Porucha zámku řízení

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
fananek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 01.06.2010 20:26

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od fananek »

Mohl bych vám pomoci. Znám velmi dobrého opraváře, který se stímto problémem už setkal a umí ho řešit levněji než ve VW. Je z Děčína. Kdyby byl zájem mohu to zprostředkovat.

Uživatelský avatar
Hanni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 803
Registrován: 04.10.2007 08:56
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Kontaktovat uživatele:

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od Hanni »

tak by bylo fajn kdyby řekl včem ta závada teda je. jinak na postup vyndavat a zandavat klíček postupně po krocích sem přistoupil v zimě a od tý doby mi to neudělalo ani jednou

sniphead
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 08.02.2010 19:09

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od sniphead »

Já vzkoušel oba postupy - jak vyndavat klíček pomalu, atk vyzkoušet druhý(a taky ho vyndavat pomalu) ale jsem na tom stejně. NEbo teda - při zandání do první polohy odemyká volant, ale cvaká to dvakrát, potom mě začne blikat žhavení a nenastartuju. volant blikal zatím "jen" asi třikrát
Volkswagen Passat 3C Highline 2.0 TDI 103kw BKP
Volkswagen Golf VI Match 1.6 TDI 77kw CAYC
Volkswagen Passat B8 2.0 TDI 110kw R-Line

fananek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 01.06.2010 20:26

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od fananek »

Hanni píše:tak by bylo fajn kdyby řekl včem ta závada teda je. jinak na postup vyndavat a zandavat klíček postupně po krocích sem přistoupil v zimě a od tý doby mi to neudělalo ani jednou
Není problém se domluvit a závadu odstraní. Hlavně cena je asi někde jinde než se tu píše.

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od Palko »

fananek píše:
Hanni píše:tak by bylo fajn kdyby řekl včem ta závada teda je. jinak na postup vyndavat a zandavat klíček postupně po krocích sem přistoupil v zimě a od tý doby mi to neudělalo ani jednou
Není problém se domluvit a závadu odstraní. Hlavně cena je asi někde jinde než se tu píše.
Závadu odstraní, tzn. že dá minimálně dvouletou záruku na to že se závada již neprojeví? A cena?
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Uživatelský avatar
Hack
Pilot
Pilot
Příspěvky: 722
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třinec (republica banana)

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od Hack »

Pokud má někdo nefunkčí zámek řízení a chtěl by mi ho odprodat,tak velice rád koupím.Myslím si,že bych dokázal zjistit příčinu poruchy a také kvalitně opravit.Jen potřebuji nekolik porouchanych zámků z rozebrání a k zmonitorování.

Hesek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 03.06.2010 19:03

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od Hesek »

Opravujem poruchu zámku riadenia, ak má niekto záujem 0903128207

Luckykucky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 16.04.2009 03:05

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od Luckykucky »

Ahoj tak koukám že je to docela častá závada první série já mám 12/05 a závada začla zlobit pozvolna a dnes uz startuju treba pul hodiny takze krize. Jak to tu tak sleduju tak se mi zdá ze je to výrobní vada. Moji rodiče když měli výrobní vadu po záruce tak jim škoda zaplatila asi 40% opravy. Zná někdo tyto podmínky? ale myslím že je to něčím omezené a nějak se tomu říká ted si nemůžu vzpomenout... Hej hoši už to někdo vyřešil??? už nemůžu jezdit!!!!

Uživatelský avatar
StreetPro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 17.05.2010 19:09
Bydliště: Břevnov - Bullit Ballpark
Kontaktovat uživatele:

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od StreetPro »

kdyz to tak ctu, je mi na bliti, co jsem si to koupil... Bmw svola vozy, meni se potencialne vadny dily, resi se detaily, leckdy v ramci normal servisni prohlidky... a VW? trochu jak VětWe na tržnici, ne pane, vy koupit, vy platit, dobra zbozi, jenom vy to spatne pouzivat, Passat pekna, jen s nim moc nejezdit, my vedet ze chyba zde: setrvak, hlava, vstriky, turbo, el. brzda, zamek rizeni, alternator, prevodovka... ale kam by mi prijit, my musela platit dividenda akcionar, nikoho nezajimal kde na to vzit...
...máte štěstí, že jdu zrovna kolem... :-)

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od lukasko144 »

StreetPro píše:kdyz to tak ctu, je mi na bliti, co jsem si to koupil... Bmw svola vozy, meni se potencialne vadny dily, resi se detaily, leckdy v ramci normal servisni prohlidky... a VW? trochu jak VětWe na tržnici, ne pane, vy koupit, vy platit, dobra zbozi, jenom vy to spatne pouzivat, Passat pekna, jen s nim moc nejezdit, my vedet ze chyba zde: setrvak, hlava, vstriky, turbo, el. brzda, zamek rizeni, alternator, prevodovka... ale kam by mi prijit, my musela platit dividenda akcionar, nikoho nezajimal kde na to vzit...
:mrgreen: :mrgreen:
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Luckykucky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 16.04.2009 03:05

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od Luckykucky »

Hesek píše:Opravujem poruchu zámku riadenia, ak má niekto záujem 0903128207
Ještě jednou díky. Šikovné československé ručičky :wink: opraveno, vyřešeno, už startujuuuuu....
Kašlete na vyměňovače dílů v VW a už z pocitu bych jim nedal ani korunu, natož třicítku, za něco co oni ve výrobě zkurvili a u nemocnejch vozů nenapravili... takhle vyřešeno za zlomek ceny... :P

imo17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 353
Registrován: 12.09.2009 19:47
Bydliště: Púchov

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od imo17 »

By ma celkom zaujímalo čo za ,,kurvítko,, sa v tom zámku riadenia pokazí, keď to tak často odchádza?
Luckykucky koľko ťa stála oprava? Nie, že by mi to nefungovalo, ale len tak kolko si mám odložiť? :158:

Uživatelský avatar
halajcik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 26.04.2010 09:15

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od halajcik »

Hesek píše:Opravujem poruchu zámku riadenia, ak má niekto záujem 0903128207
Ahoj,
opravuješ to na Slovensku, alebo v ČR?

Uživatelský avatar
halajcik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 26.04.2010 09:15

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od halajcik »

Je to elektronická, alebo mechanická závada?

s0ny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 292
Registrován: 06.09.2009 14:30

Re: Porucha zámku řízení

Příspěvek od s0ny »

Řekl bych, že to jen tak neprozradí. Je to přece jenom jeho know-how a možnost výdělku.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“