ALARM: Auto samovolně houká a bliká

1995 - 20..
woody
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 28.05.2010 11:25
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

ALARM: Auto samovolně houká a bliká

Příspěvek od woody »

Ahoj všichni, mám na to asi smůlu jako řemen,ale stejně jako u minulého auta škoda octavia dochází k samovolnému houkání a blikání auta a co jsem zatim pozoroval tak pokazde okolo stejne hodiny okolo 1:30 v noci z čehošmájí sousedi nemají radost,ale občas i přes den.Jediný rozdíl oproti oktávce je že tohle by nemělo mít alarm a houká přímo klakson. Díky za rady

woody
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 28.05.2010 11:25
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: HELP!!!! Auto samo houká a bliká

Příspěvek od woody »

jde o sharana r.v 97 2.8Syncro

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5725
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: HELP!!!! Auto samo houká a bliká

Příspěvek od michall »

Nemělo by mít neznamená, že ho nemá. Nemusí to být origo, ale třeba nějaká dodělávka. Hledej dodělávané kabely, "záhadné" krabičky, kontrolku, spínač, ... v motoru, u pojistkovky, ...
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

woody
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 28.05.2010 11:25
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: HELP!!!! Auto samo houká a bliká

Příspěvek od woody »

ještě další detail, nemám dálkový centráů jen na klíček-dělá se vůbec nějaký alarm i dodělávka ktará by se aktivovala jen zamknutím a odemknutím. Jsem laik,ale jinak dky za každou radu

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: HELP!!!! Auto samo houká a bliká

Příspěvek od vilik »

http://www.bluetuning.cz/autoalarmy/aut ... 870_as.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Magicar mám, sice starší typ, ale můžu ho hodnotit jak super.
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: HELP!!!! Auto samo houká a bliká

Příspěvek od abeljozef »

Pozri sa na B stlpiky ci tam hore (nad okom bezpecnostneho pasu) nemas taku vydutinu zo "sitkom".

A precitaj si pravidla fora aby si vedel ako prispievat. .......
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=50&t=25546" onclick="window.open(this.href);return false;

woody
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 28.05.2010 11:25
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARM: Auto samovolně houká a bliká

Příspěvek od woody »

Omlouvám se potřeboval jsem radu trochu rychle příště už si dám pozor. Tu síťku tam mám co to znamená? Díky moc

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: ALARM: Auto samovolně houká a bliká

Příspěvek od abeljozef »

Ze tam mas fabricky alarm ak je ten stav origo z fabriky. A fabricky alarm huka klaksonom.

woody
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 28.05.2010 11:25
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARM: Auto samovolně houká a bliká

Příspěvek od woody »

A nevis jak vylecit muj problem? A nebo treba jen na co ten origo alarm reaguje co by se dalo odpojit.

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5725
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: ALARM: Auto samovolně houká a bliká

Příspěvek od michall »

Origo alarm by mohl být načtitelný VAGem ... nebo ne :?: Tam by ses mohl dozvědět o příčinách poplachu.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: ALARM: Auto samovolně houká a bliká

Příspěvek od vilik »

Já mám origo, včetně prostorových senzorů, ale ve VAGu jsem ho nikde nenašel. Ale naše auta jsou co kus to originál, takže to v tomhle případě může být jinak.
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5725
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: ALARM: Auto samovolně houká a bliká

Příspěvek od michall »

Ajo, ono vlastně k žádné chybě nedochází (teda dochází, ale alarm to neví), takže bych pro začátek zkusil vyřadit prostorová čidla, jestli se poplachy budou opakovat.
U origo alarmu se nedá určit, co způsobilo předchozí poplach? Jabko to má třeba podle počtu zablikání po vypnutí alarmu, jiné typy netuším.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

woody
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 28.05.2010 11:25
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARM: Auto samovolně houká a bliká

Příspěvek od woody »

VGA nic nenašlo... jedniné co fungovalo a byl celou noc klid bylo vypnutí dětské pojistky mezi přepínači oken což jsme teď zjistili že byla spíše náhoda. Příčina je totiž asi jinde... když jsme auto vezli k elektromechanikovi,zjistili jsme že nejde otáčkoměr tím pádem ani automat neřadí a ještě větší překvapení bylo když otáčkoměr začal lítat od nuly k 6tis/ot aniž by běžel motor. Zkrátka diagnóza zněla myši si pochutnali někde na kabelech. Tak doufám že to ten borec najde a už to bude i řadit a nehoukat. Alarm se asi zpouštěl když vlezli dovnitř protože třeba u služebního auta které parkuji hned za Sharánkem jsem pod sedačkou našel ohlodaný papír a před 14dny mi ho odtáhli s diagnózou uhnilých startovacích kabelů-(jen kdyby věděli)

sajfrt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 17.03.2010 21:53

Re: ALARM: Auto samovolně houká a bliká

Příspěvek od sajfrt »

čauky a to kdyby jsi věděl co dokáží mouchy s alarmem v sharykovy :evil: :cry: .Myška to je malej odvar to zvládneš kianydovou kapslí,mám vlastní zkušenost :idea: :!:

fire83
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 05.08.2010 07:41

Re: ALARM: Auto samovolně houká a bliká

Příspěvek od fire83 »

Kluci přesně tenhle problém jsem řešil taky a dělalo mi to jen když jsem měl pootevřené okýnka.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“