Auto kosmetika, přípravky, postupy, ruční mytí, detailing

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Auto kosmetika, přípravky, postupy, ruční mytí, detailing

Příspěvek od Michalj »

Kdy si najdeš hodinu na mýho pašáčka , budu se koukat 8)
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
neexterA
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 410
Registrován: 04.02.2010 19:53

Re: Auto kosmetika, přípravky, postupy, ruční mytí, detailing

Příspěvek od neexterA »

MYslim ze v lete venovat hodinu mesice na umyti auta neni zase takovy problem, kdyz je hnusne tak je to passee,to je jassny.
Nekoho to dokonce i bavi 8)
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=132&t=154843" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: Auto kosmetika, přípravky, postupy, ruční mytí, detailing

Příspěvek od romanx »

Michalj píše:Kdy si najdeš hodinu na mýho pašáčka , budu se koukat 8)
Takovejch by nás bylo víc jen nevím jestli by nás ta hodina nevyšla dráž než deset umytí auta na zahradě včetně vosku.... :D :D :D :D :D :D :D

Uživatelský avatar
neexterA
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 410
Registrován: 04.02.2010 19:53

Re: Auto kosmetika, přípravky, postupy, ruční mytí, detailing

Příspěvek od neexterA »

Mozna by bylo lepsi nahodit komplet novej lak jednou za mesic at je porad jako novy
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=132&t=154843" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Auto kosmetika, přípravky, postupy, ruční mytí, detailing

Příspěvek od pásovec »

V týhle branži se pohybuje hodinová sazba kolem 400 včetně všech přípravků... Jinak jak jsem psal už, na srazu je plánovaná ukázka všech přípravků v akci, uvidíte, jak je to jednoduché s minimální námahou a max výsledkem.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Auto kosmetika, přípravky, postupy, ruční mytí, detailing

Příspěvek od standokan »

neexterA píše:MYslim ze v lete venovat hodinu mesice na umyti auta neni zase takovy problem, kdyz je hnusne tak je to passee,to je jassny.
Nekoho to dokonce i bavi 8)
hodinu týdně je tak akorát pro dokonalý umytí :wink:
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: Auto kosmetika, přípravky, postupy, ruční mytí, detailing

Příspěvek od romanx »

standokan píše:
neexterA píše:MYslim ze v lete venovat hodinu mesice na umyti auta neni zase takovy problem, kdyz je hnusne tak je to passee,to je jassny.
Nekoho to dokonce i bavi 8)
hodinu týdně je tak akorát pro dokonalý umytí :wink:
hm tak asi jsem zvláštní....trvá mi to čtyři hodiny když to chci mít dokonale... :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Auto kosmetika, přípravky, postupy, ruční mytí, detailing

Příspěvek od pásovec »

A děláš i introš? Včera jsem dělal komplet mytí dvěma rukavice, sušení přikládáním, impregnaci pneu, myti kol i pneu, vosk na disky, obnova vosku (red mist), okna z vnejsku, rain x tekute sterace na vsechny okna, cisteni oken. A i s cekanim na wapce jsem byl presne za 2h doma.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: Auto kosmetika, přípravky, postupy, ruční mytí, detailing

Příspěvek od romanx »

pásovec píše:A děláš i introš? Včera jsem dělal komplet mytí dvěma rukavice, sušení přikládáním, impregnaci pneu, myti kol i pneu, vosk na disky, obnova vosku (red mist), okna z vnejsku, rain x tekute sterace na vsechny okna, cisteni oken. A i s cekanim na wapce jsem byl presne za 2h doma.
No tak vyluxuju to a trochu ošetřím plasty ale to je asi všechno....kola beru silikonem a venkovní plasty taky ale to není tím že bych nevěděl že se to zapráší ale tím že silikonový sprej mám tak nějak dá se říct "levně"...
Prostě seš asi rychlejší :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Auto kosmetika, přípravky, postupy, ruční mytí, detailing

Příspěvek od standokan »

romanx píše:
standokan píše: hodinu týdně je tak akorát pro dokonalý umytí :wink:
hm tak asi jsem zvláštní....trvá mi to čtyři hodiny když to chci mít dokonale... :lol: :lol: :lol: :lol:
když dávám vosk tak i 8 hod ale to je jenom jednou za 3 měsíce :wink:
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
gas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.03.2008 16:11

Re: Auto kosmetika, přípravky, postupy, ruční mytí, detailing

Příspěvek od gas »

ty vole to je masakr :twisted: no nic, budu muset taky pracovat :mrgreen:

