mapy pro RNS 510...

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
mbartok
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 21.11.2007 00:37

Re: mapy pro RNS 510...

Příspěvek od mbartok »

Romanmob píše:Ahoj všem
Jsem rád že jsem našel toto forum, vypadá dobře. .-)
Chtěl bych se zeptat na jednu věc. Mám Columbuse a nedaří se mi do něho nacpat obě mapy jak east europe tak west europe dohromady. Vždy mi je columbus přepíše. Máte na to nějakou fintu?
Za každý nápad jsem vděčný!
Vela ludi kvoli tomuto pouziva mapy z BMW, ktore su po mensej uprave kompatibilne a obsahuju EAST aj WEST. Ale osobne si neviem predstavit ako casto potrebujes mat naraz aj EAST aj WEST mapy a ked aj ides niekam na dovolenku tak si nechaj WEST na HDD a east len v na DVD s tym ze ked ich vlozis a navi sa spyta ci ich chces ulozit tak daj len docasne pouzivanie...

Uživatelský avatar
TomTailor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: mapy pro RNS 510...

Příspěvek od TomTailor »

Ahojte jen se chci zeptat. Vy tu píšete že už je verze 7 ale já jsem na neměckých stránkách VW našel jen že s prodává v6.1 tak nevím jak to že je už 7? Jestli je ale už opravdu v7 je, tak mě opravte. A dále bych vás chtěl poprosit jak je to s tím novým FW (rád bych využíval odblok obrazu za jízdy) Tento soft nejde aktualizovat normálně v servisu ve VW? I by se mi líbilo to ovládání hlasem. Ale v těchto věcěch se zatím moc nevyznám tak mne prosím poučte jestli to lze udělat jen "na koleni" nebo i v servisu popř kdo by to uměl zařídit. Díky

mbartok
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 21.11.2007 00:37

Re: mapy pro RNS 510...

Příspěvek od mbartok »

TomTailor píše:Ahojte jen se chci zeptat. Vy tu píšete že už je verze 7 ale já jsem na neměckých stránkách VW našel jen že s prodává v6.1 tak nevím jak to že je už 7? Jestli je ale už opravdu v7 je, tak mě opravte. A dále bych vás chtěl poprosit jak je to s tím novým FW (rád bych využíval odblok obrazu za jízdy) Tento soft nejde aktualizovat normálně v servisu ve VW? I by se mi líbilo to ovládání hlasem. Ale v těchto věcěch se zatím moc nevyznám tak mne prosím poučte jestli to lze udělat jen "na koleni" nebo i v servisu popř kdo by to uměl zařídit. Díky
Pokusim sa to zhrnut - mapy v7 pre RNS 510 nie su, najnovsie su v6.1 ktore su z januara 2010 (s mapovymi podkladmi Q4 2008 bohuzial).

Co sa tyka noveho firmware, ak si len trochu zdatny s pracov na PC tak to zvladnes sam - postup aj linky na stiahnutie najdes tu http://www.my-gti.com/1769/volkswagen-r ... -2686-2688 (pozorne si precitaj vsetky poznamky aby si sa potom necudoval ze ti zmizly mapy a mp3ky z disku a podobne).

Co sa tyka hlasoveho ovladania - budes potrebovat pravdepodobne domontovat mikrofon (pokial nemas od vyroby VW montaznu sadu). Viac informacii najdes tu - http://www.my-gti.com/1234/volkswagen-r ... ce-control, popripade pokial chces vediet kade tahat kabel tak pozri tu - http://www.my-gti.com/1866/volkswagen-s ... wagen-golf. Mikrofon spolu s hotovou kabelazou a konektorom ktory zapojis priamo do navigacie doporucujem kupit tu - http://www.skodateile.cz/index.php?pg=p ... 20a%20Navi (pokial viem je to najlepsia cena). Opat plati ze pokial nemas obe ruky lave tak to zvladnes bez servisu alebo cudzej pomoci...

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: mapy pro RNS 510...

Příspěvek od tornado1 »

taky je dulezite hlasove ovladani povolit diagnostikou po prehrani FW, musim take zminit ze po upgrade FW je vetsinou potreba vymenit i gateway z duvodu vybijeni baterie.. pokud uz mas original HF, muzes pouzit stavajici mikrofon. jenom je nutne upravit zapojeni mikrofonu, propojit s navigaci...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

sternberk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 08.06.2010 06:52

Re: mapy pro RNS 510...

