Výfuk 4Motion

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Danny89
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 28.05.2009 00:34
Bydliště: Ostrava - Mariánské Hory

Výfuk 4Motion

Příspěvek od Danny89 »

Zdravíčko. Dříve než mě ukamenujete, že jsem měl použít hledání a google tak jsem již tyto možnosti využil ale marně. Nic jsem nenašel. Proto se na vás obracím s prosbou kolik může stát výfuk na Passat V5 4Motion a kde jej sehnat. Jedná se o B5,5. Děkuji za pomoc
Zajímavé slevy na produkty O2 : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=172173" onclick="window.open(this.href);return false;

Cudlajs
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 09.09.2009 12:13
Bydliště: Desná III

Re: Výfuk 4Motion

Příspěvek od Cudlajs »

Skus mrknout tady http://www.elitecat.cz/CarSelection.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Výfuk 4Motion

Příspěvek od majkl1 »

Někdo ho tu předevčírem nabízel v bazaru. Tak pohledej.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
fery.bee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 401
Registrován: 07.09.2008 13:42
Bydliště: Zlínsko

Re: Výfuk 4Motion

Příspěvek od fery.bee »

Taky jsem nedávno hledal, ale nikde nenašel. Zkus zajít do prodejny dílů, ať se ti mrknou do katalogů.

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Výfuk 4Motion

Příspěvek od majkl1 »

Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Danny89
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 28.05.2009 00:34
Bydliště: Ostrava - Mariánské Hory

Re: Výfuk 4Motion

Příspěvek od Danny89 »

Chlapi děkuji. s kolegou jsem již mluvil, jen čekám co řekne můj mechoš. potrubí je totiž z 2,5tdi a ja mam benzína tak jestli to pasne
Zajímavé slevy na produkty O2 : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=172173" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Filipes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 04.01.2010 12:40
Bydliště: Praha zapad

Re: Výfuk 4Motion

Příspěvek od Filipes »

ahoj uz je asi pozde vid,ale kdyby si chtel tak mam starsi,neschnilej z w8
Prodej dílů a opravy všech vozidel..728354588

To[m]aS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 31.08.2010 20:32

Re: Výfuk 4Motion

Příspěvek od To[m]aS »

Odpusste mi ze otvaram starsiu temu ale naco robit zbytocne novu...

Vyfuku na 4 motion passatoch su s coho vyrobene? Pochybujem ze su nerezove aj ked od pohladu velmi slabo hrdzaveju... aky je to material? Vrta mi to hlavou lebo vsade v nahradnych dieloch predavaju na predokolky passaty vyfuku v pohode a 4 motion nikde...

Neviete dakto?

To[m]aS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 31.08.2010 20:32

Re: Výfuk 4Motion

Příspěvek od To[m]aS »

Tak asi nic....

marcel110
Závodník
Závodník
Příspěvky: 534
Registrován: 30.05.2008 20:01

Re: Výfuk 4Motion

Příspěvek od marcel110 »

4-motion-ov je podstatne menej, zvacsa diesel (tak nekoroduju ako u benzinu). A myslim, ze je nejako hlinikovany. Inak, vyfuky su, len mechanik musi vediet, kde presne rezat, teda pokial nepotrebuje niekto komplet.
Passat 2.5 TDi AFB,Octavia 1.9 TDi AGR,Audi 100 2.3 NF,Fabia 1.4 TDi BNV

Uživatelský avatar
Deepblue
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 30.11.2010 18:00
Bydliště: U Brna

Re: Výfuk 4Motion

Příspěvek od Deepblue »

Tak se mě dnes povedl extra kousek. Zaparkoval jsem u chodníku před zmrzlou kupou sněhu. Ještě si říkám, nezapomeň pak couvnout. No a rychtyk, přijdu, nasednu, hodím blinkr a šlápnu na plyn...zemětřesení ze zdola, najel jsem na zmrzlou hromadu sněhu, která však nebyla od volantu vidět. Pěkně mě to vyhodilo nahóru a už jsem se tam houpal jak dylyna, všechny kola ve vzduchu. Tak jsem tam visel jak komár na niti, naštěstí je Passat dost těžký auto, tak se kupa poněkud lisovala, až kola dosáhla ne zem. Parkrát jsem ještě po té zmrzlé placce couval a rozjížděl, až se to chytlo a vyjel jsem. Jenže benzíňák v tu chvíli zněl jak nafťák. Vypadá to na přední díl vejfuku, možná proraženej, možná zdeformovanej, snad to nebude nic horšího, ale chrochtá to pěkně a otáčky na volnoběh kolísají. Nevěřím sám sobě, že jsem dokázal udělat takovou blbinu:(

To[m]aS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 31.08.2010 20:32

Re: Výfuk 4Motion

Příspěvek od To[m]aS »

marcel110 píše:4-motion-ov je podstatne menej, zvacsa diesel (tak nekoroduju ako u benzinu). A myslim, ze je nejako hlinikovany. Inak, vyfuky su, len mechanik musi vediet, kde presne rezat, teda pokial nepotrebuje niekto komplet.
No nejak povrchovo upraveny musi byt lebo predokolka passat ma obycajny vyfuk, ktory za 6-7 rokov zhnije uplne, kdezto co vidim aj stare 13 rocne B5 tak maju tie vyfuky ako nove maximalne kusok spinave a ze by boli menene pochybujem, pod par som sa uz zohol a ani rezane ani nic... tie vyfuky nedostat na rozdiel od predokoliek v ziadnom net obchode

Kezi0909
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 01.03.2012 22:13

Re: Výfuk 4Motion

Příspěvek od Kezi0909 »

zhanam koncovky na vyfuk z w8, alebo nieco obdobne... popripade aj s tym spojlerom a vyrezmi. Diky

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“