Výfuk na G4 - prosím o radu s výběrem

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

elty
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 325
Registrován: 26.05.2010 14:30
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Výfuk na G4 - prosím o radu s výběrem

Příspěvek od elty »

je fakt že ty ceny začínající od 2500 jsou v porovnání s konkurencí nízký, právě proto se ptám...dvě kulatý koncovky vedle sebe se mi taky líbí no, k tomu se přiklánim nejvíc anebo dát jen jednu, zato ale silnější... ten styl R32 to už by byl velkej zásah do auta, vyříznout dvě díry v nárazníku na každý straně a bylo by to asi taky konstrukčně složitější, tim pádem dražší...
VW Passat Variant B5, 1999, 1.9.TDI 96kW

Uživatelský avatar
Cimba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 14.01.2009 21:55
Bydliště: Liberec

Re: Výfuk na G4 - prosím o radu s výběrem

Příspěvek od Cimba »

elty píše:je fakt že ty ceny začínající od 2500 jsou v porovnání s konkurencí nízký, právě proto se ptám...dvě kulatý koncovky vedle sebe se mi taky líbí no, k tomu se přiklánim nejvíc anebo dát jen jednu, zato ale silnější... ten styl R32 to už by byl velkej zásah do auta, vyříznout dvě díry v nárazníku na každý straně a bylo by to asi taky konstrukčně složitější, tim pádem dražší...
Hm takže tady máme Meganracing, Powersprint, Ultersport a Layting. Co z toho vybrat? Evidentně Layting asi ne...ten ultersport je docela levnej..poraďte:-)
Cimba

Uživatelský avatar
Majllo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 604
Registrován: 06.03.2008 09:15
Bydliště: SR

Re: Výfuk na G4 - prosím o radu s výběrem

Příspěvek od Majllo »

Miltek alebo Magnaflow...ale cena bude vyssia ale zas kvalita a decentny zvuk

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Výfuk na G4 - prosím o radu s výběrem

Příspěvek od vtuni »

já bych si za cca 10-15 nechal postavit celonerez na zakázku... třeba od Jirky Doupovce nebo Jirky Hriciny
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
M.A.R.O. GTi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 17.04.2009 14:31
Bydliště: Karviná

Re: Výfuk na G4 - prosím o radu s výběrem

Příspěvek od M.A.R.O. GTi »

Zdar klubáci, nemám zkušenosti s Remusem či jinou značkou, ale mám dělaný výfuk na G4 GTi 110Kw v širší trubce z nerezu od svodů až po koncovku a jsem spokojen, nejdřív jsem měl jen poslední tlumič ale nakonec jsem to nechal téměř celé, žádný řev jen tak pěkně pobrukuje, ale myslím že výfuky od Remusu, Laytingu atd. nejsou s doslechu špatné.

Uživatelský avatar
Cimba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 14.01.2009 21:55
Bydliště: Liberec

Re: Výfuk na G4 - prosím o radu s výběrem

Příspěvek od Cimba »

vtuni píše:já bych si za cca 10-15 nechal postavit celonerez na zakázku... třeba od Jirky Doupovce nebo Jirky Hriciny
:D kdo to je?
Cimba

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Výfuk na G4 - prosím o radu s výběrem

Příspěvek od vtuni »

Jirka Hricina :arrow: http://www.hr-svody.eu/" onclick="window.open(this.href);return false; .. východní Čechy - orlické hory
Jirka Doupovec :arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... &p=1013507" onclick="window.open(this.href);return false; .. kousek od Vyškova stř. Morava
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Výfuk na G4 - prosím o radu s výběrem

Příspěvek od deckard »

Tak já mám taky GTI a protože původní výfuk ktrý na autě byl,když jsem ho přivezl z D,byl od BOSI a byl fak dobrej,ale měl už životnost za sebou,taky jsem řešil co tam dát.Je to ovšem o penězích.Já taky věděl,že celonerez nejméně od katu je super volba a firma v Praze za komplet od katu,s garantovaným nárůstem výkonu 6 až 10 procent,za něj chtěla 25 tisíc.Ale jsou fakt dobří.Hledal jsem dál,ale problém je,že málokdo vám ke konkrétnímu výfuku neřekne ,jakej to má zvuk u konkrétní motorizace atd.Nakonec mě tlačil čas a tak jsem zavolal do Laityngu nechal jsem si udělat na zakázku koncový tlumič.Chtěl jsem jen decentní zvuk,žádnej závoďák.Kluci mi v té firmě i nainstalovali,no a zkušenost po víc jak roce ježdění je ta,že zvuk se mi nelíbí a dojem že to ani nijak nepomohlo výkonu,je taky na místě.Já tedy mám takovouto zkušenost.Ale někdo je třeba spokojenej.Já bohužel,spěchal jsem,protože původní výfuk se odporoučel a taky hvřili nqakonec peníze.Teď bych to udělal jinak.. :?

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“