KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Máte SHARANA ALHAMBRU GALAXY? Noví členové vítejte mezi námi

Příspěvek od Shemik »

JJ, tak to je dobre, ze mas pud sebezachovy, ja bych taky neposlal ani petikilo, ale bohuzel jsou lide, kteri jsou schopni posilat statisice :lol:

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Máte SHARANA ALHAMBRU GALAXY? Noví členové vítejte mezi námi

Příspěvek od 11mAjA11 »

hmmm tak Cardomain prodal včera... :cry:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: Máte SHARANA ALHAMBRU GALAXY? Noví členové vítejte mezi námi

Příspěvek od abeljozef »

RP: Nepatri toto nahodou do temy Koupě Sharana, kto to bude upratovat ked upratovacka ma uz fajront :gy: :jok:

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Máte SHARANA ALHAMBRU GALAXY? Noví členové vítejte mezi námi

Příspěvek od patper »

:mad3: uz jsem na to chtel vlítnout :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Máte SHARANA ALHAMBRU GALAXY? Noví členové vítejte mezi námi

Příspěvek od parizek_ltm »

11mAjA11 píše:no tak zrovna takovou výhodnou koupi sem objevil včera taky na mobile.de,tak sem zvědav co se z toho vyklube..podle fotek nový model s čirými světly a origo xenony v plné náloži (kůže atd...) za takovou cenu že sem tomu sám nevěřil podle textu inzerátu r.v. 99 čož si myslím že nemohl být ještě novší model,najeto cca 120 000 km,soukromý prodejce ( prý důchodce který prodal byrák v Kolíně a přestěhoval se s ženou do Severního Dánska,a užívá si penzi cestováním po světě letecky tím pádem nepotřebuje auto,nebouráno plně pojízdné první majitel..jméno Johan Jeppe a nemluví moc německy že spíš angličtina,cena je korektní ) akorát nevím co si o tom mám myslet..čekám že se ozve a požádám ho VIN podle toho aspoň trochu snad odhadnu co to je za člověka jestli pošle tak by to mohlo vyjít,když už se neozve tak je to asi blaf..tak uvidíme..třeba se brzo stanu novým přírustkem do Vaší rodiny..nějaké tipy na co si mám dát pozor atd..?...
jee, takovejch dojemnejch pribehu ja uz jsem se docet kdyz jsem hledal auto :-D Dokonce mi i poslal fotku se zenou...
Ono ze neposle penize, to rika kazdej, jenomze kdyz si k tomu pripoctete nejaky dojemny pribeh plus fakt, ze v podstate posilate penize na svoje jmeno - deb*lni Western Union, tak to clovek pak zacne vahat. Kazdopadne ruce pryc :!: :!:

Tom74
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 30.12.2009 12:33

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od Tom74 »

zdravím všechny. už je rozhodnuto, že příští auto a brzy bude SAG, jenom ještě poraďte - je některá značka z této trojice lepší a horší nebo to vyjde nastejno? díky

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od abeljozef »

Po technickej stranke je to takmer jedno. Vsetko sa vyrabalo z jednych a tych istych dielov v jednej fabrike. Sharan a Alhambra su po technickej stranke identicke v galaxy je trocha rozdiel v benzinovych motoroch a viacerych dielov interieru.

Tom74
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 30.12.2009 12:33

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od Tom74 »

abeljozef píše:Po technickej stranke je to takmer jedno. Vsetko sa vyrabalo z jednych a tych istych dielov v jednej fabrike. Sharan a Alhambra su po technickej stranke identicke v galaxy je trocha rozdiel v benzinovych motoroch a viacerych dielov interieru.
a V6 v galaxy je od VW nebo od Fordu ? a tiptronic v galaxy je VW?

díky

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od abeljozef »

jedno aj druhe je VW.

Tom74
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 30.12.2009 12:33

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od Tom74 »

abeljozef píše:jedno aj druhe je VW.
díky moc za info, galaxy v ojetinách vychází levnějš, tak jsem nevěděl jestli to je stejný nebo ne........ :D


jezdíte tu někdo s V6 s tiptronic ? jaká je spolehlivost ?
- vozil jsem se s A6(C5) s tiptronikem a docela se mi ten tiptronic líbí, a jestli v galaxy V6 je VW-tiptronic, tak - pokud je to spolehlivý - bych do toho šel

díky

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od Jose1 »

V6 tady http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=50&t=52734" onclick="window.open(this.href);return false;
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

octan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 13.05.2009 16:41
Bydliště: Zlín

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od octan »

Možná je to blbost.... možná mě ukamenujete, ale taky mi pořád vrtalo hlavou, proč je Galaxy levnější. U II. je to jasné.... je škaredší a víc se vzhledem odlišuje od koncernu (i když možná věc názoru). No ale u I ? Podle spousty článků tady přečtených že v nich podstatný rozdíl není jsem tedy do I. Galaxy šel... málo najeto, plná výbava, slušný stav... a ta cena ;-) u Sharanu a Alhambry bych v tomhle ročníku a v téhle výbavě dal tenkrát tak o 25 táců víc... dal, jenže se ani nedala v plné výbavě hezká sehnat a to jsem sháněl rok. No a teď... kopl bych se do zadku. Teď už vím, proč jsou Galaxy levnější.... mou domněnku mi potvrdilo několik autodílen a hlavně KAROSÁREN. Galaxy totiž není pozinkovaná a hnije jak prase hlavně páté dveře, lemy blatníků a přední blazníky celé. Zajímavé... tolik článků, že jsou auta vyráběné na jedné lince. Ale jsou i tyhle karosářské díly vyrobeny ve stejném závodě, jako u Alhambry a Sharanu... a jestli ano, proč nejsou pozinkované? A tak teď očumuju každý I.kový SAG který potkám a ono to vypadá, že to opravdu tak je.

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od widle »

můžeš být klidný, hnijí i sharany 1
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Tom74
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 30.12.2009 12:33

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od Tom74 »

........a SAG II jsou všechny pozink ? nebo Galaxy II také ne ??

díky

octan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 13.05.2009 16:41
Bydliště: Zlín

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od octan »

Tom74 píše:........a SAG II jsou všechny pozink ? nebo Galaxy II také ne ??

díky
Galaxy prej až od roku 2003. Ale to nemůžu říct na 100%, protože co na vlastní kůži nevyzkouším, nikdy na sto pro netvrdím. U I. jsem zinek hledal a nenašel... je tam jen plech, základovka, lak a bezbarvý lak.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“