Pomoc při výběru alarmu

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Gread
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 25.03.2010 16:18
Kontaktovat uživatele:

Pomoc při výběru alarmu

Příspěvek od Gread »

Ahoj měl bych takovej dotaz. Chtěl bych si pořídit nějaký kvalitnější alarm, ale abych nemusel tahat na klíčku nějakej pager respektive aby byl ovládaný pouze oreginálním klíčem. A ještě bych měl otázku na někoho kdo si alarm sám zapojoval co se musí sundat. Moc díky za každou radu :-)

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Pomoc při výběru alarmu

Příspěvek od Golficek1 »

Já Ti doporučím Jablotron,jenom si musíš vybrat podle frekvence klíčku,buď 433,nebo 434mhz,nevím,jak to na G4 je,pak jenom spáruješ klíče s alarmem.
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Pomoc při výběru alarmu

Příspěvek od Goauld »

Já doporučuju něco takovýho http://www.levnealarmy.cz/eshop/autoala ... -ts50.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Jablotron je drahej se stejnýma funkcema, pokud nemyslíš ten nejlepší s GSM komunikací. Ale jinak obecně doporučuju spíš alarm s pagerem, protože pager tě informuje o tom co se s autem děje a jestli má vůbec cenu jít auto kontrolovat. Já sem si nechal udělat obyčejnej klíč a u něho mám pager. Origo dálkovy ovládání a pager bych taky nenosil, to je moc velky, ale s obyč klíčem je to v pohodě. Vzhledem k tomu, že sem k autu dostal jenom jeden klíč s dálkovym, tak se mi ten obyč hodil.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: Pomoc při výběru alarmu

Příspěvek od Storm »

Za mě doporučuju Magicar, nějaký lepší model už s pagerem. Já mám tedy jen ten pager, přes který otevírám i to auto, na ten starý ovladač už to nefunguje.
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Pomoc při výběru alarmu

Příspěvek od Golficek1 »

Na ten Magicar jsem úplně zapoměl,taky dobrá volba,navíc,když jsem tehdy sháněl info,tak Jablotron a Magicar jako jediní prodávaly jakoby náhradní díly i k starším modelům,a co už není,tak se dá nahradit i něčím novějším,navíc,co jsem byl dost zaražený není potřeba dokupovat žádné relátka k motorkům,protože to utáhnou,narozdíl od Těch noname značek.
Na DStechnik byl ještě jeden,ale teď si nevzpomenu na jméno.
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Uživatelský avatar
GolfinoTTK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.08.2008 20:14
Bydliště: Havířov

Re: Pomoc při výběru alarmu

Příspěvek od GolfinoTTK »

Mám magicar a naprostá spokojenost :) strašně jsem si zvykl na kontrolu zamknutého auta z domu (moje paranoia jestli jsem zamknul :D)

Ted jsezdim asi 14dní s přítelčinou ochcavkou (golfik je v servisu) a je to nezvyk když si auto nemužu zkontrolovat.

V dnešní době bych šel možná už i do toho dalkového startu (ja mám bez něho)

Odemykání pomocí vyťukání kodu na okno když jsem si zabouchl kličky jsem taky už využil :)
Diagnostika vozidel pomocí VAG-COM 14.10.0 HEX-CAN
Čtení/mazání závad, zjišťování závad, nastavování komfortních funkcí
(dojezd oken, denní svícení, alarm, bluetooth...)
.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Pomoc při výběru alarmu

Příspěvek od Goauld »

Mám taky magicar, ale líbí se mi tady tenhle alarm, chtěl bych ho vidět v provozu a vyzkoušet funkce http://www.9000.cz/autoalarmy/patrol-s1-touch" onclick="window.open(this.href);return false;
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“