podsvícení budíků - svítí slabě

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
rachot
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 07.05.2009 19:26
Bydliště: BRNO - jih
Kontaktovat uživatele:

podsvícení budíků - svítí slabě

Příspěvek od rachot »

zdarec, mám G4 rok 98, 1.8... od začátku co to auto mám mě svítí slabě budíky uplně taková světle modrá (jako když u ostatních GIV stáhnu ten potenciometr na minimum) ale u ostatních když to dám na max tak to svítí tak výrazně, skoro do fialova. nevítě čím by to mohlo být? nebo se to nějak liší Rokem výroby? to ovládní(stmívač) sem tam zkoušel dávat z O1 ale bylo to furt to stejný. když točím s potenciometrem tak jdou vidět změny spíš jen na červených ručičkách. na budíkách minimálně (jestli vůbec)... dík za nápady.
GOLF IV TDI black
Prodám díly na giv: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=144072" onclick="window.open(this.href);return false;
OLDCAR s.r.o. Brno královo pole, božetěchova 106
AUTO - MOTO SERVIS (VČ. DIAGNOSTIKY), PNEUSERVIS
605206463

Uživatelský avatar
AmOc1982
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 09.05.2008 23:53
Bydliště:

Re: podsvícení budíků - svítí slabě

Příspěvek od AmOc1982 »

ja mel neco podobneho kdyz sem sehnal maxidoty tak ty oproti mim svitily dost bidne tak sem vymenil vsechny smd ledky a ted to sajnuje jak krava v noci to stlumuji na minimum na max to osvetluje celou kabinu :mrgreen: o proti tem piktogramum na palubce to sviti jak svina xD
Přílohy
K1024_beny 002.JPG
K1024_beny 005.JPG
K1024_beny 006.JPG
Golf IV 1.9 TDI 81KW AHF highline
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103KW, CFHC, 2013 Titanium gelbe
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103kW, CFHC, 2012 Grey

Uživatelský avatar
rachot
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 07.05.2009 19:26
Bydliště: BRNO - jih
Kontaktovat uživatele:

Re: podsvícení budíků - svítí slabě

Příspěvek od rachot »

to vypadá famózně :) pěknej odstín, ladilo by mě to k rádiu :) takže myslíš že ty ledky mužou být v špatný? kde si sehnal ty svoje ledky? a bude mě pak svítit aji ten éérbeg? :mrgreen:
GOLF IV TDI black
Prodám díly na giv: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=144072" onclick="window.open(this.href);return false;
OLDCAR s.r.o. Brno královo pole, božetěchova 106
AUTO - MOTO SERVIS (VČ. DIAGNOSTIKY), PNEUSERVIS
605206463

Uživatelský avatar
AmOc1982
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 09.05.2008 23:53
Bydliště:

Re: podsvícení budíků - svítí slabě

Příspěvek od AmOc1982 »

ledky sezenes v gm elektronik nebo jinem obchode s elektrosoucastkami ja jen tvrdim ze sem se stim setkal a proto sem to udelal mel jsem jeste nutkani tam misto modry dat bilou ale rekl jsem si at to je jako origo libi se i to zatim takhle .) no to vis nekde pod sedacku v koberci mam prelomenej drat a nebavi me tu chybu pokazdy odklopeni sedaky mazat na toz to ted hledat xD az budu davaz cernej koberec tak na to juknu .)
Golf IV 1.9 TDI 81KW AHF highline
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103KW, CFHC, 2013 Titanium gelbe
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103kW, CFHC, 2012 Grey

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: podsvícení budíků - svítí slabě

Příspěvek od DworiBak »

pokud si to porovnával s VDO budíky tak ty svítí mnohem líp než MM :wink:

Uživatelský avatar
AmOc1982
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 09.05.2008 23:53
Bydliště:

Re: podsvícení budíků - svítí slabě

Příspěvek od AmOc1982 »

no a vis ze mozna mas i pravdu ty moje predtim byly VDO a ty novy MM :wink: si asi na to kapnul :mrgreen:
Golf IV 1.9 TDI 81KW AHF highline
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103KW, CFHC, 2013 Titanium gelbe
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103kW, CFHC, 2012 Grey

Uživatelský avatar
rachot
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 07.05.2009 19:26
Bydliště: BRNO - jih
Kontaktovat uživatele:

Re: podsvícení budíků - svítí slabě

Příspěvek od rachot »

a já mám vdo nejspíš že? a jak to poznám? ale aji tak by to myslím mělo svítít mnohem víc? nebo se ted pletu zbytečně mezi váš rozhovor? :mrgreen:
GOLF IV TDI black
Prodám díly na giv: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=144072" onclick="window.open(this.href);return false;
OLDCAR s.r.o. Brno královo pole, božetěchova 106
AUTO - MOTO SERVIS (VČ. DIAGNOSTIKY), PNEUSERVIS
605206463

Uživatelský avatar
AmOc1982
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 09.05.2008 23:53
Bydliště:

