Benzinka ONO

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
malkovicz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 04.02.2010 18:09
Bydliště: okr. Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Benzinka ONO

Příspěvek od malkovicz »

Zdravím mám poblíž čerpací stanici ONO mají bezkonkurenční ceny ale nevím jaká je kvalita nafty popřípadě benzínu máte někdo zkušenost dík za odpovědi :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
Shear_5
Profík
Profík
Příspěvky: 939
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ratíškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Benzinka ONO

Příspěvek od Shear_5 »

malkovicz píše:...
Barmani, stejně jak Chemis nebo unicorn... Nenatankoval bych tam ani do sekačky :D

Uživatelský avatar
malkovicz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 04.02.2010 18:09
Bydliště: okr. Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Benzinka ONO

Příspěvek od malkovicz »

Shear_5 píše:
malkovicz píše:...
Barmani, stejně jak Chemis nebo unicorn... Nenatankoval bych tam ani do sekačky :D
taky jsem tam ještě netankoval jen mě zajímají zkušenosti ostatních já tankuju z 95% na pumpě u Makra nafta mě vyjde na 29,50 Kč a myslím že to žádný šmejd není když vidím co tam tankuje za káry
Obrázek

Uživatelský avatar
Atreyu
Závodník
Závodník
Příspěvky: 573
Registrován: 14.09.2009 23:22
Bydliště: Vyškovsko

Re: Benzinka ONO

Příspěvek od Atreyu »

to ze tam jezdi i nejaky lepsi auta neznamena ze tam maji kvalitni naftu :wink:
past mazda 323f 2.0 V6 24v GT

muj pasik http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=124297

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Benzinka ONO

Příspěvek od sss601 »

hele kdyby jsi mel starou rotacku tak tam muzes lit i olej a ono to pojede ale ty mas pd a jsou na kvalitu nachylny...makro tesco globus to jsou cerpacky v pohode maji pecet kvality a ja osobne tankuju u Euro-Oil nebo u globusu..i ta nase slavna coi ktera zjistila ze nafta a benzin neni v takove kvalite v jake by mel byt ale nechtela zverejnit kdo neprosel bo to byl nekdo velkej tak zverejnila ze cerpacek u obchodaku se to netyka ze ty jsou ok. To ono znam lidi co tam tankujou furt dokonce do noveho auta a jsou spokojeny a znam lidi kterym po natankovani auto skakalo atd atd..tady jsou dve moznosti natankujes za 200,- a uvidis co to udela a nebo tankuj dal u makra kdyz tam mas slevu a nemusis nic resit

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: Benzinka ONO

Příspěvek od manas1 »

no panove ta koruna rozdilu na litru me uz nerozhodi. kolik z vas pokazdy leje plnou nadrz? a pri tech 5 litrech bych to bura akorat projel nez bych dojel nekam do obchodu. tak tankuju pod barakem na onu a neresim to.

Uživatelský avatar
Shear_5
Profík
Profík
Příspěvky: 939
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ratíškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Benzinka ONO

Příspěvek od Shear_5 »

manas1 píše:no panove ta koruna rozdilu na litru me uz nerozhodi. kolik z vas pokazdy leje plnou nadrz? a pri tech 5 litrech bych to bura akorat projel nez bych dojel nekam do obchodu. tak tankuju pod barakem na onu a neresim to.
Tož naleju tam téměř vždycky až to samo cvakne, stejně bych to tam nalél za pár dnů stejně, akorát bych jezdil po benzínkách. Tomu PD to udělá moc dobře, třeba jednou budeš řešit vstřiky, tak si pak vzpomeň na ušetřenou korunu a ONO pod barákem :D

Ten post si docela protiřečí, koruna na litru Tě nerozhodí, přesto čepuješ na ONO 8O No mě je do teho prd. Děkuju, že bydlím v pohraničí a nakoupím kvalitnějc za cenu nižší než má třeba ONO... Snad kvalitnějc, bo to nikdo pořádně díky té zpráskané ČOIce nevím hlavně, že má Tesco prošlý salám...

