MOTOR VSTŘIKY - 2.0 TDI

Moderátoři: Chozin, alesino

tibik1810
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 22.10.2009 19:44

MOTOR VSTŘIKY - 2.0 TDI

Příspěvek od tibik1810 »

ma niekto skusenosti so vstrekmi auto trocho cuka a v servise mi povedali ze to mozu byt vstreky mam najazdene 230000km a ako sa mam rozhodnut nove vstrekx alebo repas diki za radu

Uživatelský avatar
arapah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: vstreky touran 2.00 l tdi

Příspěvek od arapah »

nový vstřiky ......1ks cirka 14.tisíc korun,repas 1ks 6-7.tisíc...... :(

Uživatelský avatar
pan tovarnik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 17.11.2009 20:59
Bydliště: Kerkonoše

Re: vstreky touran 2.00 l tdi

Příspěvek od pan tovarnik »

arapah píše:nový vstřiky ......1ks cirka 14.tisíc korun,repas 1ks 6-7.tisíc...... :(
to snad není tolik myslím že do 10 tis ne? za novej
Občas zazlobí ... ale jinak super autíčko jak říká můj mladší synek, Tujánek. :-)

Uživatelský avatar
arapah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: vstreky touran 2.00 l tdi

Příspěvek od arapah »

je to tak,nedávno jsem je měl objednat a majitel si to rozmyslel...bylo to na 1.9Tdi -ale to je stejný,nakonec dotahl kamarád z německa za 10.tis. všechny
k tomu mu přibylo kontrola hlavy +vstřiků ...6200,- :wink:

Uživatelský avatar
pan tovarnik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 17.11.2009 20:59
Bydliště: Kerkonoše

Re: vstreky touran 2.00 l tdi

Příspěvek od pan tovarnik »

arapah píše:je to tak,nedávno jsem je měl objednat a majitel si to rozmyslel...bylo to na 1.9Tdi -ale to je stejný,nakonec dotahl kamarád z německa za 10.tis. všechny
k tomu mu přibylo kontrola hlavy +vstřiků ...6200,- :wink:
to je prasečina hovada už nevědí jak z lidí dostat prachy kdyby alespon vydržely půl milionu. :twisted:
Občas zazlobí ... ale jinak super autíčko jak říká můj mladší synek, Tujánek. :-)

Uživatelský avatar
Tauič
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 19.09.2008 20:28
Bydliště:

Re: vstreky touran 2.00 l tdi

Příspěvek od Tauič »

vstřik na 2,0tdi 100kw stojí u vw 17 500 kč. Asi před měsícem jsem to řešil. Repasovaný jsem našel za 10 000 kč, ale nehledal jsem na netu, takže tam se můžu lišit...
Škoda Superb 3 combi 2,0 TDI L&K 2017, 140kw
VW Golf VI 1,2 TSI 2012, 63kw
VW Golf I cabrio 1,8i1991, 72kw

Uživatelský avatar
Tauič
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 19.09.2008 20:28
Bydliště:

Re: vstreky touran 2.00 l tdi

Příspěvek od Tauič »

navíc dnes jsem mluvil s člověkem, který tomu rozumí. Povídal, že když je problém se vstřikem, což se člověk dozví z diagnostiky. Tak je lepší, než měnit nový vstřiky, investovat cca +- 40euro za nějakou lištu s kabely, která vede ke každýmu vstřiku. Prý by začal u tohoto, prý často bývá problém právě v těch kabelech. Takže jsem neodborně přetlumočil to, co mi bylo dnes povězeno ke špatnému vstřiku.... :lol:
Škoda Superb 3 combi 2,0 TDI L&K 2017, 140kw
VW Golf VI 1,2 TSI 2012, 63kw
VW Golf I cabrio 1,8i1991, 72kw

Uživatelský avatar
lecram
Závodník
Závodník
Příspěvky: 615
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vstreky touran 2.00 l tdi

Příspěvek od lecram »

Tauič píše:navíc dnes jsem mluvil s člověkem, který tomu rozumí. Povídal, že když je problém se vstřikem, což se člověk dozví z diagnostiky. Tak je lepší, než měnit nový vstřiky, investovat cca +- 40euro za nějakou lištu s kabely, která vede ke každýmu vstřiku. Prý by začal u tohoto, prý často bývá problém právě v těch kabelech. Takže jsem neodborně přetlumočil to, co mi bylo dnes povězeno ke špatnému vstřiku.... :lol:
Dávam Ti absolutne za pravdu, ale pripadá mi to ako keby Ti stačilo pri zjazdených pneu vymeniť ventilky a vsetko by bolo Ok,myslím tým to konstatovanie že to nebudu vstrekovace, ale asi staci vymenit kablik,áno aj káblik to robí a treba pri vymene vstrekov vymenit aj ten

