Mokro v aute

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
zednikjunior
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 28.05.2009 06:48

Re: Mokro v aute

Příspěvek od zednikjunior »

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=124039" onclick="window.open(this.href);return false; :wink: ja som si toho užil dost...
Obrázek

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

mam ten samej problém akorát se mi objevila i lehčí vlhkost i před sedadlem spolujezdce. Vylil jsem snad kýbl vody po extra savých houbičkách od viledy a je sucho. kanálek u baterky byl ucpanej tak sem to prošťouchnul a od tý doby tam ení tolik vody. Akorát mi řekněte jak to sušíte... nechce se mi zrovna moc vyndávat všechny sedačky a koberec, sušit to a zase dávat zpět. Ani nevím kde přesně (pokud bych se uchýlil k tomuhle kroku) bych povolil ty přední sedačky... ale smrádek je z toho solidní a nasere to :evil:
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

Uživatelský avatar
lad.kaspar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 04.04.2010 20:53
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute

Příspěvek od lad.kaspar »

Tak přes víkend sem rozhodil komplet interiér. Filc ze spoda koberce byl nasáklý až až. Poléval sem to vodou a na obou stranách vpředu to někudy teklo. 1. Pravá strana pod boxem pilového filtru jak je pod ním ta houbička, 2. levá strana pro změnu pod boxem řídící jednotky opět ta samá houbička. Bylo znatelné že to tama teče nános takové špíny štěrku. Takže sundat očistit a zatěsnit silikonem. Já dal polyuretanový prý je pružnější a vydrží víc. 3. odvodňovací kanálky pod baterkou a u posilovače taky zanesené = pročistit. Zatím sucho i když ještě nějak moc nepršelo. doufám že to už bude OK poněvadž sundávat koberec se mi zase už nechce :) :)

DAL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 22.05.2008 21:18

Re: Mokro v aute

Příspěvek od DAL »

Zdravím pánové, já mám také občas mokro u spolujezdce a i za ním, ale mě tam určitě teče šíbrem. Nevíte jestli se dá ta guma okolo šíbru někde sehnat? Dík. Čao.

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

chlapi pustil jsem se do sušení auta. vylil jsem z něj už dobrejch 30L a sem teda solidně nasranej protože mě to už nebaví. Mám v plánu vyndat komplet všechno z introše (koberec, plasty a sedačky) ale zaboha nemůžu přijít na to jak sundat ten středovej tunel od palubky až k zadním sedačkám... nevíte někdo jak na to případně jak si nezničit otevírání nádrže pokud to jde? :roll: mám B5 variant

PS: pro představu trochu foto, bohužel pouze mobilem...
Přílohy
pod kobercem už relativně sucho
pod kobercem už relativně sucho
omlouvám se za bordel ale kvůli mokru sem alespon mesic neluxoval...
omlouvám se za bordel ale kvůli mokru sem alespon mesic neluxoval...
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

Uživatelský avatar
lad.kaspar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 04.04.2010 20:53
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute

Příspěvek od lad.kaspar »

shiTT píše:chlapi pustil jsem se do sušení auta. vylil jsem z něj už dobrejch 30L a sem teda solidně nasranej protože mě to už nebaví. Mám v plánu vyndat komplet všechno z introše (koberec, plasty a sedačky) ale zaboha nemůžu přijít na to jak sundat ten středovej tunel od palubky až k zadním sedačkám... nevíte někdo jak na to případně jak si nezničit otevírání nádrže pokud to jde? :roll: mám B5 variant

PS: pro představu trochu foto, bohužel pouze mobilem...
Měl jsem to rozhozené teď o víkendu vsázím na to že to poteče pod pil fitrem, nebo pod boxem řídící jednotky, doporučuju sundat i kastlík a spodek palubky u řidiče. přikládám toto snad pomuže já mám introš 5,5 tak to mám trochu jinak
Přílohy
střed.jpg

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

hele díky moc! snad to tak bude i u B5 tak se o toho ve volných dnesch pustím...
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

Uživatelský avatar
lad.kaspar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 04.04.2010 20:53
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute

Příspěvek od lad.kaspar »

shiTT píše:hele díky moc! snad to tak bude i u B5 tak se o toho ve volných dnesch pustím...
Todle by mělo být přímo na B5 ja to mám trochu jinak, ale jen nepatrně sroubky u loketky :) jinak ať se podaří já už mám konečně sucho :) :)

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

tak jsem vyndal sedačky, koberec, všechny plasty, pročistil ty odtokový kanálky pod baterkou ( bylo to trochu zanešený mokrou hlínou), vyndal pylovej filtr co je pod tím deflektorem, ten vyčistil a zandal ho zpět. zatím čekám až zaprší a uvidíme kudy to poteče, zatím koberec nedávám zpátky, nechám to pěkně proschnout. Jinak nevím o jaký "houbičce" pod tím pylovým filtrem to tady mluvíte. Já tam žádnou houbičku neviděl, mám tam jen ten plast. Ale všímnul jsem si že u "pantu" na kapotu vedle toho pyl. filtru se drží trošku vody tak jestli to nemůže být tím...

