Kod na autoradio

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
tommyso
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 21.04.2010 13:05

Kod na autoradio

Příspěvek od tommyso »

Zdravím. Budu dávat do passatu jiné autoradio s navigaci. Když vyndám to staré originalní (je tam taky navigace) budu potřebovat nějaký kod, když ho budu pak dávat do jiného auta? Diky

Ghost
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 14.06.2010 22:02

Re: Kod na autoradio

Příspěvek od Ghost »

tommyso píše:Zdravím. Budu dávat do passatu jiné autoradio s navigaci. Když vyndám to staré originalní (je tam taky navigace) budu potřebovat nějaký kod, když ho budu pak dávat do jiného auta? Diky
Jaké tam je? VW Betta (Blaupunkt)? Je na něm napsáno Code safe nebo něco podobného, má kartu, bliká dioda "code". Napiš více info. Typ rádia, výr. číslo apod.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kod na autoradio

Příspěvek od Paskal »

Jasně že budeš muset znát Kod ze staré Navi - když ji budeš chtět dát do jinačího auta.

Uživatelský avatar
Torrman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 22.06.2011 19:43
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Kod na autoradio

Příspěvek od Torrman »

Zdravím, mám prosbu, dokázal by mi někdo zjistit safe code na my gammě? je tam napsáno BLAUPUNKT - WERKE GMBH, číslo je VWZ1Z3A6576090. Předem diky moc
IV 1.9 TDi PD 110 kW

Uživatelský avatar
pedrosa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 06.09.2008 14:21
Bydliště: Brno

Re: Kod na autoradio

Příspěvek od pedrosa »

Kdysi jsem to potřeboval zjistit a jel jsem k prodejci(dovozci) a tam mi kod za pár kaček zjistili podle vin
passat variant B3 1.8 RP 1990,ford sierra sedan 2.0 dohc 1992

Uživatelský avatar
Torrman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 22.06.2011 19:43
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Kod na autoradio

Příspěvek od Torrman »

no ja si ho chci dat do fanouša protože mě zbylo z golfa, tak penez se me to toho už moc nechce davat...jsem prave videl že borci psali čisla radii a nekdo jim pak byl schopen zjistit kod... ovšem nevím jestli se v dneštní době ješte najde takova dobrá duše...
IV 1.9 TDi PD 110 kW

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“