Kontrolka mazání???

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
bodja
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 15.12.2009 16:40

Kontrolka mazání???

Příspěvek od bodja »

Zdravím,koupil jsem si b 5,5 1,9tdi.Po čase sem zjistil,že mi nikde nesvítí při zaplým zapalování kontrolka na tlak oleje.Ani nevím,jestli je ta kontrolka někde v budíkách,nebo má být znázorněná někde na maxidotu,Měl jsem to připojený na pc,ale žádnou chybu mi to nenašlo,ten dotyčnej,co to připojoval mi řekl,že ani on sám neví kde jí hledat(tu kontrolku,nebo symbol).Poradí někdo?A nemá někdo nějakej popis nebo něco jako návod k tomu maxidotu?Nikdy sem to neměl a ted je to pro mě docela novinka,tak bych se stím rád seznámil.....díky za rady..
Passat 3C Highline 2.0 TDI 08´

Tuningsport
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague

Re: Kontrolka mazání???

Příspěvek od Tuningsport »

taky jsem to řešil. maxidoty ji neukazujou , jinak je grafická na maxidotu. videl jsem ji 1x v životě svítit :) rozviti se kdyz olejové čarpadlo nenasaje olej za behu nebo tak nejak... každopádně je to v pořádku ;)

koudak10
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 14.02.2012 09:38

Re: Kontrolka mazání???

Příspěvek od koudak10 »

Čus, můžete mi někdo poradit jestli to tak má být nebo je něco špatně? když dám klíček do zapalování a otočím tak se rožnou kontrolky a hned zhasnou ale s nimi zhasne také hned kontrolka mazání, ale ta by měla svítit pořád jako baterka a pak ještě chvíli po startu ale zhasne mi hned, tak nevím co s tím. Díky za rady

Uživatelský avatar
Hans76
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 28.08.2008 22:29
Bydliště: jih Moravy

Re: Kontrolka mazání???

Příspěvek od Hans76 »

koudak10:
to je normální, že zhasne. Kdyby byl problém, rozsvítí se a možná bude i gong :mrgreen:
Octavia III Kombi L&K 2019, 2.0 CR TDI 135kW 4x4 7q automat
Fireblade CBR900RR
VTR 1000 SP2
---------
VCDS + HEX-CAN V2
---------

Uživatelský avatar
zebroo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 14.10.2007 14:59

Re: Kontrolka mazání???

Příspěvek od zebroo »

takle vypadá :good:
Přílohy
max.jpg
VW Passat B5 TDI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“