kat + stredni dil vyfuku

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

kat + stredni dil vyfuku

Příspěvek od kanec.h »

cau chci se zeptat bude nejaky problem kdyz vyhodim kat a stredni dil vyfuku?u dieslu se tu o katu pise dost ale u benalu nee diky!motor 2.3 v5 diky :wink:
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: kat + stredni dil vyfuku

Příspěvek od Rom@n »

No já jsem laboroval takhle u 1.6 to má sice do 2.3 V5 daleko ale je to taky benzín :-)
Nejdřív jsem vyhodil kat a auto jele nějak tak stejně a spotřeba taky nastejno potom jsem vyhodil střed a dělalo to hroznej randál jezdil jsem tak týden. Nakonec mám Sport kat, Rezonátor, Laděný výfuk a spokojenost spotřeba je stejná jako předtím a auto jede o něco lépe.
Obrázek

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: kat + stredni dil vyfuku

Příspěvek od Rom@n »

No já jsem laboroval takhle u 1.6 to má sice do 2.3 V5 daleko ale je to taky benzín :-)
Nejdřív jsem vyhodil kat a auto jele nějak tak stejně a spotřeba taky nastejno potom jsem vyhodil střed a dělalo to hroznej randál jezdil jsem tak týden. Nakonec mám Sport kat, Rezonátor, Laděný výfuk a spokojenost spotřeba je stejná jako předtím a auto jede o něco lépe.
Obrázek

Uživatelský avatar
vw-mm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 19.09.2008 13:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: kat + stredni dil vyfuku

Příspěvek od vw-mm »

Ahoj, tak ja jsem postupoval ze zadu, chtel jsem nejakej zvuk a pak vykon, mam 1.6 SR (8V) Ladak na vykonu nepridal, nejvic pridal rezornator misto stredaku, pak jsem casem nechal vyhodit kat. Bez toho katu mi pripada ze motor se taky lip vytacel. Spotreba je v pohode, nemuzu rict ze by to zralo vic, na dalky tech 6L na 100km (mimo obec) Vic zrat to nemusi jen kdyz na to dupes pak jo, protoze myslim si ze vic zrat by to nemelo, je to preci ulozeny v ridici jednotce ty parametry kolik benalu to ma hodit do valce... Co se tyce problemu jak se ptas bude jen u STK :) Jsem s mym Golfem spokojen, kocham se prirodou :)
Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“