Re: podsvícení budíků - svítí slabě

Příspěvek od AmOc1982 »

bud vindas budiky a na zadni strane je to napsany nebo si pripojis na vag a tam se mrknes na panel pristroju a vypiseti co to je zac :wink: ne MotoMetr sviti hur jak rekl bak
Golf IV 1.9 TDI 81KW AHF highline
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103KW, CFHC, 2013 Titanium gelbe
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103kW, CFHC, 2012 Grey

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: podsvícení budíků - svítí slabě

Příspěvek od DworiBak »

MM svítí hůř a mají je většínou stařečkove co nemají polodot nebo maxidot,mě to taky za čas přišlo že to nesvítí už jezdím nějakej čas a mám stahlej podstvit na minimum a když to jednou za čas dám na max tak to najednou září :D

Uživatelský avatar
AmOc1982
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 09.05.2008 23:53
Bydliště:

Re: podsvícení budíků - svítí slabě

Příspěvek od AmOc1982 »

DworiBak píše:MM svítí hůř a mají je většínou stařečkove co nemají polodot nebo maxidot,mě to taky za čas přišlo že to nesvítí už jezdím nějakej čas a mám stahlej podstvit na minimum a když to jednou za čas dám na max tak to najednou září :D
tak ted si me nahlodal co tam teda ted mam jelikoz sem tam prendaval budiky kuli maxiku a mel jsem za to ze to jsou MM xD
Golf IV 1.9 TDI 81KW AHF highline
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103KW, CFHC, 2013 Titanium gelbe
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103kW, CFHC, 2012 Grey

Uživatelský avatar
rodney...
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 10.05.2011 21:13

Re: podsvícení budíků - svítí slabě

Příspěvek od rodney... »

Zdravim :wink:
mám asi ten samej problém se slabým podsvitem tak se chci ohledně toho zeptat :arrow:
Kolik stála výměna SMD led?
A když si koupim nový budíky např. :arrow: http://www.tuning-in.cz/vw-golf-iv-podsvit-vzor-1.html" onclick="window.open(this.href);return false; ,tak jestli se tim vyřeší i podsvit nebo to furt bude mizerný? :roll:

Jakej typ budíků mám to netuším, ale svítí to fakt slabě :D

Dík za radu :)
GIV 1.9 TDI 81Kw WHITE

Uživatelský avatar
favo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 499
Registrován: 30.08.2010 15:55

Re: podsvícení budíků - svítí slabě

Příspěvek od favo »

Nazdar

mám taky budíky Motometr s polodotem a svítí to na prd. To co je v tom odkazu je elektroluminiscenční folie (indiglo) a neřeší to problém s ledkama ale svítit to bude pěkně protože folie svítí sama osobě takže nemusíš řešit ledky. Jediný co je problém že musíš tahat lektriku od štítků ke konvertoru a ten napojit na napájení. Měl jsem tyto budíky ve feldě a bylo to super, jen s tím byla práce navíc a dokonce po napojení na potenciometr z VW se to dalo i lehce ztlumit.

Originál grafika
Obrázek

Nová grafika na zakázku
Obrázek

Obrázek
felicia 1.4 (1.3) MPi
Golf IV 1.9 TDi ASZ Highline

golfej
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 20.07.2012 09:50

Re: podsvícení budíků - svítí slabě

Příspěvek od golfej »

zdravim,mam asi ty nej obyč budiky a taky se mi zda ze to nesviti buhvi jak,tatikovi v polo 9N to sviti odost lepe...
da se to nejak poresit?jak se ty ledky meni popř. jakej typ at vim co mam v obchode řict...???dikes

Uživatelský avatar
Pitrs2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2010 21:08
Bydliště: Praha & Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: podsvícení budíků - svítí slabě

Příspěvek od Pitrs2 »

Vymena LEDek neni az zas takovy problem, jen clovek musi umet s pajkou a nebrat na to trafopajku!...

Jinak to, ze to na fotkach sviti jak sviň, je dano tim, ze jsou pouzity LEDky s vetsi svitivosti nez jakou pouziva VW, resp. VDO ve vyrobe. Zkousel sem takhle sehnat zeleny pro Skodovku, nejsou, vsechno ma tak 1-2x vetsi svitivost nez origo.
Obrázek
Úpravy podsvícení přístrojů. Více informací najdete ZDE

Uživatelský avatar
sterbyc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 01.11.2009 02:35
Kontaktovat uživatele:

Re: podsvícení budíků - svítí slabě

Příspěvek od sterbyc »

Pitrs2 píše:Vymena LEDek neni az zas takovy problem, jen clovek musi umet s pajkou a nebrat na to trafopajku!...

Jinak to, ze to na fotkach sviti jak sviň, je dano tim, ze jsou pouzity LEDky s vetsi svitivosti nez jakou pouziva VW, resp. VDO ve vyrobe. Zkousel sem takhle sehnat zeleny pro Skodovku, nejsou, vsechno ma tak 1-2x vetsi svitivost nez origo.
a kolik maji origo LEDky svitivost?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“