TRUCK TRIAL: jezdíte ? koukáte ?

vše o co se zajímáte

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Uživatelský avatar
sWiNe
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 18.05.2009 15:08
Bydliště: Krnov

Re: TRUCK TRIAL: jezdíte ? koukáte ?

Příspěvek od sWiNe »

tak ta liza je precizni, sofer je frajer, ten jezdil pro divaky :) mrzi me ze sem ten trial nevidel .... ale v tu chvili se jel ten brod kde zase skvele řádil Ural ... hýr :arrow:

vsecky dyzly uz mi doklepaly ...

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: TRUCK TRIAL: jezdíte ? koukáte ?

Příspěvek od skacel99 »

hmm ten brod sem zase neviděl já :( ..škoda že ten Ural není natočenej z druhé strany sekce to by bylo vidět mnohem víc

Uživatelský avatar
sWiNe
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 18.05.2009 15:08
Bydliště: Krnov

Re: TRUCK TRIAL: jezdíte ? koukáte ?

Příspěvek od sWiNe »

na druhe (zezadu) jsem stal ja a kamos s kamerou, zkusim ho nejak zpracovat ale z neho neco vytahnout je narocny ukon :D v sobotu v tom trialu projelo par aut ale v nedeli tam jeli vsechny S5 ... :( na jedne osmikole upadlo v trialu kolo ale pokracoval dal a vjel do brodu a normalne bez problemu prej vyjel :D

tady jsou fotky z akce, na 6-7 strance je par zaberu toho uralu, a pak dal i ty tatry z nedele
http://zmyleny.net/?clanek=254" onclick="window.open(this.href);return false;

pr**l byla ze uralovi dosel cas a komisar ho vypiskal ze ma jet pryc a ten ho mel uplne na haku a jeste tak dvakrat do toho vlitl :D a pak ze uz teda fakt jede a vsichni ho vypiskali tak mu nezbylo nez mu dovolit jeste jeden posledni pokus :D a za nim jela ta tvoje tatra a to same, on si tam lital do vyjezdu a komisar jenom smutny pobihal s pistalkou a trapil se :D
vsecky dyzly uz mi doklepaly ...

Uživatelský avatar
Karapítko
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2151
Registrován: 22.01.2010 10:31
Bydliště: Pomezi Čech a Moravy

Re: TRUCK TRIAL: jezdíte ? koukáte ?

Příspěvek od Karapítko »

Sobota byla fuckt luxus, pobíhali jsme tam s mladým jako utržený od sekce k sekci a každá měla něco do sebe. Dotala mě ta bílá VSka - prej EVO II - checht.
Žlutá Liána byla super, až na to, že si lehla - mam to nafocený i se záchrannou akcí. A ten URAL ten teda řádil 8O 8O 8O . Taky jsem se zastavil na té sekci jak šplhali 8-mi kolky do kopce - šemíci řvali jak natržený a Tatrovky šplhaly a šplhaly. Smradu jak v Cařihradu - mladej to točil na iFouna a pak jsme to znova zkoukli doma.
Pak jsem zmizel do SIemensu na školení, tak jsem se nestačil ani podělit o zážitky - ale prcina neskutečná - co ty lidi s těma autama dovedou - mazec 8O 8O 8O
Je důležité zachovat paniku...

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: TRUCK TRIAL: jezdíte ? koukáte ?

Příspěvek od skacel99 »

sWiNe píše:na druhe (zezadu) jsem stal ja a kamos s kamerou, zkusim ho nejak zpracovat ale z neho neco vytahnout je narocny ukon :D v sobotu v tom trialu projelo par aut ale v nedeli tam jeli vsechny S5 ... :( na jedne osmikole upadlo v trialu kolo ale pokracoval dal a vjel do brodu a normalne bez problemu prej vyjel :D

tady jsou fotky z akce, na 6-7 strance je par zaberu toho uralu, a pak dal i ty tatry z nedele
http://zmyleny.net/?clanek=254" onclick="window.open(this.href);return false;

pr**l byla ze uralovi dosel cas a komisar ho vypiskal ze ma jet pryc a ten ho mel uplne na haku a jeste tak dvakrat do toho vlitl :D a pak ze uz teda fakt jede a vsichni ho vypiskali tak mu nezbylo nez mu dovolit jeste jeden posledni pokus :D a za nim jela ta tvoje tatra a to same, on si tam lital do vyjezdu a komisar jenom smutny pobihal s pistalkou a trapil se :D
tak pr*del musí bejt :D řikám škoda že sem to neviděl...přemejšlim že asi pojedu i na další závod do Krásné Lípy ikdyž to mám celkem daleko...a zaujalo mě i tohle http://www.rt-bohemia.cz/

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: TRUCK TRIAL: jezdíte ? koukáte ?

