Maximálka u 1.6 16V???

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od shaft.cz »

Benne píše:
Kcko píše:Ty voe proc ja sem se zbavil ty svoji 1.6tky kdyz to jede skoro jak TDI? Jo uz vim, na tu stovku se dostanu tak o 4s driv a taky to zere o 2-3 litry min :D

Sorry kluci ;-) musel sem.

PS. Maximalka neni dulezita kor na nasich silnicich, dulezitejsi je akcelerace, na 190 se rozjedu i s Romsterem 1.2HTP ...
to mas dobre,ked mas zrychlenie za 7s, to nedava hocijake auto. Podla mna to pojde aj lepsie ako motorka, vela ludi s chipom f tdicku si to mysli :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
will.adler
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 25.06.2010 09:34

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od will.adler »

1.6 16V 77kw , beru vetsinou 95 oktanu shell nekdy v-power, z KM do Brna na tach 195km/h pri 6000 otackach s klimou, v lete, na zimnich pneu 205/55 R16

Infernal_Vampire

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od Infernal_Vampire »

Víc než 170km/h jsem s tím svým zatím neletěl. Nejsou tu na to ani cesty a dálnice neproháním.

Uživatelský avatar
Kcko
Profík
Profík
Příspěvky: 924
Registrován: 07.09.2008 21:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od Kcko »

Benne píše:
Kcko píše:Ty voe proc ja sem se zbavil ty svoji 1.6tky kdyz to jede skoro jak TDI? Jo uz vim, na tu stovku se dostanu tak o 4s driv a taky to zere o 2-3 litry min :D

Sorry kluci ;-) musel sem.

PS. Maximalka neni dulezita kor na nasich silnicich, dulezitejsi je akcelerace, na 190 se rozjedu i s Romsterem 1.2HTP ...
to mas dobre,ked mas zrychlenie za 7s, to nedava hocijake auto. Podla mna to pojde aj lepsie ako motorka, vela ludi s chipom f tdicku si to mysli :D
Jaka je v tomhle prispevku pointa?
http://www.rjwebdesign.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (Tvorba webových prezentací, E-shopy, CMS, Portály ...)

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od Benne »

pointa je v tom,ze si napisal blbost... zrychlenie za 7s a spotreba 3-4 litre su nerealne ak jazdis ako clovek a netlacis auto :D Mal som ja TDI,viem o com hovorim. A treba si uvedomit co je subjektivny pocit zrychlenia a ake su realne cisla. Bol aj tu na klube chlapik, ktory mal TDI f chipu a tvrdil nam tu vsetkym, ze sa pretekal s motorkou,nejakou 600kou a keby chcel,ze ju so svojim passatom predbehne :lol: aby si nakoniec neskoncil tak ;)
A este podrypnem, aku pointu mal ten tvoj post v teme maximalka u 1.6 16V ? Vyvolat zbytocny flame ? :)

Uživatelský avatar
Kcko
Profík
Profík
Příspěvky: 924
Registrován: 07.09.2008 21:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od Kcko »

Benne píše:pointa je v tom,ze si napisal blbost... zrychlenie za 7s a spotreba 3-4 litre su nerealne ak jazdis ako clovek a netlacis auto :D Mal som ja TDI,viem o com hovorim. A treba si uvedomit co je subjektivny pocit zrychlenia a ake su realne cisla. Bol aj tu na klube chlapik, ktory mal TDI f chipu a tvrdil nam tu vsetkym, ze sa pretekal s motorkou,nejakou 600kou a keby chcel,ze ju so svojim passatom predbehne :lol: aby si nakoniec neskoncil tak ;)
A este podrypnem, aku pointu mal ten tvoj post v teme maximalka u 1.6 16V ? Vyvolat zbytocny flame ? :)
Můj příspěvek měl takovou pointu, že jsem měl též 1.6tku a že půlka z Vás tu plácá kraviny co se týká maximálky :-).
Prosímtě a co to plácáš o 3-4 litrech? Ja běžně jezdím mezi 6-7, když na to dupu tak si to veme i přes 8. Kde jsem psal tedy o těch 3-4 liltrech. Psal jsem, že mi to žere o 2-3 litry míň než benzín. Když se podíváš do technických parametrů 1.6 a GIV 1.9TDI tak to odpovídá (GIV v naftě 5-8, 1.6tka 8-11), samozřejmě záleží taky na tom kde člověk jezdí.

