těsnení hlavy valce 1.4 16V 55kw

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
juras84
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 06.04.2008 20:19

těsnení hlavy valce 1.4 16V 55kw

Příspěvek od juras84 »

zdravím,mel bych takovy dotaz.nevíte nekdo jestli se dá na golfu IV 1.4 16V nasadit tesnení pod hlavu nejak jinac nez má?že by byl ucpaný kanálek mazání???predem moc díky za odpoved

Uživatelský avatar
PetrGTD
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 31.07.2008 22:47
Bydliště: Kostelec na Hané

Re: těsnení hlavy valce 1.4 16V 55kw

Příspěvek od PetrGTD »

Jinak se nasadit nedá, to by ten člověk musel být úplnej vůl. A co to dělá? :roll:

juras84
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 06.04.2008 20:19

Re: těsnení hlavy valce 1.4 16V 55kw

Příspěvek od juras84 »

PetrGTD píše:Jinak se nasadit nedá, to by ten člověk musel být úplnej vůl. A co to dělá? :roll:
no prave ze po nastartovaní se stale ozyva klepaní.a kontrolka stop.po dalsim nastartovaní uz zase ne.navíc po zmacknuti spojky se ozyvaly nejake zvuky.pak opet zase nic.tak nevim.vzdy sem to jen nechal bezet chvilku aby se to nepridrelo treba.uz sem mel totiz to stestí zapomnel namazat vacku pred slozenim a pridrela se.nastesti se to zastavilo hned a pri volnobehu takze sla rozhybat.

juras84
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 06.04.2008 20:19

Re: těsnení hlavy valce 1.4 16V 55kw

Příspěvek od juras84 »

juras84 píše:
PetrGTD píše:Jinak se nasadit nedá, to by ten člověk musel být úplnej vůl. A co to dělá? :roll:
no prave ze po nastartovaní se stale ozyva klepaní.a kontrolka stop.po dalsim nastartovaní uz zase ne.navíc po zmacknuti spojky se ozyvaly nejake zvuky.pak opet zase nic.tak nevim.vzdy sem to jen nechal bezet chvilku aby se to nepridrelo treba.uz sem mel totiz to stestí zapomnel namazat vacku pred slozenim a pridrela se.nastesti se to zastavilo hned a pri volnobehu takze sla rozhybat.
jinac s tim otocenim sem to prave zkousel a pasovalo to jen jednou,ale v praci mi jeden mechanik ptal jestli sem dal spravne tesnení jestli nemam ucpany mazaci kanal.tak se ve me objevila takova nejistota trochu.

Uživatelský avatar
Zezi
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6227
Registrován: 03.10.2009 15:21
Bydliště: U manželky v baráku

Re: těsnení hlavy valce 1.4 16V 55kw

Příspěvek od Zezi »

juras84 píše:
PetrGTD píše:Jinak se nasadit nedá, to by ten člověk musel být úplnej vůl. A co to dělá? :roll:
no prave ze po nastartovaní se stale ozyva klepaní.a kontrolka stop.po dalsim nastartovaní uz zase ne.navíc po zmacknuti spojky se ozyvaly nejake zvuky.pak opet zase nic.tak nevim.vzdy sem to jen nechal bezet chvilku aby se to nepridrelo treba.uz sem mel totiz to stestí zapomnel namazat vacku pred slozenim a pridrela se.nastesti se to zastavilo hned a pri volnobehu takze sla rozhybat.
mě neříkej,že po výměně těsnění pod hlavou se přidřela vačka???to sliším prvně a nějakých pár hlav už jsem dělal 8O 8O
metal my life-Zezi Obrázek




Moje DOKA - TADY

juras84
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 06.04.2008 20:19

Re: těsnení hlavy valce 1.4 16V 55kw

Příspěvek od juras84 »

Zezi píše:
juras84 píše: no prave ze po nastartovaní se stale ozyva klepaní.a kontrolka stop.po dalsim nastartovaní uz zase ne.navíc po zmacknuti spojky se ozyvaly nejake zvuky.pak opet zase nic.tak nevim.vzdy sem to jen nechal bezet chvilku aby se to nepridrelo treba.uz sem mel totiz to stestí zapomnel namazat vacku pred slozenim a pridrela se.nastesti se to zastavilo hned a pri volnobehu takze sla rozhybat.
mě neříkej,že po výměně těsnění pod hlavou se přidřela vačka???to sliším prvně a nějakých pár hlav už jsem dělal 8O 8O
vacka se přidřela asi nejspís tim ze jsem ji zapomnel namazat.po rozhybaní sem ji namazal a jede ale hrklo ve me kdyz se objevila kontrolka stop.navíc v knizce uvadí ze by tam melo byt 3.2 litru oleje.kdyz jsem tam nalil 3.5 tak po kazdem startu tam bylo mín,mel sem dole i vanu.

Uživatelský avatar
Zezi
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6227
Registrován: 03.10.2009 15:21
Bydliště: U manželky v baráku

Re: těsnení hlavy valce 1.4 16V 55kw

Příspěvek od Zezi »

juras84 píše:
Zezi píše: mě neříkej,že po výměně těsnění pod hlavou se přidřela vačka???to sliším prvně a nějakých pár hlav už jsem dělal 8O 8O
vacka se přidřela asi nejspís tim ze jsem ji zapomnel namazat.po rozhybaní sem ji namazal a jede ale hrklo ve me kdyz se objevila kontrolka stop.navíc v knizce uvadí ze by tam melo byt 3.2 litru oleje.kdyz jsem tam nalil 3.5 tak po kazdem startu tam bylo mín,mel sem dole i vanu.
to je zajímavý,tlačí Ti vůbec čerpadlo olej???protoč to bez ventilovýho víka starterem,tak aby to nenastartovalo(odpoj svíčky) a uvidíš,jestli to vůbec maže
metal my life-Zezi Obrázek




Moje DOKA - TADY

Uživatelský avatar
Zezi
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6227
Registrován: 03.10.2009 15:21
Bydliště: U manželky v baráku

Re: těsnení hlavy valce 1.4 16V 55kw

Příspěvek od Zezi »

nemohl jsi ve vaně něco zapomenout???kus hadry,nebo tak??něco co by ucpalo sací koš??jinak není důvod,aby to nemazalo..... a nebo dělalo nějaký pazvuky
metal my life-Zezi Obrázek




Moje DOKA - TADY

juras84
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 06.04.2008 20:19

Re: těsnení hlavy valce 1.4 16V 55kw

Příspěvek od juras84 »

tak dneska jsem dolil vodu a nastartoval.nechal jsem to bezet az do provozní teploty a pak uz nic.uz jsem to byl i projet a zatim nastesti se nic nepridrelo takze tipuju ze to asi maze. :D jinac menil sem i hydra tak nevite nekdo po jake dobe si to sedne vsecko??

Uživatelský avatar
Zezi
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6227
Registrován: 03.10.2009 15:21
Bydliště: U manželky v baráku

Re: těsnení hlavy valce 1.4 16V 55kw

Příspěvek od Zezi »

juras84 píše:tak dneska jsem dolil vodu a nastartoval.nechal jsem to bezet az do provozní teploty a pak uz nic.uz jsem to byl i projet a zatim nastesti se nic nepridrelo takze tipuju ze to asi maze. :D jinac menil sem i hydra tak nevite nekdo po jake dobe si to sedne vsecko??
no vidíš,to bývá normální takovej drsnej zvuk,když děláš takovej zásah
metal my life-Zezi Obrázek




Moje DOKA - TADY

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“