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: Benzinka ONO

Příspěvek od manas1 »

Shear_5 píše:
manas1 píše:no panove ta koruna rozdilu na litru me uz nerozhodi. kolik z vas pokazdy leje plnou nadrz? a pri tech 5 litrech bych to bura akorat projel nez bych dojel nekam do obchodu. tak tankuju pod barakem na onu a neresim to.
Tož naleju tam téměř vždycky až to samo cvakne, stejně bych to tam nalél za pár dnů stejně, akorát bych jezdil po benzínkách. Tomu PD to udělá moc dobře, třeba jednou budeš řešit vstřiky, tak si pak vzpomeň na ušetřenou korunu a ONO pod barákem :D

Ten post si docela protiřečí, koruna na litru Tě nerozhodí, přesto čepuješ na ONO 8O No mě je do teho prd. Děkuju, že bydlím v pohraničí a nakoupím kvalitnějc za cenu nižší než má třeba ONO... Snad kvalitnějc, bo to nikdo pořádně díky té zpráskané ČOIce nevím hlavně, že má Tesco prošlý salám...
heeej corry pisu blbosti ctu tady ono a myslim omw. jsem tuhej to vize bych na onu netankoval :-)

Uživatelský avatar
Fandy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko

Re: Benzinka ONO

Příspěvek od Fandy »

Ropu z ONO beru od doby,co je v CZ.Žádnej problém,kašlu na "želvípavr" a podobný.Jen si přidávám VIF aditiv... :)

Uživatelský avatar
Atreyu
Závodník
Závodník
Příspěvky: 573
Registrován: 14.09.2009 23:22
Bydliště: Vyškovsko

Re: Benzinka ONO

Příspěvek od Atreyu »

nez usetrit 70Kc na nadrzi a pak davat 8ku za vstriky,tak to si radsi zajedu na shellku :roll:
past mazda 323f 2.0 V6 24v GT

muj pasik http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=124297

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Benzinka ONO

Příspěvek od elit »

Atreyu píše:nez usetrit 70Kc na nadrzi a pak davat 8ku za vstriky,tak to si radsi zajedu na shellku :roll:
Nebyla to právě Shellka, kde ČOI zjistila nekvalitní PHM?
Passat 2008 BMP

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: Benzinka ONO

Příspěvek od TDI 4MOTION »

elit píše:
Atreyu píše:nez usetrit 70Kc na nadrzi a pak davat 8ku za vstriky,tak to si radsi zajedu na shellku :roll:
Nebyla to právě Shellka, kde ČOI zjistila nekvalitní PHM?
Jojo byla a ihned sem tam přestal tankovat :D Ted beru bud na Euro Oilu nebo Benzině(tam beru věčinou plnou když cestuji dál a jen Vervu) obě čerpačky mám v blízkosti baráku a ty haléřové rozdíly moc neřeším....
vé-šestka

Uživatelský avatar
Atreyu
Závodník
Závodník
Příspěvky: 573
Registrován: 14.09.2009 23:22
Bydliště: Vyškovsko

Re: Benzinka ONO

Příspěvek od Atreyu »

no tak to nevim.u nas ma borec hromadu krovinaku,sekacek a vseho moznyho a tohle naradi je extremne narocny na kvalitu benzinu.bere jenom na shellce,protoze u ostatnich se mu pravidelne zasiral karbec
takze babo rad.....osobne se me nezda ze by takova znacka jako shell mela nejak vic nekvalitni benzin nez ostatni...
past mazda 323f 2.0 V6 24v GT

muj pasik http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=124297

Uživatelský avatar
Zezi
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6227
Registrován: 03.10.2009 15:21
Bydliště: U manželky v baráku

Re: Benzinka ONO

Příspěvek od Zezi »

Já pokud nemám kanistovku ,tak tankuju na benzině,u takovýho výkonu jako má můj passat je poznat každej rozdíl a ropa z benziny mu prostě chutná...
většinou ale ta kanystrovka,tam to není o halířích ale o desetikorunách :wink:
metal my life-Zezi Obrázek




Moje DOKA - TADY

1Martas1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 28.02.2009 12:59
Bydliště: Plzeň

Re: Benzinka ONO

Příspěvek od 1Martas1 »

Na plzensku zasobuji prevazne vsechny pumpy z rafinerek z Tremosne a Litvinova.Ale co se deje napr.v noci,co tam kde a kdo pridava to nikdo nevi.Nejlepe tankovat v D nebo v A,tam si to nikdo nedovoli šidit.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“