Problem stierace

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
spaWner
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 20.02.2009 22:33

Problem stierace

Příspěvek od spaWner »

Zdravim,

mam problem so stieracmi, pohnu sa len do jednej polohy a uz sa nevratia a neviem preco.
Tiahla a podobne veci su v poriadku vsetko je premazane,motorcek som kupoval vcera druhy pretoze ten moj povodny nereagoval vobec.
Nemate niekto takuto alebo podobnu skusenost, kazda rada je mi dobra.

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Problem stierace

Příspěvek od koto99 »

máš dobre nastavené dobehy?
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Problem stierace

Příspěvek od LuboR5 »

koto99 píše:máš dobre nastavené dobehy?
jak se nastavují ?? nepřišel jsem na žádné štelování motorek si pořád hraje svou písničku .

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Problem stierace

Příspěvek od LuboR5 »

jak jsem to přehazoval tak jsem si s tím taky pěkně dlouho hrál , musíš se podívat s druhé strany na jedné straně je doraz v tom hliníku , samostatný motorek zapni na kable a zapni stěrače , pak ho vypni ty táhla musejí být potom v poloze tak 2 cm od toho dorazu hliníkového , teda aspon mi to tak funguje ale myslím že by to mohlo jít ještě lépe . když je to špatně tak bud naráží do toho dorazu a nebo na druhé straně do osky jedné nejlepší je ten kabel odcvakat at je delší a motorek i s táhlama otočit at vidíš jak se otáčí to hlavní táhlo co jsi přišrouboval k motorku.

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Problem stierace

Příspěvek od LuboR5 »

od toho dorazu to dej 1 cm nebo 2 cm a zkus to jinak at jsou tak jak na fotce ty táhla všechny
Přílohy
220620101286.jpg

spaWner
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 20.02.2009 22:33

Re: Problem stierace

Příspěvek od spaWner »

ok, skusim a napisem vam

spaWner
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 20.02.2009 22:33

Re: Problem stierace

Příspěvek od spaWner »

diky moc za radu bolo to odlomenym jednym dorazom

Odpovědět

Zpět na „Touareg“