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Auto kosmetika, přípravky, postupy, ruční mytí, detailing

Příspěvek od Sullaco »

1H měsíčně a pak jen Wapka jo? Tomu nevěřim :wink: Buď potom teda moc nejezdíš a nebo to umytý neni jako umytý tzn. čistý tak jak to beru já viz níže.. Nikdy ti ta wapka neodstraní hmyzáky, usedavej prach, kterej zaschne po ránu na sluníčku a to nemluvim o tom, když zaprší. To můžu pastovat jak chci, ale pokud cestou z chalupy potkám déšť, tak prostě i za pomocí wapky jsou na autě, hlavně vzadu jak odstřikuje bordel vidět nečistoty. V tomhle případě už auto ani nemůžu vysušit, páč bych dřel tu špínu, i tu neviditelnou, takže se musí znova umejt. Čistý auto považuju já, když na něm neni ani flíček po zaschnutý vodě, hmyzu, prachu. Na tenhle stav prostě nevěřim, že stačí 1x měsíčně a pak jen wapkovat. Meju auto v průměru 2x do týdne, někdy i víc. Po 4 letech je na tmavym autě lak jak zrcadlo, (opláchnutí wapkou, ruční mytí, , opláchnutí wapkou, osušení obyč švédskou utěrkou to je max tak do hodiny), o stříbrný nemluvim, ty choděj normál do myčky páč na tý neni nic vidět, kromě mojeho Pasáka. Opravdu důkladný mytí s čištěnim ineriéru dělám na chalupě tak cca min. 4 hodiny. Ale to i s leštěním kastle, impregnuju gumy, těsnění, interiér, motorovej prostor, prahy, promazávám panty atd. Někdy tomu věnuju i víc. Za avizovanou hodinu nezvládnu ani půlku mojí motorky. Ale kupodivu mě to baví. Asi jsem pakárna :mrgreen:

Uživatelský avatar
neexterA
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 410
Registrován: 04.02.2010 19:53

Re: Auto kosmetika, přípravky, postupy, ruční mytí, detailing

Příspěvek od neexterA »

To je pristup, tak se mi to libi :mrgreen:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=132&t=154843" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: Auto kosmetika, přípravky, postupy, ruční mytí, detailing

Příspěvek od romanx »

Sullaco píše:1H měsíčně a pak jen Wapka jo? Tomu nevěřim :wink: Buď potom teda moc nejezdíš a nebo to umytý neni jako umytý tzn. čistý tak jak to beru já viz níže.. Nikdy ti ta wapka neodstraní hmyzáky, usedavej prach, kterej zaschne po ránu na sluníčku a to nemluvim o tom, když zaprší. To můžu pastovat jak chci, ale pokud cestou z chalupy potkám déšť, tak prostě i za pomocí wapky jsou na autě, hlavně vzadu jak odstřikuje bordel vidět nečistoty. V tomhle případě už auto ani nemůžu vysušit, páč bych dřel tu špínu, i tu neviditelnou, takže se musí znova umejt. Čistý auto považuju já, když na něm neni ani flíček po zaschnutý vodě, hmyzu, prachu. Na tenhle stav prostě nevěřim, že stačí 1x měsíčně a pak jen wapkovat. Meju auto v průměru 2x do týdne, někdy i víc. Po 4 letech je na tmavym autě lak jak zrcadlo, (opláchnutí wapkou, ruční mytí, , opláchnutí wapkou, osušení obyč švédskou utěrkou to je max tak do hodiny), o stříbrný nemluvim, ty choděj normál do myčky páč na tý neni nic vidět, kromě mojeho Pasáka. Opravdu důkladný mytí s čištěnim ineriéru dělám na chalupě tak cca min. 4 hodiny. Ale to i s leštěním kastle, impregnuju gumy, těsnění, interiér, motorovej prostor, prahy, promazávám panty atd. Někdy tomu věnuju i víc. Za avizovanou hodinu nezvládnu ani půlku mojí motorky. Ale kupodivu mě to baví. Asi jsem pakárna :mrgreen:
No konečně někdo s rozumným časem mytí a úklidu ....to sedí..... :D :D :D :D :D

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Auto kosmetika, přípravky, postupy, ruční mytí, detailing

Příspěvek od Michalj »

No jo, protože Pásovec jede obouruč tak pak 2 h což je 4h jednoruč, pak to sedí :mrgreen:

Jinak se stydím....
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“