Tak se prober ty filuto :mrgreen:
A ty kecy o tom, že někdo předbíhá s TDi motorku si vetkni za klobouk, ja to nepsal a ohánět a argumentovat něčím co napsal nějaký pomatenec je trosku choromyslné, nezdá se Ti?
1.6tkám zdar :!:
http://www.rjwebdesign.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (Tvorba webových prezentací, E-shopy, CMS, Portály ...)

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od Benne »

neviem preco mi nadavas,ale budis... ja len nerozumiem naco to sem pises. Ja teraz pridem k vam a zacnem pisat,ze som mal TDI a lepsie sa mi jazdi v benzine aj ked to je len 1.6ka ? A mal som tdi chip 130 v zaklade, spotreba 5 litrov v oktavke,a neposerem sa z toho...
Ja som len reagoval na teba, a na to,ze pises,ze mas lepsie zrychlenie o 4s, co je u 1.6 cca 11s, u TDI v zaklade tych 130PS nema menej ako 9s urcite,ked 150PS BMW ma 9,1. Prvy fakt, ze si zadrel blbost az dverami plieska a preto som ta vrhol do vreca s ostatnymi, ktori si myslia,ze ked ma TDI tak ma raketu jak hovado.
Druha vec, ja jazdim s 1.6 do prace cca 35km za 6.5. Takze podla toho jazdis za 3.5-4.5. Ok, podla papierov mam 7.4, takze ty jazdis za 4.3 az 5.3. Tak to mas dobre so zrychlenim za 7s :D preber sa prosim ta,a ked nemas co napisat k teme,tak neflamuje zbytocne.

Uživatelský avatar
Kcko
Profík
Profík
Příspěvky: 924
Registrován: 07.09.2008 21:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od Kcko »

Benne píše:neviem preco mi nadavas,ale budis... ja len nerozumiem naco to sem pises. Ja teraz pridem k vam a zacnem pisat,ze som mal TDI a lepsie sa mi jazdi v benzine aj ked to je len 1.6ka ? A mal som tdi chip 130 v zaklade, spotreba 5 litrov v oktavke,a neposerem sa z toho...
Ja som len reagoval na teba, a na to,ze pises,ze mas lepsie zrychlenie o 4s, co je u 1.6 cca 11s, u TDI v zaklade tych 130PS nema menej ako 9s urcite,ked 150PS BMW ma 9,1. Prvy fakt, ze si zadrel blbost az dverami plieska a preto som ta vrhol do vreca s ostatnymi, ktori si myslia,ze ked ma TDI tak ma raketu jak hovado.
Druha vec, ja jazdim s 1.6 do prace cca 35km za 6.5. Takze podla toho jazdis za 3.5-4.5. Ok, podla papierov mam 7.4, takze ty jazdis za 4.3 az 5.3. Tak to mas dobre so zrychlenim za 7s :D preber sa prosim ta,a ked nemas co napisat k teme,tak neflamuje zbytocne.
Kde Ti nadávám? Nevidím ani jednu nadávku ...
Prosimtě když už píšes jako pes a navíc slovensky tak piš aspon s diakritikou, kdo to po Tobě má luštit.

To, že ty po slovenských dědinách jezdíš za 6,5 mě fakt zajímá ;-), zajed s autem někdy do města ...
Za další nikde nepíšu že TDI je raketa ani že GIV je bůhvíjaký sporták (už proto budu měnit GIV za BMW).