přikládám zase nejaký fotky z rozebírání interiéru. rozhodně nezávidím těm kdo to dělají častějc nebo jim tam chčije furt...
Přílohy
01062010(001).jpg
01062010(002).jpg
odtokové kanálky pod baterkou a vzadu pod posilovačem brzd
odtokové kanálky pod baterkou a vzadu pod posilovačem brzd
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

ještě možná dotaz mimo mísu - nevíte k čemu je ta hadička s volným koncem na tý poslední fotce jak vede ze spodku pod baterkou?
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: Mokro v aute

Příspěvek od TDI 4MOTION »

Tak opět bazén jak hovado vzadu jak na levé tak pravé straně :cry: Na levé straně mám tušení čím to může být odtokové kanálky ve dveřích nebo těsnění kolem dveří,ptž je patrné a viditelné,že to teče kolem tesnění,práhu přes stěnu až na podlahu,ale pravá strana-stěna prahu sucho,výdech ofuku na nohy a kolem nej sucho jen louže mimo tyto uváděné věci.Pak tedy nechápu kudy to může téct jediné mé podezření je někde z podlahy....
vé-šestka

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

tak špatné zprávy. Do auta teče ale nenapadá mě kuddy by to mohlo být. možná tak tím pylovým filtrem nebo nekudy kolem nej. přikládám foto s prstem kdy to teče. ty dráty jsou jakoby na pravý straně před dveřma spolujezdce a voda teče až k zadní sedačce:(
Přílohy
tam jak je prst tak vytejká voda
tam jak je prst tak vytejká voda
tam jak je prst tak teče dozadu
tam jak je prst tak teče dozadu
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

Uživatelský avatar
lad.kaspar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 04.04.2010 20:53
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute

Příspěvek od lad.kaspar »

shiTT píše:tak špatné zprávy. Do auta teče ale nenapadá mě kuddy by to mohlo být. možná tak tím pylovým filtrem nebo nekudy kolem nej. přikládám foto s prstem kdy to teče. ty dráty jsou jakoby na pravý straně před dveřma spolujezdce a voda teče až k zadní sedačce:(
Tak to je pod pil filtrem určo houbička jak to říct. Sundáš lištu z okna kryt pil filtru, filtr ven a zbyte ti jen ta krabice na fitr přes ní vidíž už na ventilátor, tak tu krabici taky pryč a mezi kastlí a tou krabicí je ta houbička vypadá to jak těsnění z molitanu nebo tak něco. Jak to sundáš uvidíš až do auta očistit a narvat tam silikon mezi kastli a tu houbu a mezi box a tu houbu. Jinak další odtok je pod posilovačem brzd. Ta hadička na té fotce je odvod par od baterky nejspíš-taky mi tam bloncá.

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

docela hezky popsano, DIKY! zitra mam volno tak zkusim udelat jak říkáš a snad se zadaří. odt. kanálek pod posilovačem jsem taky pročistil tak snad to bude uz ok... uz me to točí, auto je na ježdění a ne na zabírání místa na zahradě;) zítra dám vědět co a jak, případně dneska fotku co dnešní déšť způsobil... :evil:
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

Uživatelský avatar
lad.kaspar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 04.04.2010 20:53
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute

Příspěvek od lad.kaspar »

lad.kaspar píše:
shiTT píše:tak špatné zprávy. Do auta teče ale nenapadá mě kuddy by to mohlo být. možná tak tím pylovým filtrem nebo nekudy kolem nej. přikládám foto s prstem kdy to teče. ty dráty jsou jakoby na pravý straně před dveřma spolujezdce a voda teče až k zadní sedačce:(
Tak to je pod pil filtrem určo houbička jak to říct. Sundáš lištu z okna kryt pil filtru, filtr ven a zbyte ti jen ta krabice na fitr přes ní vidíž už na ventilátor, tak tu krabici taky pryč a mezi kastlí a tou krabicí je ta houbička vypadá to jak těsnění z molitanu nebo tak něco. Jak to sundáš uvidíš až do auta očistit a narvat tam silikon mezi kastli a tu houbu a mezi box a tu houbu. Jinak další odtok je pod posilovačem brzd. Ta hadička na té fotce je odvod par od baterky nejspíš-taky mi tam bloncá.
Tak semskaknul do garáže ti to blejsknout:d
Přílohy
to je ta hadička
to je ta hadička
to je ta houbička to bíle už je silikon
to je ta houbička to bíle už je silikon

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“