zamok zadnych dveri

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
sojkap
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: slovensko

zamok zadnych dveri

Příspěvek od sojkap »

ked zamknem auto centralom v kluci nezavre mi zakok zadne lave dvere az na druhy krat. pritom som zamok kupil cisto novy a vymenil.A ked otvorim zadne dvere tak svetielko sa riadne rozsvieti tak teda neviem poradte kde moze byt este chyba
Naposledy upravil(a) sojkap dne 14.07.2010 14:10, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: zamok zadnych dveri

Příspěvek od Goauld »

Chyba může být v kabeláži co prochází z dveří do sloupku, zřejmě tam máš přelámany kabely.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
sojkap
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: slovensko

Re: zamok zadnych dveri

Příspěvek od sojkap »

sojkap píše:ked zamknem auto centralom v kluci nezavre mi zakok zadne lave dvere az na druhy krat. pritom som zamok kupil cisto novy a vymenil.A ked otvorim zadne dvere tak svetielko sa riadne rozsvieti tak teda neviem poradte kde moze byt este chyba
a ked je zima alebo vlhko tak vsetko je OK.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: zamok zadnych dveri

Příspěvek od Goauld »

Jo, to na to klidně může mít vliv, za určitých podmínek se třeba může víc smrštit bužírka na drátech a zlomenej drát se pak spojí a všechno vypadá, že funguje. Bohužel v tomhle případě ti asi nezbyde nic jinyho, než všechno pečlivě projít zjistit kde je chyba a změřit vedení jestli je někde přelomeny nebo ne. Žádná jednoduchá rada, jako "tohle vyměň a pude to" na to není.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
sojkap
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: slovensko

Re: zamok zadnych dveri

Příspěvek od sojkap »

Goauld píše:Jo, to na to klidně může mít vliv, za určitých podmínek se třeba může víc smrštit bužírka na drátech a zlomenej drát se pak spojí a všechno vypadá, že funguje. Bohužel v tomhle případě ti asi nezbyde nic jinyho, než všechno pečlivě projít zjistit kde je chyba a změřit vedení jestli je někde přelomeny nebo ne. Žádná jednoduchá rada, jako "tohle vyměň a pude to" na to není.
asi mi naozaj nic ine neostava

Uživatelský avatar
sojkap
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: slovensko

Re: zamok zadnych dveri

Příspěvek od sojkap »

sojkap píše:
Goauld píše:Jo, to na to klidně může mít vliv, za určitých podmínek se třeba může víc smrštit bužírka na drátech a zlomenej drát se pak spojí a všechno vypadá, že funguje. Bohužel v tomhle případě ti asi nezbyde nic jinyho, než všechno pečlivě projít zjistit kde je chyba a změřit vedení jestli je někde přelomeny nebo ne. Žádná jednoduchá rada, jako "tohle vyměň a pude to" na to není.
asi mi naozaj nic ine neostava
ale na druhy krat treti to zamkne. aj vtedy mozu byt vadne kable

casillas1995
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.11.2014 23:32

Re: zamok zadnych dveri

Příspěvek od casillas1995 »

Klubaci prosím o radu, čo mi chyba na priloženom obrázku nad ten biely plast? Pri rozoberaní som si nevšimol, že by mi niečo vypadlo.
Přílohy
11040112_422914477875910_872996161_n.jpg

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zamok zadnych dveri

Příspěvek od majrek001 »

tam je ten protikus kterým otáčí vložka, pokud je to zadní zámek nebo spolujezdcův bez vložky tak tam nic není
Přílohy
DoorLocks6.jpg
DoorLocks6.jpg (42.35 KiB) Zobrazeno 678 x
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“