Piš věcně ... a "netrepotaj hluposti sedliak"
http://www.rjwebdesign.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (Tvorba webových prezentací, E-shopy, CMS, Portály ...)

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od Benne »

zakomplexovany chudacik ? jazdim do roboty do Bratislavy, mozno to je pre teba dedina. Neviem preco sem pleties nacisticke narazky, uz len tym mi nadavas ako keby,tak as uvedom... s diakritikou pisat nebudem,ked nevies citat,tvoj problem... pises,ze mas s tdi zrychlenie o 4s lepsiem co neni pravda. Takisto ani to s tou spotrebou neni parvda. Proste si sem prisiel,pvoedal picovinu jak hovado a ked ti to vyvratim tak mi nadavas do slovakov... si chudak

Uživatelský avatar
Kcko
Profík
Profík
Příspěvky: 924
Registrován: 07.09.2008 21:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od Kcko »

Benne píše:zakomplexovany chudacik ? jazdim do roboty do Bratislavy, mozno to je pre teba dedina. Neviem preco sem pleties nacisticke narazky, uz len tym mi nadavas ako keby,tak as uvedom... s diakritikou pisat nebudem,ked nevies citat,tvoj problem... pises,ze mas s tdi zrychlenie o 4s lepsiem co neni pravda. Takisto ani to s tou spotrebou neni parvda. Proste si sem prisiel,pvoedal picovinu jak hovado a ked ti to vyvratim tak mi nadavas do slovakov... si chudak

Víš co je to vůbec nacismus? :mrgreen: Očividně ne když jsi napsal to co jsi napsal. Tak bych raději nic o zakomplexovanym chudačiku nepsal :gey: :mrgreen:
Stále jsi mi neuvedl kde jsem Ti nadával.

Argumentace a vůbec komunikace není tvoje silná stránka.

Hádat už se s Tebou nebudu, škoda slov a času a nafty :lol:
http://www.rjwebdesign.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (Tvorba webových prezentací, E-shopy, CMS, Portály ...)

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od Benne »

neviem co je napriklad filuta,povazujem to za ponizujuce nazyvat ma takym vyrazom. Chod uz veru, zbytocne tu trepes hluposti, od zaciatku sem uplne zbytocne pises mimo temy. Ty skor nevies objektivne posudit hodnoty svojho auta,chapem, TDI je podla teba urcite masina a tlaci do sedaciek ked je upravene spravne,ale pisat o zrychleni za 7s a spotrebe o 3 litre mensej ako na 1.6 je do neba volajuca hlupost. Tak bez sa schladit a nevytahuj uz prosim nacionalne recicky o slovakoch, nebud tak prizemny a obmedzeny. Robis zo seba blbca len. A pripusti si konecne, ze tvoj post plny blbosti tu nemal jednoducho co robit. Keby si ho sem nedal, nic by sa nestalo, skor opacne, tato tema by bola o tom o com ma byt, teda o maximalke 1.6 16V a nie o tvojom TDI a o tom,ake si chces kupovat auto, ani o tom, ze som slovak a ty obmedzenec, ani o tom, ze nerozumies po slovensky. Uzi si jazdu a pozor, aby ta nahodou niekto nepredbehol !!!
PS : Co je netrepotaj ? A preco mi hovoris sedliak ? Mas na to nejaky dovod, alebo len nezvladas to,ze mam pravdu a znova urazas ?

Uživatelský avatar
Kcko
Profík
Profík
Příspěvky: 924
Registrován: 07.09.2008 21:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od Kcko »

http://cs.wikipedia.org/wiki/Nacionalismus" onclick="window.open(this.href);return false;
http://cs.wikipedia.org/wiki/Nacismus" onclick="window.open(this.href);return false;

Méně mluv, neopájej se pořád rozdíly mezi 1.6 a TDI a více studuj.
PS. Pořád nevěříš tomu, že ma TDI o 3 litry menší spotřebu? Už si někdy jel s 1.6tkou za 4L?

