Mokro v aute

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

tak jak jsem doufal, tak filtrem uz netece, rekl jsem si ze dam zatezkavaci zkousku v mycce a ejhle - neobstál jsem, tak jsem se zavřel v autě a pustil na nej vodu a teče mi tam už pouze jedním místem (viz foto) zkoušel jsem zjistit jak se k tomu dostanu ale nenapadlo mě vůbec nic kde se tam ta voda bere. každopádně už to nejde zepředu ale jekoby z mezery A sloupku, blatníku a předních pravých dveří. Filtr už nepustí ani kapku, objel sem celou tu gumicku silikonem, zandal to tam a jeste jednou dokola at je to poradne... pokud byste nekdo vedel jak udelat aby tam neteklo temi otvory co jsou na fotce tak vas zvu na pivo!!!!
Přílohy
04062010(003).jpg
04062010(002).jpg
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

Uživatelský avatar
lad.kaspar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 04.04.2010 20:53
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute

Příspěvek od lad.kaspar »

shiTT píše:tak jak jsem doufal, tak filtrem uz netece, rekl jsem si ze dam zatezkavaci zkousku v mycce a ejhle - neobstál jsem, tak jsem se zavřel v autě a pustil na nej vodu a teče mi tam už pouze jedním místem (viz foto) zkoušel jsem zjistit jak se k tomu dostanu ale nenapadlo mě vůbec nic kde se tam ta voda bere. každopádně už to nejde zepředu ale jekoby z mezery A sloupku, blatníku a předních pravých dveří. Filtr už nepustí ani kapku, objel sem celou tu gumicku silikonem, zandal to tam a jeste jednou dokola at je to poradne... pokud byste nekdo vedel jak udelat aby tam neteklo temi otvory co jsou na fotce tak vas zvu na pivo!!!!
Tak kamarade :D :D ja už to vyřešil někdo to opravoval a ten kit nevydržel prasknul a teklo jak je to červené kolo nešlo to vidět vůbec shora spojují se tam dva plechy a mezi nima to teklo proudem tak sem musel shodit kastlík posunout ventilátor a koukat, druhá možnost jak je to zelené je záslepka myslel sem že vede pryč ale nene zkus si shodit plastový podběh u kola a polévej poslední co mě napadá tak průchodky ke dveřím.
Přílohy
P020610_15.18[01].JPG

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

ja to prave delal tak ze sem vyndal box na filtr, objel silikonem tu "houbicku" a pak jak sem to tam dal tak sem to objel jeste jednou kolem dokola aby to fakt uz neteklo. A dneska sem si pustil vodu jakoby na A sloupek a pak to teklo. jak je na prednim skle ta lista na boku tak tou to stopro netece pac sem to na ni lil a nic. Pruchodky do dveri jsou suchy ale pokud se dostane voda mezi dvere a blanik tak je zle. To misto jak jsi oznacil mam v pohode, je to viditelny i na predchozi fotce jak sem fotil kolik tam bylo vody u filtru. proste me nenapada kudy se muze dostat voda tam jak sem to oznacil pripadne jak to odtamtud zase dostat... jinak tady je foto jak sem to u toho filtru mel zasrany;) pěknej humáč!!!
Přílohy
03062010(005).jpg
03062010(007).jpg
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: Mokro v aute

Příspěvek od TDI 4MOTION »

