Maximálka u 1.6 16V???

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kcko
Profík
Profík
Příspěvky: 924
Registrován: 07.09.2008 21:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od Kcko »

Hlupák jsi ty :-) nepsal jsem nikdy nic o 3-4 litrech. Proč by moje auto nezrychlilo pod 9s? V základu jsem měl naměřeno 9,1s.
http://www.rjwebdesign.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (Tvorba webových prezentací, E-shopy, CMS, Portály ...)

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od Michalyx »

pani nechcete uz prestat? takychto reci je tu az az aj tak sa to nikdy nevyriesi..
nafta na spotrebu benzin na zabavu...a myslim ze R32 neni jediny poriadny benzin v golfe..

Uživatelský avatar
Kcko
Profík
Profík
Příspěvky: 924
Registrován: 07.09.2008 21:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od Kcko »

Michalyx píše:pani nechcete uz prestat? takychto reci je tu az az aj tak sa to nikdy nevyriesi..
nafta na spotrebu benzin na zabavu...a myslim ze R32 neni jediny poriadny benzin v golfe..
sí, lo han dejado :kap:
http://www.rjwebdesign.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (Tvorba webových prezentací, E-shopy, CMS, Portály ...)

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od Benne »

Kcko píše:Hlupák jsi ty :-) nepsal jsem nikdy nic o 3-4 litrech. Proč by moje auto nezrychlilo pod 9s? V základu jsem měl naměřeno 9,1s.
pisal si,ze mas spotrebu o 2-3 litre mensiu, co su napriklad podla mojej spotreby 3-4 litre spotreba... Takisto zrychlenie z 0-100 si mohol mat namerane v zaklade na 15 tych 9,1, myslis, ze teraz ti to zrychli za 7,8 ? Urcite, ubezpecujem ta, ze urcite nie. Takze 50. krat ti pisem, ze si napisal megakokotinu a spravil zo seba len debila, lebo sem pises o tom,ake su benziny zle,lebo poznas asi len 1,6 a R32 a ake je tvoje TDI f chipu nalozene a ma astronomicky nizku spotrebu. Uz aby si kupil nove auto, je mi luto tvojho golfa :)
Inac tu mas tabulku : http://srovnani.katalog-automobilu.cz/v ... di-96kw/-/" onclick="window.open(this.href);return false; mas v zaklade o dve sekundy lepsie zrychlenie, to mas dobre :lol: A pozri si aj tu spotrebu,mozes si to porovnat, ahoooooj sedlacik :mrgreen:
EDIT: preklep
Naposledy upravil(a) Benne dne 27.07.2010 19:59, celkem upraveno 1 x.

Sonny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 386
Registrován: 13.06.2010 22:32
Bydliště: Brno

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od Sonny »

Nehádejte se :lol:
Já se taky občas hádám kvůli tomu :D
Každopádně,kdyby benzíňáky žraly to co naftáky,tak po naftě neštěkne ani pes 8)

benzín:výhody: kultivovanější tižší chod,bez vibrací,živější na plynu-lepší říz!,míň nákladné na udržbu a opravy.rychleji zahřátý
nevýhody:vyšší spotřeba,musí se víc točit(bez turba)

nafta:výhody: nízká spotřeba,velký krouťák motoru-pružnost
nevýhody:traktorový zvuk-vibrace,hluk,motor složitější-nachylnější na zacházení,dražší udržba-případně opravy,
pomalá reakce na plyn(je to tupý).

Tak to chápu já 8) Prostě mi benzín připadá vyspělejší pohon.

A jestli si někdy koupím naftu,tak to bude jen kvůli té spotřebě.Ale benzín bude pro mě vždy č.1

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od Benne »

Sonny,nepochopil si to. Ja som sa hadat nechcel,len som si urobil z neho srandu,lebo sem prisiel a napisal megablbost. On na to zareagoval tak,ze sa ma spytal, aku mal pointu moj post, tak som mu odpovedal a spytal sa na pointu jeho postu. No a potom zacal pisat jednu hovadinu za druhou a zavrsil to tym,ze vsetky benziny okrem R32 su k hovnu a jeho TDI f chipu je top :D Ale ja som sa s nim o tom nehadal,ani som mu nehovoril,ze benzin je lepsi alebo horsi ako TDI, jednoducho som sa mu celu dobu snazil vyvratit to, ze povedal,ze ma zrychlenie lepsie o 4s a spotrebu ma lepsiu o 2-3 litre,co su take hluposti, ze sa nad tym da naozaj len smiat a z takeho cloveka si robit srandu.

Waleron
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 25.05.2010 17:33
Bydliště: okres Ústí nad Orlicí

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od Waleron »

Mám dotaz, a je zbytečné zakládat nové téma. Hodně lidí má v podpise spotřebu paliva, když se podívám na podrobnosti, tak každou chvíli takujete jiná paliva, jednou 98, pak 100 pak 95 apod.
Tankujete když se vám rozsvítí hladové oko, tím myslím, když třeba máte zbytek N95 a tankujete třeba vervu 100 ...
G4 1.6 16V AZD

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od xerxes »

Waleron píše:Mám dotaz, a je zbytečné zakládat nové téma. Hodně lidí má v podpise spotřebu paliva, když se podívám na podrobnosti, tak každou chvíli takujete jiná paliva, jednou 98, pak 100 pak 95 apod.
Tankujete když se vám rozsvítí hladové oko, tím myslím, když třeba máte zbytek N95 a tankujete třeba vervu 100 ...
je to upně jedno jestli tankuješ,já tankuji je 100oktan takže nemíchám :wink:

Infernal_Vampire

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od Infernal_Vampire »

Tak záleží zda máš v TP BA95 nebo BA98 ... čili ať tam netankuješ zbytečně silnější palivo než máš seštelovaný motor. Také mám mix paliv ale více méně jsem zkoušel na které to pojede lépe. Základ mám Natural 98 ale co jsem teď ochutnal Verva 100 tak měnit ani nebudu. Ta Verva se mi zdá nej. :mrgreen:

Waleron
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 25.05.2010 17:33
Bydliště: okres Ústí nad Orlicí

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od Waleron »

V TP mám BA 98, to vím, to jste mi zde už poradili.
Tak až mi auto pořádně mechanici projdou, tak vyzkoušim vervu 100.
Doufám, že se ten motor trochu utichne :D
G4 1.6 16V AZD

stawaFK
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1316
Registrován: 11.05.2010 17:46

Re: Maximálka u 1.6 16V???

Příspěvek od stawaFK »

Mě to určitě přijde živejší když si tam dám místo natural95 shell power tak je to úplně super, ale teďka ta cenaco tam je, tak si to kupuju jednou do tejdne
Ženská a auto se nepůjčuje. Ámen

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=156847" onclick="window.open(this.href);return false;


http://www.truhlarstvisimic.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

-v případě zájmu napsat SZ

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“