Rádio ztrácí signál

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Luig
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 15.04.2010 19:21

Rádio ztrácí signál

Příspěvek od Luig »

Zdarec, mám trable s rádiem origo Beta. Ztrácí příjem signálu, zajedu za kopec nebo do lesa a rádio uplně ztratí signál. Na koaxu od antény jsem měl zesilovač (viz foto) který tam byl zřejmě kvůli neorigu rádiu ale modrý drát nebyl zapojenej, vyndal jsem ho ale i před tim to bylo stejný. Pokud to dobře chápu tak zesilovač má být připojenej pouze u neorigo rádia, origo má zesík v sobě? Kde hledat chybu, dá se nějak anténa diagnostikovat? Díky
Přílohy
DSCN2448.jpg

Uživatelský avatar
MMATES
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 332
Registrován: 29.09.2009 18:58
Bydliště: Cadca- Kysuce

Re: Rádio ztrácí signál

Příspěvek od MMATES »

presne toto mam tam aj ja a chcem na to zapojit DELTU6 a neviem ako na to...neviem kam s tym :?

Uživatelský avatar
Luig
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 15.04.2010 19:21

Re: Rádio ztrácí signál

Příspěvek od Luig »

Tvuj dotaz jsem na foru cetl. Pokud je to tak ze vw origo radia maji napajeni v sobe bys to mel jako ja zahodit a misto toho dat nejakou redukci na zapojeni anteny do radia (rozdvojka na dva kable)

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio ztrácí signál

Příspěvek od roti »

dal jsem radio Pioneer a sila signalu je vic nez hrozna. V Nemecku jsem koupil zesilovac signalu, tak se ho tam chystam integrovat. Nevi nekdo, kam mam ten modrej zapojit? Prej na spinani, ale nevim kterej to presne je a chci si usetrit praci merenim, poradi nekdo?
Diky
Přílohy
26072011282.JPG
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
DarkMaverick
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 02.06.2011 20:31
Bydliště: Jižní Čechy, Milevsko

Re: Rádio ztrácí signál

Příspěvek od DarkMaverick »

vzhledem k tomu, že ten modrej kabel jde na anténní zesík a origo rádia zesík maj, resp. napájení koaxu, hledal bych závadu u prutu a uložení antény...
VW Passat B6 2.0 FSI Highline Limo
dříve VW Passat B5 1.8T 20V 1998 Varoš, motor AEB

Uživatelský avatar
pute
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio ztrácí signál

Příspěvek od pute »

roti píše:dal jsem radio Pioneer a sila signalu je vic nez hrozna. V Nemecku jsem koupil zesilovac signalu, tak se ho tam chystam integrovat. Nevi nekdo, kam mam ten modrej zapojit? Prej na spinani, ale nevim kterej to presne je a chci si usetrit praci merenim, poradi nekdo?
Diky

Řešil jsem to taky, zatim nedořešil (v krámu kam jsem pro zesilovač jel ho neměli, tak jsem se na to vykašlal). Najdi si schéma zapojení toho ISO konektoru, z rádia je vývod na napájení antény (pro ty co se vysunujou), dává to šťávu pokud je zapnutý rádio => přesně co potřebuješ. :-)
Kia Ceed SW :-)

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“