shiTT píše:ja to prave delal tak ze sem vyndal box na filtr, objel silikonem tu "houbicku" a pak jak sem to tam dal tak sem to objel jeste jednou kolem dokola aby to fakt uz neteklo. A dneska sem si pustil vodu jakoby na A sloupek a pak to teklo. jak je na prednim skle ta lista na boku tak tou to stopro netece pac sem to na ni lil a nic. Pruchodky do dveri jsou suchy ale pokud se dostane voda mezi dvere a blanik tak je zle. To misto jak jsi oznacil mam v pohode, je to viditelny i na predchozi fotce jak sem fotil kolik tam bylo vody u filtru. proste me nenapada kudy se muze dostat voda tam jak sem to oznacil pripadne jak to odtamtud zase dostat... jinak tady je foto jak sem to u toho filtru mel zasrany;) pěknej humáč!!!
Tak stejne zasrane sem to mel i ja dnes sem udelal predek to znamena vyndal cely plast na filtr box,objel poradne silikonem vycistil to tam domrte a dal sem ten novy plast pod celni sklo.Houbicku kolem dokola sem mel mokrou a i to tesneni zespoda uchytu na filtr bylo zpuchrele takze tam voda musela tect take takze ted je vse utesneno silikonem a zitra se vrham na ty zadni dvere a jak to tak pozoruji budu muset asi vydelat i listu ve vnitr jakoby prahovou,ptz pod se mi drzi take voda.ku*va,ze to tak musim rict ono nemuze byt jeden problem kudy ta voda muze tect ono tech zpusobu musi byt 100 a je to na komplet rozdelani auta :D No zitra udelam co je treba a je to to posledni co udelam pokud se situace bude opakovat asi pujde z domu nemam na to nervy uz a hlavne cas to resit :roll: Co vse se musi vydelat a rozebrat abych sundal plast kolem prahu zevnitr a dostal se na ty svazky kabelu a diry v plechu kudy ti tekla ta voda ve predu?Doufam,ze nebudu muset sundavat calouneni bocni z B-sloupku.Sem jeste zvedav na ty dvere co mi nachystaji za prekvapko a vymenu toho repraku....
vé-šestka

Uživatelský avatar
lad.kaspar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 04.04.2010 20:53
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute

Příspěvek od lad.kaspar »

shiTT píše:ja to prave delal tak ze sem vyndal box na filtr, objel silikonem tu "houbicku" a pak jak sem to tam dal tak sem to objel jeste jednou kolem dokola aby to fakt uz neteklo. A dneska sem si pustil vodu jakoby na A sloupek a pak to teklo. jak je na prednim skle ta lista na boku tak tou to stopro netece pac sem to na ni lil a nic. Pruchodky do dveri jsou suchy ale pokud se dostane voda mezi dvere a blanik tak je zle. To misto jak jsi oznacil mam v pohode, je to viditelny i na predchozi fotce jak sem fotil kolik tam bylo vody u filtru. proste me nenapada kudy se muze dostat voda tam jak sem to oznacil pripadne jak to odtamtud zase dostat... jinak tady je foto jak sem to u toho filtru mel zasrany;) pěknej humáč!!!
To míso co sem ti označil vypadá v pohodě mě se na něm nezdálo taky nic podezřelého než mi tam otec vrazil nůž a projel až do auta :D :D a ta zaslepka co je v blatníku jak je ta zelená šipka ta se taky tváří v klidu?? hodím fotku až dojdu domů nemám u sebe teď kabel

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

právě že všechno je ještě zamatlaný od výroby mi přijde. Nikde žádnej shiTT:) zítra se do auta znovu pustím tak se muzem radit on-line
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: Mokro v aute

Příspěvek od TDI 4MOTION »