Můj prvotní příspěvěk bylo jisté přátelské popíchnutí, jelikož vím, že 1.6tka není žádný zázrak. Že sis to vzal osobně, za to já nemůžu. Zakomplexovaný tu budě někdo jiný :cry2:
http://www.rjwebdesign.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (Tvorba webových prezentací, E-shopy, CMS, Portály ...)

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od Benne »

co sem zase pleties to,ze som namiesto nacizmus spomenul nacionalizmus, som cely den v praci, a otravuju ma tu ludia, ospravedlnujem sa. Ale zbytocne odchadzas od temy. Tu sa nebavime o nacizme a nacionalizme.
Studovat sa mi uz nechce po tom,co mam za sebou.
Ale ani o tom nieje tato tema. Takze ty menej narazaj na slovakov ked nemas co povedat a uvedom si, ze za 7s so svojim TDI nezrychlis. A nie,nesiel som za 4l ale za 6 ano. Ty si uz siel s TDI za 3 litre ? Chces sa tu takto dohadovat cely den ?
Nepriznas si, ze si trepol uplnu hovadinu ? Ja som nezobral nic osobne,urobil som si z teba len srandu shaft.cz to evidentne pochopil, a potom si ty zacal narazat,aky mal moj prispevok pointu,vysvetlil som ti ju a ty si zacal na mna vytahovat nezmysly o slovakoch, filutach a podobne. Takze kto je tu mimo ?

Uživatelský avatar
Kcko
Profík
Profík
Příspěvky: 924
Registrován: 07.09.2008 21:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od Kcko »

Benne píše:co sem zase pleties to,ze som namiesto nacizmus spomenul nacionalizmus, som cely den v praci, a otravuju ma tu ludia, ospravedlnujem sa. Ale zbytocne odchadzas od temy. Tu sa nebavime o nacizme a nacionalizme.
Studovat sa mi uz nechce po tom,co mam za sebou.
Ale ani o tom nieje tato tema. Takze ty menej narazaj na slovakov ked nemas co povedat a uvedom si, ze za 7s so svojim TDI nezrychlis. A nie,nesiel som za 4l ale za 6 ano. Ty si uz siel s TDI za 3 litre ? Chces sa tu takto dohadovat cely den ?
Nepriznas si, ze si trepol uplnu hovadinu ? Ja som nezobral nic osobne,urobil som si z teba len srandu shaft.cz to evidentne pochopil, a potom si ty zacal narazat,aky mal moj prispevok pointu,vysvetlil som ti ju a ty si zacal na mna vytahovat nezmysly o slovakoch, filutach a podobne. Takze kto je tu mimo ?
Já stále nechápu kde píši neco o 7s? Není to nahodou nějaký tvůj osobní rozměr, že to stále opakuješ? :lol: Já napsal, že zrychlení je o 4s lepší než u 1.6tky. A to odpovídá ne, nebo 1.6tka se rozjede rychlejc nez za 12s? :D
http://www.rjwebdesign.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (Tvorba webových prezentací, E-shopy, CMS, Portály ...)

Infernal_Vampire

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od Infernal_Vampire »

Kcko píše:http://cs.wikipedia.org/wiki/Nacionalismus
http://cs.wikipedia.org/wiki/Nacismus" onclick="window.open(this.href);return false;

Méně mluv, neopájej se pořád rozdíly mezi 1.6 a TDI a více studuj.
PS. Pořád nevěříš tomu, že ma TDI o 3 litry menší spotřebu? Už si někdy jel s 1.6tkou za 4L?

Můj prvotní příspěvěk bylo jisté přátelské popíchnutí, jelikož vím, že 1.6tka není žádný zázrak. Že sis to vzal osobně, za to já nemůžu. Zakomplexovaný tu budě někdo jiný :cry2:
No jistě, okamžitá spotřeba 3,2l - 4,6l není problém držet při konstantní rychlosti. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“