Těsnění pod hlavou

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
kajinek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 19.04.2008 20:42
Bydliště: Vysočina

Těsnění pod hlavou

Příspěvek od kajinek »

Čau chlapi, mám jeden dotaz. Teď jsem po výměně těsnění pod hlavou a věcí s tím spojených (broušení hlavy,těsnění sání, výfuku, gufera pod ventily, zdvihátka) a chci se zeptat, jestli by se spotřeba oleje měla snížit hned nebo až po určitém čase, než si to všechno "sedne"? (samozřejmě teoreticky, taky mohla většina oleje jít přes písty a nezmění se nic) A ještě mě zajímá jedna věc, měl by se motor po tomhle zásahu nějak šetřit, nebo se to může hned normálně točit? Jinak motor 1.6 SR. Díky za názory

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Těsnění pod hlavou

Příspěvek od xerxes »

změny by měly nastat hned po vyměně,motor bych z počátku trošku šetřil po ujetí cca 100km klasika jak jsi zvyklej :wink: ale raději ti doporučim tyhle motory toho moc nevydrží tak raději ho šetři :wink:

Uživatelský avatar
chasnik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 26.06.2008 20:01
Bydliště: Dolní Lutyně (Ostravsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Těsnění pod hlavou

Příspěvek od chasnik »

na kolik tě vyšel ten repas? a kde?

Uživatelský avatar
kajinek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 19.04.2008 20:42
Bydliště: Vysočina

Re: Těsnění pod hlavou

Příspěvek od kajinek »

Celý mě to vyšlo na 10 tis., za práci chtěl 3 tísíce. Cena si myslím že je hodně dobrá za to všechno, co tam udělali. Jezdím za borcem tady u nás po blíž Velkého Meziříčí a jsem jak s prací tak s cenama spokojenej. Jinak spotřeba oleje je furt v hajzlu, asi by to chtělo překroužkovat písty, což už je trošku náročnější zásah, doufal jsem že ty gufera aspoň něco spraví, ale nic moc.

Uživatelský avatar
chasnik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 26.06.2008 20:01
Bydliště: Dolní Lutyně (Ostravsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Těsnění pod hlavou

Příspěvek od chasnik »

asi bude lepší se na to vykašlat a občas dolít litr oleje... nebo střelit a koupit něco jiného :(

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“