shiTT píše:tak jak jsem doufal, tak filtrem uz netece, rekl jsem si ze dam zatezkavaci zkousku v mycce a ejhle - neobstál jsem, tak jsem se zavřel v autě a pustil na nej vodu a teče mi tam už pouze jedním místem (viz foto) zkoušel jsem zjistit jak se k tomu dostanu ale nenapadlo mě vůbec nic kde se tam ta voda bere. každopádně už to nejde zepředu ale jekoby z mezery A sloupku, blatníku a předních pravých dveří. Filtr už nepustí ani kapku, objel sem celou tu gumicku silikonem, zandal to tam a jeste jednou dokola at je to poradne... pokud byste nekdo vedel jak udelat aby tam neteklo temi otvory co jsou na fotce tak vas zvu na pivo!!!!
Tak sem oddelal kousek tapece spodniho na ten svazek kabelu co mas na fotce a zvednu ti tak ten tapec a hle bazinek+nasakly koberec tak sem vysusoval a tece mi tam uplne stejne pres ty uchyty svazku kabelu tak sem je total zaplacal silikonem i do dutiny sem toho nacpal co nejvice at to drzi v tech otvorech dobre a upevnil svazek do toho nebo spis ty pacicky namocil do toho silikonu a evidentne se to utesnilo,ze tam ted neni zadny otvor.Ale myslim si,ze to hlavne muselo tec pres ten kabinovy filtr do dutin a pres ty otvory do prostoru pod tapecem a je tam krasny pruchod i za zadni sedacky to vysvetluje muj problem.Na levych dverich bylo po sundani tapecu hned viditelne,ze voda vytekala z dveri skrz plech a prah do auta.Takze sem vycistil kanalky spodni hranu plechu utesnil opet silikonem a dobre pridelal tapec tak sem zvedav no na poradny slejvak a vysledek meho snazeni,ale radeji uz budu pocitat opet s nejhorsim,ze bude mokro v aute at zase nejsem zklamany...
vé-šestka

Uživatelský avatar
lad.kaspar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 04.04.2010 20:53
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute

Příspěvek od lad.kaspar »

TDI 4MOTION píše:
shiTT píše:tak jak jsem doufal, tak filtrem uz netece, rekl jsem si ze dam zatezkavaci zkousku v mycce a ejhle - neobstál jsem, tak jsem se zavřel v autě a pustil na nej vodu a teče mi tam už pouze jedním místem (viz foto) zkoušel jsem zjistit jak se k tomu dostanu ale nenapadlo mě vůbec nic kde se tam ta voda bere. každopádně už to nejde zepředu ale jekoby z mezery A sloupku, blatníku a předních pravých dveří. Filtr už nepustí ani kapku, objel sem celou tu gumicku silikonem, zandal to tam a jeste jednou dokola at je to poradne... pokud byste nekdo vedel jak udelat aby tam neteklo temi otvory co jsou na fotce tak vas zvu na pivo!!!!
Tak sem oddelal kousek tapece spodniho na ten svazek kabelu co mas na fotce a zvednu ti tak ten tapec a hle bazinek+nasakly koberec tak sem vysusoval a tece mi tam uplne stejne pres ty uchyty svazku kabelu tak sem je total zaplacal silikonem i do dutiny sem toho nacpal co nejvice at to drzi v tech otvorech dobre a upevnil svazek do toho nebo spis ty pacicky namocil do toho silikonu a evidentne se to utesnilo,ze tam ted neni zadny otvor.Ale myslim si,ze to hlavne muselo tec pres ten kabinovy filtr do dutin a pres ty otvory do prostoru pod tapecem a je tam krasny pruchod i za zadni sedacky to vysvetluje muj problem.Na levych dverich bylo po sundani tapecu hned viditelne,ze voda vytekala z dveri skrz plech a prah do auta.Takze sem vycistil kanalky spodni hranu plechu utesnil opet silikonem a dobre pridelal tapec tak sem zvedav no na poradny slejvak a vysledek meho snazeni,ale radeji uz budu pocitat opet s nejhorsim,ze bude mokro v aute at zase nejsem zklamany...