Uživatelský avatar
arapah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: vstreky touran 2.00 l tdi

Příspěvek od arapah »

Tak u nás to jde levněji....ale to je jedno, stějně je to darda.... a na BMW to mám ještě dražší 8O
for-Tauič...to je hezký , že začneš u nějaký lišty,ale když ti příde protokol ,že všechny vstřiky jsou v p....li...tak tě asi
kabel moc nezachrání :?

Uživatelský avatar
Jirka_S
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: vstreky touran 2.00 l tdi

Příspěvek od Jirka_S »

lecram píše:
Tauič píše:navíc dnes jsem mluvil s člověkem, který tomu rozumí. Povídal, že když je problém se vstřikem, což se člověk dozví z diagnostiky. Tak je lepší, než měnit nový vstřiky, investovat cca +- 40euro za nějakou lištu s kabely, která vede ke každýmu vstřiku. Prý by začal u tohoto, prý často bývá problém právě v těch kabelech. Takže jsem neodborně přetlumočil to, co mi bylo dnes povězeno ke špatnému vstřiku.... :lol:
Dávam Ti absolutne za pravdu, ale pripadá mi to ako keby Ti stačilo pri zjazdených pneu vymeniť ventilky a vsetko by bolo Ok,myslím tým to konstatovanie že to nebudu vstrekovace, ale asi staci vymenit kablik,áno aj káblik to robí a treba pri vymene vstrekov vymenit aj ten
Tauič tím chtěl říci, že často bývá chyba v kabelech a nikoliv ve vstřiku. Když jsem měl z diagnostiky chybu vstřiku, také můj mechanik začal výměnou kabelů, protože měl zkušenost, že 7 z 10 těchto závad je poškozená lišta kabelu, která vede v olejové lázni a otřesy se poškodí.

Uživatelský avatar
Tauič
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 19.09.2008 20:28
Bydliště:

Re: vstreky touran 2.00 l tdi

Příspěvek od Tauič »

ano myslel jsem to tak jak psal Jirka_S. Člověk, který mi to opravuje mi to tak nějak vysvětloval. Diagnostika napíše špatný vstřik, ale už neurčí co konkrétně je špatného na tom vstřiku. Vstřik může být dobrý, ale chyba může být v tom kabelu ( ve kterém, jak psal Jirka je olej)
Škoda Superb 3 combi 2,0 TDI L&K 2017, 140kw
VW Golf VI 1,2 TSI 2012, 63kw
VW Golf I cabrio 1,8i1991, 72kw

Uživatelský avatar
arapah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: vstreky touran 2.00 l tdi

Příspěvek od arapah »

kluci já měl na mysli vyndané vstřiky a poslané na zkoušku.Jinak samozřejmě máte pravdu-se nepřu :D

tibik1810
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 22.10.2009 19:44

Re: vstreky touran 2.00 l tdi

Příspěvek od tibik1810 »

presne tak vstreky boli na teste a ani jeden nema taku hodnotu aku ma mat pri nizkych otackach mali nizku hodnotu a pri vysokych zas vysoku hodnotu ten co to testoval doporucil vymenit spicky vstrekov tak ako dalej?

Uživatelský avatar
ronej
Řidič
Řidič
Příspěvky: 153
Registrován: 12.11.2008 20:52
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: vstreky touran 2.00 l tdi

Příspěvek od ronej »

Kup si vstřiky zde: http://www.cc-autodily.cz/tryska-vstrik ... del=TOURAN" onclick="window.open(this.href);return false;
myslím, že jak koupíš sadu, tak výjde kolem 12 000,- , já tam kupuju vše a nikdy jsem nemněl problém.

Uživatelský avatar
Dukes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOR VSTŘIKY - 2.0 TDI

Příspěvek od Dukes »

No on bude problém možné úplně jinde. Nemusí být v háji celé vstřiky, ale pouze vstřikovací trysky!
Shodné nebo podobné problémy řešíme každou chvíli. V 90% se výmění trysky včetně těsnění, udělá se základní nastavení a je hotovo. Celá operace vyjde na cca 13.000,- Kč.

Odpovědět

Zpět na „Motor“