Udělátko na uchycení rezervy - Sharan

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
VWMartin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 24.02.2006 21:02

Udělátko na uchycení rezervy - Sharan

Příspěvek od VWMartin »

Prosím ještě dnes o dvě rady. Zjistil jsem, že ta kotva na uchycení rezervy u mého Sharana není zrovna v nejlepší kondici. Bojím se, aby náhodou rezerva neupadla za jizdy. Nemáte někdo zkušenost, jak jí opravit, nahradit či někde sehnat za přijatelnou cenu (U prodejce cena 5000,- ). A ještě mám v háji zadní roletu (asi ztržené perko a nenavijí se). Taky jak opravit či sehnat jinou.

Díky.
Martin

Uživatelský avatar
VWMartin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od VWMartin »

Že bych měl tento problém sám ?

Uživatelský avatar
matyasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRUTNOV
Kontaktovat uživatele:

Re: Udělátko na uchycení rezervy - Sharan

Příspěvek od matyasss »

VWMartin píše:Prosím ještě dnes o dvě rady. Zjistil jsem, že ta kotva na uchycení rezervy u mého Sharana není zrovna v nejlepší kondici. Bojím se, aby náhodou rezerva neupadla za jizdy. Nemáte někdo zkušenost, jak jí opravit, nahradit či někde sehnat za přijatelnou cenu (U prodejce cena 5000,- ). A ještě mám v háji zadní roletu (asi ztržené perko a nenavijí se). Taky jak opravit či sehnat jinou.

Díky.
Martin
no nedavno jsem resil neco podobneho ...ze zacatku to vypadalo ze ji budu taky menit byla hrozne zarezla a nepohybliva ale kdyz jsem ji obrousil a rozhybal tak to nebylo tak hrozny...nakonec jsem ji natrel hammeritem a dal zpet ..zatim drzi.......s roletou ti neporadim me zatim maka jak ma.....zkus vrakace nebo annonci... 8)

šharik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 04.05.2015 15:46

Re: Udělátko na uchycení rezervy - Sharan

Příspěvek od šharik »

Zdravím Vás,
asi již prošvihlé téma, ale já to právě dnes řešil, tak se podělím o své zkušenosti.
Je to už nějaký rok, co jsem zaslechl pod autem podivné cinkání. Nelenil jsem a nakoukl pod něj. Co jsem uviděl, resp. neviděl mě uvedlo poněkud do rozpaků. Nebudu to rozvádět. Rezerva byla fuč a místo kotvy jen takový orezavělý cancour.
Tak jsem ho natočil víc do takové té plechové předkožky, aby nedělal randál a objednal novou rezervu kterou jsem dočasně hodil do kufru.
Všichni asi víte jak mají shariky nákladový prostor báječně veliký, ale to zatracený kolo tam zabíralo sice malé, leč poměrně významné místo. Dnes ráno mě definitivně přestalo bavit šibovat s ním mezi autem a garáží vždy, když jsem vezl něco objemnějšího.
Odmontoval jsem naviják, odříznul zbytek staré kotvy a udělal si ji z pětky pásoviny.
Postup je detailněji nafocený v galerii. http://otevrenadilna.rajce.idnes.cz/Kotva_na_sharan/#

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“