1.8T netáhne

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
jangeltner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 22.11.2007 09:36
Bydliště: KARVWINÁ

1.8T netáhne

Příspěvek od jangeltner »

Zdar chlapi mam problem s mym pasikem za studena lehce škube a nema vykon jakmile se zahreje tak to muzu tocit kolik chcu ale ten vykon tam pořád neni .... jo a jeste jak treba zastavim na krizovatce tak mi volnobeh kolysa mezi 600 a 850 ale behem 5 sekund se to da do normalu..... mam chyby z vagu ... jo a jeste jsem zapomel delal jsem test akčníích členu a ventil N80 a N75 necvaká ...vypsalo mi na nich chybu .... ale jak jsem je promeroval tak do obo dvou jde cca 6V tak nevim jestli je to spravne. pridám ty chyby..
Přílohy
chyba 1.jpg
chyba 2.jpg
chyba 3.jpg
chyba 4.jpg
chyba 5.jpg

jangeltner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 22.11.2007 09:36
Bydliště: KARVWINÁ

Re: 1.8T netáhne

Příspěvek od jangeltner »

Jak je ta chyba cislo 16518 tak jak tam je napsane cist hodnoty 30 a 31 tak na obou dvou mi to nic nepise proste je tam napsane ve vsech polickach N/A

jangeltner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 22.11.2007 09:36
Bydliště: KARVWINÁ

Re: 1.8T netáhne

Příspěvek od jangeltner »

myslite ze lambda bude KO ?

Uživatelský avatar
pajice
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwerní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8T netáhne

Příspěvek od pajice »

zkontroluj komplet vedeni hadic od filterboxu do turba muzes mit nekde spadlou hadici nebo volnou sponku
NÁHRADNÍ DÍLY A TUNING DÍLY, DOPLŇKY:

WEB: VWSHOP.CZ, TATECHNIX.CZ, SERVISDECIN.CZ - http://www.vwshop.cz, http://www.tatechnix.cz, http://www.servisdecin.cz
MAIL: servis@autokluby.cz
TEL: 735 09 09 79

jangeltner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 22.11.2007 09:36
Bydliště: KARVWINÁ

Re: 1.8T netáhne

Příspěvek od jangeltner »

hadice jsou OK jen auto uz začala žrát dost oleje takze to bude asi turbo :( nemate nekdo nejakej kontakt kde repasujou turba ze dobre ceny?

Uživatelský avatar
Marshall007
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 13.04.2008 13:16
Bydliště: SK-Levice

Re: 1.8T netáhne

Příspěvek od Marshall007 »

ako si na to dosiel ze to bude turbo?
Pozri si hadicu medzi vzduchovou klapkou a intercoolerom ci je mastna alebo ci je tam olej.

jangeltner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 22.11.2007 09:36
Bydliště: KARVWINÁ

Re: 1.8T netáhne

Příspěvek od jangeltner »

tak to turbo asi nebude ..... dnes jsem sudnal hadici od turba a ta je uplne krasně čistá bez kapky oleje ale jak otevřu klapu ručne a strčim tam prst tak tam je olej ale az za klapou v tom hlinikovem sani takze co to dělá ??? muze byt prasklé těsnení pod hlavou ?? a nebo to budou obávané pistní kroužky ??

jangeltner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 22.11.2007 09:36
Bydliště: KARVWINÁ

Re: 1.8T netáhne

Příspěvek od jangeltner »

a trochu se strácí voda nevim jestli do oleje protoze to nejde poznat protoze to ten olej hned spálí :-d

Uživatelský avatar
Marshall007
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 13.04.2008 13:16
Bydliště: SK-Levice

Re: 1.8T netáhne

Příspěvek od Marshall007 »

ja mam podobny problem co ty (zere mi olej, cca 1l na 3000km) tiez to riesim,..uz som skusal vymenu oleja, mal som 5W30 Castrol Magnatec, teraz som dal Valvoline 10W60, ale nic nepomaha, stale sa olej mina. To ze ci je vadne tesnenie pod hlavou neviem ako zistis, ale piestne kruzky sa daju zistit tak ze si das zmerat tlak vo valcoch. Ja idem absolvovat to iste buduci tyzden asi. (Tak ak chces vediet ci to niesu kruzky tak sup na zmeranie tlaku vo valcoch)
Tu mam foto aku mam chladiacu zmes ja (tam je asi vidno ze olej ide do vody): http://marshall007.rajce.idnes.cz/Chladiaci_system/

P.S: a ked si mal v skrtiacej klapke olej mal si ju uz vycistit ked si mal hadicu dole, a mal si jej dat zakladne nastavenie.

jangeltner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 22.11.2007 09:36
Bydliště: KARVWINÁ

Re: 1.8T netáhne

Příspěvek od jangeltner »

prave ze ja nemam olej v hadici ale az za klapou v sani sundanou jsem ji nemel jen jsem ji otevrel a strcil tam prst ....a ja nemam olej ve vodě ta je čistá ale ubyvá

Uživatelský avatar
čerf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 647
Registrován: 22.09.2008 19:18
Bydliště: Děčín

Re: 1.8T netáhne

Příspěvek od čerf »

voda se ti nemusí ztrácet pouze do oleje, může ti utíkat i přez spalovací prostor a motor ji potom spálí

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“