Po nehodě problem s řízením

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mario02
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 17.06.2008 18:25
Bydliště: Třinec

Po nehodě problem s řízením

Příspěvek od Mario02 »

Pánové stala se mi nehoda typek ve felicii mi nedal přednost a palnul to do mě na předek, levou stranu, odnesl to nárazník, blatík, blinkr a světlo..o to by ani tak nešlo ale po nehodě jsem zjistil že když chcu jet rovně tak musím mít volant zhruba otočený na 10 - 11 hodině. DIval jsem se zespoda a nevypadá že by něco bylo ohnuté nebo tak. Je možná že se tak šíleně rozhodíla geometrie nebo je něco jiného pravděpodobnější? Náraz nebyl silný. Nic neklpe nic nebouchá nic nekřupe jenom jezdím po rovince s natočeným volantem...díky za rady.
IMAG0185.jpg

živočich
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1387
Registrován: 07.07.2009 22:33
Bydliště: Žďár nad Sázavou a kósek k tomu

Re: Po nehodě problem s řízením

Příspěvek od živočich »

tak jak uvádíš by to na geometrii bylo.
pokud je vina na něm,tak si nech při tom udělat i ramena,aspoň na té lavé straně. :wink:
Zdraví a sílu najdeš ve VW

Uživatelský avatar
till
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 05.05.2010 12:53
Bydliště: tož su z moravy

Re: Po nehodě problem s řízením

Příspěvek od till »

Pokud jsi dostal ránu do kola (což asi jo pokud to máš rozhozené) tak to může být i ohnutá těhlice, je to celkem bláto,měl jsem ji taky ohnutou po bouračce,ale já to měl hořší,nárazem mě to otočilo o 90 stupňů a kolo jsem měl zaražený asi 5cm v autě :evil: zajdi rozhodně na geometrii idealně na laserovou a tam ti řeknou jestli to máš křivý nebo ne.. pokud jo, tak zkus ramena a popřípadě těhlici..

Uživatelský avatar
bembas
Závodník
Závodník
Příspěvky: 641
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín

Re: Po nehodě problem s řízením

Příspěvek od bembas »

Já měl nehodu dnes ráno a těhlice zlomená,zítra jedu pro druhou a jsem zvědav,co tam bude ještě poškozené,ramena vypadají OK
Přílohy
14082010269.jpg
VW Sharan 1.9 Tdi 4motion
VW touareg 3.0Tdi 176kw

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“