Jak zjistit verzi map v VW RNS 510 ?

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
Borivas
Člen klubu
Příspěvky: 95
Registrován: 05.06.2009 18:27
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Jak zjistit verzi map v VW RNS 510 ?

Příspěvek od Borivas »

Ahoj chlapi, nevíte někdo jak zjistit verzi mapy v navigaci RNS 510 ? v servise VW mi nahráli po istalaci nové navigace, kterou mi mimo jiné ukradli mapy na HDD a já nevím jakou verzi tam mám. Dík moc
Přílohy
IMG_0053.jpg
__________________________________________
VW Sharan 1.9TDI 85kW Tipronic 2007
PASSAT 3C 2.0TDI 103kW DSG 2006 V.
------- Má VW historie < mrkni na to -------

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zjistit verzi map v VW RNS 510 ?

Příspěvek od lukasko144 »

Dlhsie podrz tlacidlo SETUP. Najprv Ta to prepne do klasickeho menu - stale drz, potom do FM a AM menu - stale drz a potom do hidden menu, kde uz mas volby ako hdd, navi a pod. Tu sa to docitas..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
Borivas
Člen klubu
Příspěvky: 95
Registrován: 05.06.2009 18:27
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zjistit verzi map v VW RNS 510 ?

Příspěvek od Borivas »

Tak postup dělám tak jak si napsal až po to FM a AM menu stále držím a nic se neděje. Do dalšího menu mě to už nepřepne, Co s tím? nevíte někdo?
__________________________________________
VW Sharan 1.9TDI 85kW Tipronic 2007
PASSAT 3C 2.0TDI 103kW DSG 2006 V.
------- Má VW historie < mrkni na to -------

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zjistit verzi map v VW RNS 510 ?

Příspěvek od lukasko144 »

Vychadzal som z toho, ze kedze mam novu navi, tak si v nej mal novsi FW, pri ktorom je jedno, kedy podrzis to tlac. SETUP. Skus to potom takto: odomkni auto po tom, co si ho mal min. pol hodku zamknute, zapni radio a hned stlac SETUP, tym hned myslim uplnezehned po zapnuti a drz stlacene, kym ta to prepne to moze trvat aj dve tri min. Pokial ti to ani tak nepojde, tak pristup do hidden menu treba povolit cez VAG. s tymto povolenim pristupu si ale nie som isty, lenze nie si prvy komu to nejde a niekto to na fore aj spominal, takze mozno bude na tom nieco pravdy..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
Borivas
Člen klubu
Příspěvky: 95
Registrován: 05.06.2009 18:27
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zjistit verzi map v VW RNS 510 ?

Příspěvek od Borivas »

Tak ted jsem tou zkoušel, ale postup nefunguje. Dostanu se jen do SERVICE RADIO MENU. Asi to bude chtít přes VAG. Jinak nevím.
__________________________________________
VW Sharan 1.9TDI 85kW Tipronic 2007
PASSAT 3C 2.0TDI 103kW DSG 2006 V.
------- Má VW historie < mrkni na to -------

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zjistit verzi map v VW RNS 510 ?

Příspěvek od tornado1 »

ano, povolit v přiizpůsobení servisní menu..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Borivas
Člen klubu
Příspěvky: 95
Registrován: 05.06.2009 18:27
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zjistit verzi map v VW RNS 510 ?

Příspěvek od Borivas »

už to nepotřebuji. Vykradli mi auto znova. Navi už tam nebudu dávat. Prodám ji a už nikdy nic takového nechci mít v autě. V tomdle státě nesmíš mít nic.
__________________________________________
VW Sharan 1.9TDI 85kW Tipronic 2007
PASSAT 3C 2.0TDI 103kW DSG 2006 V.
------- Má VW historie < mrkni na to -------

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Jak zjistit verzi map v VW RNS 510 ?

Příspěvek od pásovec »

Tak tam dej MFD.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Borivas
Člen klubu
Příspěvky: 95
Registrován: 05.06.2009 18:27
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zjistit verzi map v VW RNS 510 ?

Příspěvek od Borivas »

Taky jsem už to udělal. Stojí sice za h.... ale snad mi to už nevykradou a pokud jo, dám si tu práci dám tam RNS 510 a počkám si na něho i kdyby to mělo být každý den. Jak ho chytím, tak mu telesk. obuškem zlomím obě ruce v zápěstí aby měl trvalé následky a už si neutřel sám ani zadek. Doufám, že se mnou souhlasíte.
__________________________________________
VW Sharan 1.9TDI 85kW Tipronic 2007
PASSAT 3C 2.0TDI 103kW DSG 2006 V.
------- Má VW historie < mrkni na to -------

peacemaker
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 05.11.2009 22:29
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Jak zjistit verzi map v VW RNS 510 ?