Já sem se tak těšil 3x až na počtvrté to vyšlo držím palce ať už to neteče páč vím co to obnáší :) :) :)

Uživatelský avatar
lad.kaspar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 04.04.2010 20:53
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute

Příspěvek od lad.kaspar »

Jinak tady je ta slíbená fotka tu je to už oškrábané od toho tmelu jak se spojují ty plechy teklo :D :D
Přílohy
P040610_14.08[01].JPG

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: Mokro v aute

Příspěvek od TDI 4MOTION »

lad.kaspar píše:Jinak tady je ta slíbená fotka tu je to už oškrábané od toho tmelu jak se spojují ty plechy teklo :D :D
Jejda to je dira jak vite kam :D Na to sem vubec nekoukal jestli to tam mam tak to hned zkontroluji a zatmelim pokud bude treba nebo to udelam pro jistotu hned :wink:
vé-šestka

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

hele ta dira jak mas na ty fotce a ten tmel, to je naky divny, nebylo to auto zbořený? já to tam mám jeste krásne zadělaný z výroby! jinak ja byl v mycce a teklo mi tam nekudy, nevim odkud.¨prijel jsem domu 10 minut sem na to strikal hadici a NIC pouze z tech otvoru na kabely ale tam se drzi voda. nevim odkud se tam bere a ani jak ji dat pryc ale silikonem si myslim ze to nebude nej reseni protoze jak je nad tema dvema dirkama ta jedna velka kulata tak az se ti to naplni vodou po tu velkou diru tak tam bude prset znovu (si myslim)
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

Uživatelský avatar
lad.kaspar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 04.04.2010 20:53
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute

Příspěvek od lad.kaspar »

shiTT píše:hele ta dira jak mas na ty fotce a ten tmel, to je naky divny, nebylo to auto zbořený? já to tam mám jeste krásne zadělaný z výroby! jinak ja byl v mycce a teklo mi tam nekudy, nevim odkud.¨prijel jsem domu 10 minut sem na to strikal hadici a NIC pouze z tech otvoru na kabely ale tam se drzi voda. nevim odkud se tam bere a ani jak ji dat pryc ale silikonem si myslim ze to nebude nej reseni protoze jak je nad tema dvema dirkama ta jedna velka kulata tak az se ti to naplni vodou po tu velkou diru tak tam bude prset znovu (si myslim)
Jo jak říkám nespíš to bylo bouchlé pochybuju že by to tak měli z výroby i když to vypadalo jak z výroby :D :D další možnost to tam napatlat silikonem a zkusit no, když tak ho jen umyješ a hotovo silikonovat ty dvě díry kterýma to teče neřeší problém :D Já to dělal takhle nahoře u filtru sem si udělal hráz ze staré gumy nalel z pet fllašky za ten box a sledoval zevnitř i z venku :D :D pak tu hráz posouval pořád níž a níž než se ta voda začala ztrácet tím místem, pak už jen ten kit dole a bylo to jasný vykašli se na hadici a rvi to zrovna z petky za filtr, další pokus můžes sundat tu průchodku v blatníku a nalít to přímo do ní a uvidíš kama to vyteče, good luck :)

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

jakou pruchodku v bkatniku? ted sem tam zase nalil par litru a nic... na blatnik, na tesneni okna, dveri, za filtr nic, ale kdyz pojedu do mycky tak sem v louži...
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

Uživatelský avatar
lad.kaspar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 04.04.2010 20:53
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokro v aute

Příspěvek od lad.kaspar »

shiTT píše:jakou pruchodku v bkatniku? ted sem tam zase nalil par litru a nic... na blatnik, na tesneni okna, dveri, za filtr nic, ale kdyz pojedu do mycky tak sem v louži...
Tam jak mám tu fotku s tím oškrábaným kitem tak ta díra tam je zaslepka ne průchodka sory tak tak naval vodu a zkus no

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: Mokro v aute

Příspěvek od shiTT »

tak postup byl nasledujici...
1- proud vody, nikde NIC
2- zkoumani kudy se tam muze dostat voda, NIC
3- mycka podruhe
4- uz netece odvodnovacima kanalkama, filtrem ani tema dirkama pod kabelama
5- zacalo tyct vnitrnim tesnenim dveri (kdzy se otevrou dvere tak na kastli je tesneni) voda se tam dostala pres vrchni stranu dveri jak je primo na nich to tesneni, tak zhruba v pulce toho zkosenyho je to vlhky... tak co ted? :? :evil:
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“