MFD DVD navi

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
JarinoRS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 07.09.2008 13:25
Bydliště: Rimavská Sobota
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od JarinoRS »

mrmaryII píše:Ta s CD nepotrebuje unlock. Islo mi to hned bez problemov. Aku mapu si stiahol? Myslim pokrytie?
viem, ze nepotrebuje, len som mal naprd mapy. sosol som CZ/PL 2010, odskusam a potom vypalim ostatne

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od mrmaryII »

Mam pocit, ze presne toto som mu palil. Sk som vtedy nenasiel.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
JarinoRS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 07.09.2008 13:25
Bydliště: Rimavská Sobota
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od JarinoRS »

SK, HU atd. nie je...nechapem Teleatlas, ale nie je v DX, inde jesto....najblizsie je CZ/PL

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od Paskal »

verich píše:Od dealera VW je možné získat jejich mapy (viz. tvůj obrázek z edice CLUB EDITION - už jsem je měl také) a nebo některé od Teleatlasu jejich edice viz. teleatlas.com
Dole jsou obrázky pro upřesnění navigací. Doufám, že od teď v tom bude alespoň trochu jasno. Všechny mapy se dají zkopírovat, ale ode mně tyto informace jak nato rozhodně neočekávejte a to ani přes SZ !!!
Předseda to rozlousknul......... :) :wink:

Uživatelský avatar
verich
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od verich »

ále jen sem šel okolo :tooth:
...VW is the BEST!...

Peter_11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 16.04.2010 10:04

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od Peter_11 »

Mam v Touaregu navigaci RN-S2 DVD, pojde UNLOCK a mapy aj na tejto navigacii? Myslim ten ULOCK od vericha, teda ziaden upgrade firmware nebudem musiet robit.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od tornado1 »

pujde..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od Benetty »

Kluci proč ta mechanika dělá takový bordel-zvuky, nedá se to poslouchat? Je to od přehrání softu a dělá to i původní originální DVD! Taky vám to dělá? Jinak naviguje v pohodě....

kikin1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 31.05.2009 21:55

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od kikin1 »

Názdárek,

úspěšně jsem otestoval odemknutí bez přehřávání firmware MFD2 díky upravenému testovacímu UNLOCKU od vericha a zároveň úspěšně stáhnul a vypálil mapy EUROPA (V7), na které poskytl Pepa3205 odkaz :D Chlapy díky Vám za ušetření peněz a času :D A ještě dotaz jsem od Chrudimi a nedaleko od nás mi nahrávali do MFD2 češtinu s tím, že ji mají navléknutou na anglické menu, takže sice mě to česky píše, ale mluví to anglicky. Dokázal by si s tím někdo poradit, aby to psalo i mluvilo česky, příp. za kolik?:D Díky za info a přeji pěkný zbytek víkendu.

titan181
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 01.05.2010 20:01

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od titan181 »

Nazdar chalani,
co sa stane ak po unlocku ktory tam uz je updatnem soft. na SW30?Treba znova unlock,alebo to ostane odomknute?

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od Benetty »

kikin1 píše:Názdárek,

úspěšně jsem otestoval odemknutí bez přehřávání firmware MFD2 díky upravenému testovacímu UNLOCKU od vericha a zároveň úspěšně stáhnul a vypálil mapy EUROPA (V7), na které poskytl Pepa3205 odkaz :D Chlapy díky Vám za ušetření peněz a času :D A ještě dotaz jsem od Chrudimi a nedaleko od nás mi nahrávali do MFD2 češtinu s tím, že ji mají navléknutou na anglické menu, takže sice mě to česky píše, ale mluví to anglicky. Dokázal by si s tím někdo poradit, aby to psalo i mluvilo česky, příp. za kolik?:D Díky za info a přeji pěkný zbytek víkendu.
písni verichovi....ten snad umí :wink:

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od Benetty »

Benetty píše:Kluci proč ta mechanika dělá takový bordel-zvuky, nedá se to poslouchat? Je to od přehrání softu a dělá to i původní originální DVD! Taky vám to dělá? Jinak naviguje v pohodě....

vyřešeno. Znovu vypáleno na Verbatim +DL pomocí ImgBurn a to rychlostí 1x, hezky načítá, žádné bzzzééékaní. Ura ura ura

titan181
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 01.05.2010 20:01

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od titan181 »

A to ti dovolilo palit rychlostou 1x ?Na akej vypalovacke?

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od Benetty »

titan181 píše:A to ti dovolilo palit rychlostou 1x ?Na akej vypalovacke?
mám ntbk Acer aspire, vypalovačku nevím jak spoznám, moc tomu nehovím :| (předtím jsem to pálil v neru na -DL)

Uživatelský avatar
verich
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od verich »

Benetty píše:
kikin1 píše:Názdárek,

úspěšně jsem otestoval odemknutí bez přehřávání firmware MFD2 díky upravenému testovacímu UNLOCKU od vericha a zároveň úspěšně stáhnul a vypálil mapy EUROPA (V7), na které poskytl Pepa3205 odkaz :D Chlapy díky Vám za ušetření peněz a času :D A ještě dotaz jsem od Chrudimi a nedaleko od nás mi nahrávali do MFD2 češtinu s tím, že ji mají navléknutou na anglické menu, takže sice mě to česky píše, ale mluví to anglicky. Dokázal by si s tím někdo poradit, aby to psalo i mluvilo česky, příp. za kolik?:D Díky za info a přeji pěkný zbytek víkendu.
písni verichovi....ten snad umí :wink:

Všem zájemcům o CZ,SK menu a hlasový výstup: obraťte se na http://www.autootas.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Naposledy upravil(a) verich dne 25.11.2010 20:52, celkem upraveno 2 x.
...VW is the BEST!...

Odpovědět

Zpět na „Navigace“