Příspěvek od peacemaker »

Borivas píše:Taky jsem už to udělal. Stojí sice za h.... ale snad mi to už nevykradou a pokud jo, dám si tu práci dám tam RNS 510 a počkám si na něho i kdyby to mělo být každý den. Jak ho chytím, tak mu telesk. obuškem zlomím obě ruce v zápěstí aby měl trvalé následky a už si neutřel sám ani zadek. Doufám, že se mnou souhlasíte.
To nasere kdyby ty šmejdy střílely tak by si na to brzo vysraly neba sekat pazoury
Passat 3c Variant 1,9TDI Comfortline

Uživatelský avatar
deRek
Člen klubu
Příspěvky: 806
Registrován: 06.02.2008 21:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zjistit verzi map v VW RNS 510 ?

Příspěvek od deRek »

Borivas píše:Taky jsem už to udělal. Stojí sice za h.... ale snad mi to už nevykradou a pokud jo, dám si tu práci dám tam RNS 510 a počkám si na něho i kdyby to mělo být každý den. Jak ho chytím, tak mu telesk. obuškem zlomím obě ruce v zápěstí aby měl trvalé následky a už si neutřel sám ani zadek. Doufám, že se mnou souhlasíte.
určitě !!!
to minimálně zlomit ruce v zápěstí...
možná mu eště žhavym železem něco vysmahnout na čelo, aby si vobrandovanej pamatoval že se do cizejch aut neleze
VW Golf VII GTI APR Stage 1 - 300+hp 95oct - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=288469" onclick="window.open(this.href);return false;

jamor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 06.08.2010 01:02

Re: Jak zjistit verzi map v VW RNS 510 ?

Příspěvek od jamor »

Když to tak čtu musím se přidat....
před měsícem jsem měl taky nezvanou návštěvu v autě. Klasika, vykoplé sklo i přes to, že na ní byla bezp. fólie a ukradení RNS 510. Můj doběhový čas k autu byl 1min 30s (podle výpisu událostí ze zabezpečovačky) a už u auta nikdo nebyl. Jen kus opodál šel v ulici podivný týpek (čepice, batoh, kapuca na hlavě v 30 C vedru…) Vystartovali jsme po něm protože nikdo jiný to nemohl být, nikdo jiný tam ani nebyl. Bohužel po jeho prohledání jsme u něj už nic nenašli. Když přijela PČR, jen ho mohla zkontrolovat a pustit. Ve finále ještě málem obvinil nás s kolegou, že jsme ho nadali. Pak ve finále z policajtů vylezlo, že se u nikoho většinou nic nenajde že, to někam schovají, nebo pohodí a pak se pro to vrátí, když je čistý vzduch. Tak se nemusí bát krást ani v pravé poledne. A ještě jedna perlička na závěr. Policajti mi ve finále řekli, že je pro mě dobře, že se u něj vlastně nic nenašlo, protože bych škodu vymáhat po něm a pojišťovna by byla z obliga… Takže vlastně poškozenej by měl mít strach, aby se náhodou pachatel nenašel. Takže lámání rukou je myslím v těchto případech zcela na místě….

manesik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 370
Registrován: 01.05.2010 15:26
Bydliště: Praha

Re: Jak zjistit verzi map v VW RNS 510 ?

Příspěvek od manesik »

má tedy cenu mít na autě ty bezpečnostní folie?
uvažuju o tom ,že je tam nechám dát+trošku zatmavit.
Sice nemám RNS ale RCD...bude to taky lákat, vypadá stejně.
jamor píše:Když to tak čtu musím se přidat....
před měsícem jsem měl taky nezvanou návštěvu v autě. Klasika, vykoplé sklo i přes to, že na ní byla bezp. fólie a ukradení RNS 510. Můj doběhový čas k autu byl 1min 30s (podle výpisu událostí ze zabezpečovačky) a už u auta nikdo nebyl. Jen kus opodál šel v ulici podivný týpek (čepice, batoh, kapuca na hlavě v 30 C vedru…) Vystartovali jsme po něm protože nikdo jiný to nemohl být, nikdo jiný tam ani nebyl. Bohužel po jeho prohledání jsme u něj už nic nenašli. Když přijela PČR, jen ho mohla zkontrolovat a pustit. Ve finále ještě málem obvinil nás s kolegou, že jsme ho nadali. Pak ve finále z policajtů vylezlo, že se u nikoho většinou nic nenajde že, to někam schovají, nebo pohodí a pak se pro to vrátí, když je čistý vzduch. Tak se nemusí bát krást ani v pravé poledne. A ještě jedna perlička na závěr. Policajti mi ve finále řekli, že je pro mě dobře, že se u něj vlastně nic nenašlo, protože bych škodu vymáhat po něm a pojišťovna by byla z obliga… Takže vlastně poškozenej by měl mít strach, aby se náhodou pachatel nenašel. Takže lámání rukou je myslím v těchto případech zcela na místě….

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zjistit verzi map v VW RNS 510 ?

Příspěvek od Allbacore »

nemaj strachy oni vedia velmi dobre rozlisit ci to je navi alebo nie :twisted:
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Navigace“