Příspěvek od skacel99 »

Karapítko píše:Sobota byla fuckt luxus, pobíhali jsme tam s mladým jako utržený od sekce k sekci a každá měla něco do sebe. Dotala mě ta bílá VSka - prej EVO II - checht.
Žlutá Liána byla super, až na to, že si lehla - mam to nafocený i se záchrannou akcí. A ten URAL ten teda řádil 8O 8O 8O . Taky jsem se zastavil na té sekci jak šplhali 8-mi kolky do kopce - šemíci řvali jak natržený a Tatrovky šplhaly a šplhaly. Smradu jak v Cařihradu - mladej to točil na iFouna a pak jsme to znova zkoukli doma.
Pak jsem zmizel do SIemensu na školení, tak jsem se nestačil ani podělit o zážitky - ale prcina neskutečná - co ty lidi s těma autama dovedou - mazec 8O 8O 8O
mě spálená nafta nesmrdí takže v pohodě :) ale ty oblaka kouře nad celym tim areálem byly brutální :D ...já sem tam moc nelítak protože sem tam byl s mladou kterou to moc nebralo a od 2 hodin chtěla jet dom :roll: chtěl sem tam pak jet ještě s kamošem v neděli znovu ale to neklaplo... a na jednom videu na youtube sem viděl ty obrovský potoky vody co tam tekly a liják-to bylo v sobotu ke konci nebo v neděli?

Uživatelský avatar
Karapítko
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2151
Registrován: 22.01.2010 10:31
Bydliště: Pomezi Čech a Moravy

Re: TRUCK TRIAL: jezdíte ? koukáte ?

Příspěvek od Karapítko »

Jo to nebyla jen spálená nafta :D . Červená Svobodova Tatra - ta smrděla jen naftou, ale jedna (sry ale nevzpomenu na logo sponzora) bílá to tak dlouho trápila v kopci na zpátečku až se přehřála a málem i zavařila turbo. Byla to ta šplhací sekce mezi stromama - nejblíž k lesu. Když to dochladili (cca 20 - 25 min), tak se v motoru i chvilku rejpali, ale pak jeli dál, tak snad cajk. No ale divadlo velkolepý - viděl jsem to nablízko poprvé a příště pojedu určitě znovu.
Je důležité zachovat paniku...

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: TRUCK TRIAL: jezdíte ? koukáte ?

Příspěvek od skacel99 »

něco k tématu

Uživatelský avatar
Jeremy-II
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 246
Registrován: 16.10.2008 16:38

Re: TRUCK TRIAL: jezdíte ? koukáte ?

Příspěvek od Jeremy-II »

Kwapo píše:Mohelnice je jasná věc už 6 let. Mám to cca 30 km za domem, tak tam nemuzu chybet.
Nejlepsi co by bylo by byla T813 8x8 bi-turbo ... ale to asi neklapne, urcite ne hned.
Nejvic realne se ted jevi Praga V3S ... Jeste ale nevím. Pokud by se nekde naskytla slusna 813 tak bych do toho sel.
Ono by to chtelo jeste nejakeho sponzora, neni to nejlevnejsi ... ale co dnes je :?
Tak co sis nakonec vybral za stroj? Jestli sis vybral. Nepřemýšlel si radši postavit prototyp? Na závodech sem byl jenom vloni v Milovicích potom nebil čas:-(. Jinak sem klukům z Edward teamu pomáhal stavět prototyp do P dvojek. Dyž nekde vyhrabu fotky tak je sem dám.

Uživatelský avatar
Jeremy-II
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 246
Registrován: 16.10.2008 16:38

Re: TRUCK TRIAL: jezdíte ? koukáte ?

Příspěvek od Jeremy-II »

http://www.trucktrial.cz/index.php?opti ... tstart=140" onclick="window.open(this.href);return false;

foto 246-249

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: TRUCK TRIAL: jezdíte ? koukáte ?

Příspěvek od skacel99 »

tak co byl tu někdo včera na TT v Kunštátě??? jaký máte dojmy?

Odpovědět

Zpět na „Hobby - zájmy - koníčky“