Takže asi jenom koupim záslepku a zbytek si uděláme doma sami.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Zaslepení zámků.

Příspěvek od pasat »

pasat píše:Nedávno jsem to řešil a stříkal jsem to sám :

Nechat namíchat barvu ve spreji za cca. 200Kč a bezbravý lak za 100Kč a nastříkaš s tím klidně 50 krytek ... :lol:

:lol: ... moje slova :wink:

Uživatelský avatar
Logi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 26.02.2008 19:33
Bydliště: Šluknovský výběžek
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaslepení zámků.

Příspěvek od Logi »

zdravím...

tak asi mi tam tak ynekdo chtel vlízt... protože mi nepřijde normální že nemužu strčit klič do zámku u dveří.. asi jen na 2cm a že tam stačí strčit cokoliv a otočit doleva doprava a auto se otevře nebo zavře.... naštesti je asi vyrusil alarm nebo co protože když sem rano ve 4h k auto prisel nikde nikdo a auto zamčeny... viz foto zámku :)

takže taky budu zaslepovat:)
Přílohy
zamek.jpg
Seat Leon TopSport 1.8T 132kw

Ada_CZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 30.10.2010 15:05

Re: Zaslepení zámků.

Příspěvek od Ada_CZ »

ahoj,
mel bych takovy dotaz.. V tematu se resilo zaslepeni otvoru v mechanismu zamku, ktery se dal obslouzit sroubovakem. Co takhle vytahnout zamky uplne pryc? Anebo je ta inkriminovana zdirka nedilna soucast s mechanikou zamku? A tedy ji nelze vyndat?

Jinak jsem hledal zaslepky, a na VW se mi nejak nedari najit, byl by nekdo schopne potvrdit, ze tahle tam pasuje? http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/au ... da-vw.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Zaslepení zámků.

Příspěvek od majrek001 »

tu záslepku by chtělo ještě vystužit něčím takovým http://www.htcar.cz/sady-k-zajisteni-zaslepek/c-1146/" onclick="window.open(this.href);return false; ..

zámek jde upravit aby nešel otevřít klíčem, jak mechanicky (při odpojené baterce), tak elktronicky, ale chce pak pořešit nějaké nouzové otevření a nebo to svěřit odborníkům, který to zaslepují kvalitně
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
vwszene
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jížní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaslepení zámků.

Příspěvek od vwszene »

Ada_CZ píše:ahoj,
mel bych takovy dotaz.. V tematu se resilo zaslepeni otvoru v mechanismu zamku, ktery se dal obslouzit sroubovakem. Co takhle vytahnout zamky uplne pryc? Anebo je ta inkriminovana zdirka nedilna soucast s mechanikou zamku? A tedy ji nelze vyndat?

Jinak jsem hledal zaslepky, a na VW se mi nejak nedari najit, byl by nekdo schopne potvrdit, ze tahle tam pasuje? http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/au ... da-vw.html" onclick="window.open(this.href);return false;
mám je tam jak u řidiče,tak i u spolujezdce a pasujou tam bez problému.jen sou dutý takže pokud chceš aby to bylo ok,dal bych z druhý strany otočný ložisko a pak se nic neodvrtá.
TUNING 4 EVER

Ada_CZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 30.10.2010 15:05

Re: Zaslepení zámků.

Příspěvek od Ada_CZ »

diky chlapi za rady. Do tech mych zamku uz se vrtalo. V priloze na fotce je videt muj vnitrek: http://www.bluesky.ic.cz/passat/zamek2.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; Vypada to, ze tam to otviratko chybi, nebo je zaslepene nejakou krytkou?
Jinak koukal jsem pod zaslepky dozadu, a ty telesa by se daly pouzit, jen vzadu neni sroub na jejich vytazeni.. Tzn, jedine pres tapec? Co se tyce servisu, mate asi lepsi zkusenosti nez ja:) a proto se jim snazim vyhybat, dokud to jde

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Zaslepení zámků.

Příspěvek od majrek001 »

to vypadá že je to něčím zalité
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Zaslepení zámků.

Příspěvek od pasat »

To je origo plast (tělo zámku) bez díry na klíč. U spolujezdce to tak máme skoro všichni... = ideální řešení = to ti nikdo nepřepere :-) Teda pokud na to nepůjde otvírákem na konzervy :-(

EDIT : foto
Přílohy
1a.jpg
Destrukce 2.jpg

Uživatelský avatar
vwszene
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jížní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaslepení zámků.

Příspěvek od vwszene »

no tak za tohle bych dal tomu hajzlovi trest smrti.to snad ani neni možný. :evil:
TUNING 4 EVER

Uživatelský avatar
Blazin22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 23.08.2010 16:51
Bydliště: Nový Jičín

Re: Zaslepení zámků.

Příspěvek od Blazin22 »

A co když máte zamčené auto, jsou zaslepené zámky a dálkač funguje jen na zamčení kufru a celého auta ! :lol: mám s tím problém na GIV a nemám se jak dostat dovnitř ! podle mě přestal fungovat dálkač na otevření vozu! zkušenosti s tím nemám :( díkec za radu :wink:

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Zaslepení zámků.

Příspěvek od pasat »

Když jsem zaslepoval, tak jsem si nechal "zadní" vrátka pro tyto případy a jednou se mě to hodilo...

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Zaslepení zámků.

Příspěvek od majrek001 »

jj, na zadní vrátka je potřeba myslet
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Gumoku
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaslepení zámků.

Příspěvek od Gumoku »

Chlapi nějaký fígl, jak odklopit zadní opěradla ze vnitř kufru? Zámky zaslepené, na kufru ne, takze kufr jsem odemknul klícem, ale nevím jak se dostat do kabiny abych si otevrel kapotu, asi klekla baterka, auto dalkacem neodemknu:-/
VW forever ;-)

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“