Problém: Spojka

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mario02
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 17.06.2008 18:25
Bydliště: Třinec

Problém: Spojka

Příspěvek od Mario02 »

Pánové mám problém. Včera jsem šel k autu nastartuju chcu zařadit a prostě nejde. Jasná spojka v dupě. Jenom nevím proč, stalo se to uplně z ničeho nic. Den předtím večer jsem přijel z odpolední uplně normálně, žádne problémy s řazením nebo s klouzáním spojky, prostě nic. A najednou toto. Jsem z toho jelen. Nějaké rady?

Uživatelský avatar
phanomen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 27.09.2009 09:07
Bydliště: Slaný

Re: Problém: Spojka

Příspěvek od phanomen »

nenasalo to vzduch? je tam hydraulicky ovladana spojka. A nebo neni nekde vytekla brzdovka?

Uživatelský avatar
Mario02
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 17.06.2008 18:25
Bydliště: Třinec

Re: Problém: Spojka

Příspěvek od Mario02 »

Právě nad tím jsem trošku přemyšlel, protože po vyměně brzdovky mi tam v servisu dali přesně na max předtím jsem tam měl nad max jak jsem měnil nedávno torpédo tak mi to trošku špatně zapadla ta nádobka do toho otvoru v krytu a byla mírně nakloněná a ta hadička ke spojce je v horni části že? Že bych třeba při brždění zašlapnul spojku a jak se to zhouplo že by to cuclo vzduch? ZUstal by pedal normalně nahoře jak by tam byl vzduch? Případně jak se to odvzdušňuje? Díky.

Uživatelský avatar
Mario02
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 17.06.2008 18:25
Bydliště: Třinec

Re: Problém: Spojka

Příspěvek od Mario02 »

V nádobce je brzdovky na max a u nás už tři týdny prší a všude je voda tak brzdovku nepoznám jestli vytekla pod autem :-(.

Uživatelský avatar
Mario02
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 17.06.2008 18:25
Bydliště: Třinec

Re: Problém: Spojka

Příspěvek od Mario02 »

Další poznatek před odtahem do garaže což bude až zítra a to že jak mačkam pedal tak to u spojky dole dost vrže, ukazuje to na něco?

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“