Příspěvek od sternberk »

Dají se získat mapy V7 na navigaci Blaupunkt RNS MFD DVD

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: mapy pro RNS 510...

Příspěvek od tornado1 »

mapy jsou..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
ondra-banov
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 281
Registrován: 01.06.2008 19:28
Kontaktovat uživatele:

Re: mapy pro RNS 510...

Příspěvek od ondra-banov »

Ahojte,
sehnal jsem si mapy V6 West a East. Když je dám do navigace, tak se to zeptá, zda to má použít ted nebo uložit na disk. Dám uložit na disk, ale bohužel se nic neděje. To samé i třeba se starší verzí map.

Další dotaz, je potřeba udělat upgrade fw? Popřípadě jak se dá zjistit aktuální verze firmware?

Díky za info.
Prodej kvalitních náhradních dílů. http://www.hamar.cz

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: mapy pro RNS 510...

Příspěvek od tornado1 »

dej uložit a uloží se to na disk... a když zmáčkneš eject tak uvidíš postup ukládání.. aktuální verzi fw zjistiš v servisním menu.. to musíš mít ale povolené diagnostikou..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
ondra-banov
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 281
Registrován: 01.06.2008 19:28
Kontaktovat uživatele:

Re: mapy pro RNS 510...

Příspěvek od ondra-banov »

tornado1 píše:dej uložit a uloží se to na disk... a když zmáčkneš eject tak uvidíš postup ukládání.. aktuální verzi fw zjistiš v servisním menu.. to musíš mít ale povolené diagnostikou..
to jsem dal, bohužel nic se neděje...tabulka se ztratí. když dám eject, dvd se vysune.
Prodej kvalitních náhradních dílů. http://www.hamar.cz

Uživatelský avatar
verich
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: mapy pro RNS 510...

Příspěvek od verich »

Kdo má zájem o poslední zatím vydanou mapu CY Europa East V6.1 pro RNS510,810 tak přes SZ :wink:
EA-číslo: 1T0 919 859 A
OZ-číslo: 1T0 051 859 N
Naposledy upravil(a) verich dne 26.07.2010 22:37, celkem upraveno 1 x.
...VW is the BEST!...

Uživatelský avatar
maxipes6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 247
Registrován: 10.05.2009 07:54
Bydliště: Sobotište

Re: mapy pro RNS 510...

Příspěvek od maxipes6 »

Prosím Vás, hladám tieto mapy:
1. Najnovsie mapy East Europa.
2. Najnovsie mapy West Europa.
3. Najnovsie mapy BMW upravene pre RNS 510 , v ktorych je spojená West a East Europa.
Dakujem za odpovede.
Aktuálne - VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI 176kW/240k CUAA 4Motion DSG DQ500 11/2016 (MR2017)
Predaný - VW Tiguan Sport&Style 2.0 TDI 103kW/140k CR DPF CBAB 4MOTION Tiptronic 4/2009

paricek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 07.08.2008 00:56

Re: mapy pro RNS 510...

Příspěvek od paricek »

gpsunderground.com

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1449
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: mapy pro RNS 510...

Příspěvek od dream7000 »

nemá pls niekto odkaz na najnovsiu mapu v 6.1 east...diky

Uživatelský avatar
verich
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: mapy pro RNS 510...

Příspěvek od verich »

Na internetu zatím není. kdo ji chce, tak přes SZ.
...VW is the BEST!...

MirekCC
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 11.04.2010 10:36

Re: mapy pro RNS 510...

Příspěvek od MirekCC »

Pánové mám dotaz , možná už to někdo popisoval,, ale poradí mi někdo aby to fakt fungovalo přesně popis jak odblokovat navigaci RNS 510 mám na nedávno koupenym passatu CC aby šlo video při jízdě , nebo poradit kdo to dělá, kde a za kolik a aby nebyl potom problém ze zárukou ,nechci nějaký amatery, který to budou zkoušet, máte někdo nějakou zkušenost moc moc díky za pomoc

Odpovědět

Zpět na „Navigace“